Croatia 2009 - Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej.
Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce. Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie! [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Byli lepsi,niesamowici w obronie.
Nasi tragiczni w II połowie.
Chorwatom gratulujemy ...i pamietajmy:
Latem każdy zabiera tubke Butapremu dla swojego gospodarza!
a wszystko przez tą wykładzinę ... to normalnie sabotaż jakiś ... i przez Niemców oczywiście
a tak na poważnie to w drugiej połowie totalnie nic naszym nie wychodziło. Szacunek dla Chorwatów (świetna gra) i czapki z głów przed ich bramkarzem (zagrał rewelacyjny mecz).