napisał(a) Vjetar » 01.02.2009 18:28
wojan napisał(a):...
A widok Jurasika wycierającego Wencie twarz ręcznikiem - bezcenne
BRAVO

BRAVO

BRAVO

A wcześniej gwizdał żeby wreszcie przestali gadać i trochę posłuchali...
A komentator przed meczem powiedział, że to właśnie Jurasik zgolił się na łyso....
I, że nastała era brązu, hehehe.
Gratulacje i ...właśnie zaczyna się nasz drugi finał.
Ostatnio edytowano 01.02.2009 18:29 przez
Vjetar, łącznie edytowano 1 raz