Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cro'18 po raz szósty - Zadar&Supetar

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 02.03.2019 17:36

Ulubiona plaża , trofeum ( chipsy Pringelsy ) i spacery w późno popołudniowym słońcu - piękny dzień :D i tylko ten bliski koniec wakacji . . . :roll:


Pozdrawiam
Piotr
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 02.03.2019 18:16

piotrf napisał(a):Ulubiona plaża , trofeum ( chipsy Pringelsy ) i spacery w późno popołudniowym słońcu - piękny dzień :D i tylko ten bliski koniec wakacji . . . :roll:


Pozdrawiam
Piotr


Oj tak, to był jeden z wielu pięknych dni :) dobrze, że wakacje są co rok :mrgreen:

Pozdrawiam Piotrze :papa: :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.03.2019 18:12

Z tymi chipsami to nieźle Wam się udało ;)

Fajnie, że wakacje są co rok. Ja już się nie mogę doczekać tegorocznych... (jak co roku ;) )
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 09.03.2019 19:36

agata26061 napisał(a):Z tymi chipsami to nieźle Wam się udało ;)

Fajnie, że wakacje są co rok. Ja już się nie mogę doczekać tegorocznych... (jak co roku ;) )


Dobrze, ze juz marzec :) a gdzie i kiedy się w tym roku wybierasz? :)
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 09.03.2019 20:23

slawek&gosia napisał(a):
agata26061 napisał(a):Z tymi chipsami to nieźle Wam się udało ;)

Fajnie, że wakacje są co rok. Ja już się nie mogę doczekać tegorocznych... (jak co roku ;) )


Dobrze, ze juz marzec :) a gdzie i kiedy się w tym roku wybierasz? :)



Juz sobie przypomniałam, ze pisalas o Tucepi :) tez o nim myślę :papa: i o Hvarze i Podgorze. Jak zwykle będziemy wybierać na ostatnią chwilę :oops:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.03.2019 20:38

slawek&gosia napisał(a):Dobrze, ze juz marzec :) a gdzie i kiedy się w tym roku wybierasz? :)

...Juz sobie przypomniałam, ze pisalas o Tucepi :) tez o nim myślę :papa: i o Hvarze i Podgorze. Jak zwykle będziemy wybierać na ostatnią chwilę :oops:

Tak, dokładnie w tym roku powrót do Tucepi. Już będziemy tam 3 raz. I tak jak już wiele razy pisałam, jedziemy tam ze znajomymi, którzy pierwszy raz jadą do Cro i tak naprawdę mało co w ogóle wiedzą o tym kraju. Jedynie z moich opowiadań: "jakie to piękne góry wpadają do morza, jak czysta woda, piękne miasteczka..." Więc muszę im te góry pokazać, pewnie znów motorówkę wynajmiemy.... pewnie znów będą nieustające spacery wzdłuż plaży ... pewnie znów będzie milion zdjęć gór i morza... ale się rozmarzyłam... Dużo będzie tych "znów", ale już się tego nie mogę doczekać... Fajnie jest czasem wracać do miejsc, które znamy, a jeszcze pokazywać znajome kąty przyjaciołom, to już w ogóle the best ;) :mrgreen:
Ostatnio edytowano 10.03.2019 10:18 przez agata26061, łącznie edytowano 1 raz
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.03.2019 21:46

Agata, z ciekawości jaki jest w Cro koszt wypożyczenia motorówki i jak liczą paliwo? Nigdy nie wypożyczałam i jestem po prostu ciekawa, a dokładnie to ostatnio w Sivocie właśnie wypożyczyliśmy i nie mam porównania....
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 10.03.2019 10:18

piekara114 napisał(a):Agata, z ciekawości jaki jest w Cro koszt wypożyczenia motorówki i jak liczą paliwo? Nigdy nie wypożyczałam i jestem po prostu ciekawa, a dokładnie to ostatnio w Sivocie właśnie wypożyczyliśmy i nie mam porównania....

W Tucepi płaciliśmy bardzo mało, bo 70 euro za cały dzień za łódkę, na której byliśmy w 2 rodziny. Paliwo było w cenie. Najwięcej zapłaciliśmy wypożyczając łódkę na kempingu Solaris koło Szybenika. Tam 100 euro za cały dzień i paliwo dodatkowo płatne, ale nie pamiętam ile policzył nam za pusty bak. Trochę wtedy zgapiliśmy sprawę, bo w pobliskich Vodicach takie same łódki kosztowały 550 kun i paliwo w cenie, no ale wiadomo - Solaris to duży kompleks zawierający w sobie 5 dużych hoteli i kemping, więc goście hotelowi pewnie dysponują większym budżetem i nie ma dla nich problemu zapłacić 100 euro i jeszcze paliwo dodatkowo.
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 20.03.2019 19:39

Czas kończyć relację ;)


3.07.2018 (wtorek)


Ten dzień upłynął leniwie, bo był ostatnim :cry: , pojechaliśmy do Postiry na plażę Lozna Mala - fajna zatoka z barem, prysznicem i bezpłatnym parkingiem. Szkoda, że odkryliśmy ją ostatniego dnia. W tym roku bardziej się przygotuję, jeśli chodzi o plaże, dzięki Waszym relacjom robię już notatki :mrgreen:


plaza 2.jpg
plaza 3.jpg
plaza 4.jpg
plaza 5.jpg
bar.jpg
plaza.jpg



Wieczorem żegnaliśmy się z Supetar…

supetar.jpg
supetar 1.jpg
supetar 2.jpg
supetar 3.jpg
supetar 4.jpg
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 20.03.2019 19:59

4.07.2018 (środa)

i lecę za ciosem.... papa Supetar :papa:

prom.jpg
prom1.jpg


Wszystko sprawnie poszło, pożegnanie z właścicielką, przeprawa promem i droga do Ptuja, gdzie pomoczyliśmy się w TermePtuj

ptuj.jpg



i nocleg jak zwykle w "naszej" winnicy i najpiękniejsze rozgwiażdzone niebo jakie kiedykolwiek widziałam, tylko tam :) zdjęcia nie oddają tego widoku, leżeliśmy na tym parkingu na kocach i patrzyliśmy niebo :oczko_usmiech:


noc.jpg
noc 1.jpg


5 lipca wróciliśmy do Opola i zaczęliśmy odliczannie do kolejnych wakacji w CRO! :mrgreen: :hearts:


Dziękuję Wam za śledzenie moich wypocin i oglądanie zdjęć. W razie pytań zapraszam, chętnie udzielę informacji, bo może za mało tu opisałam szczegółów.
:papa: :hut:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 20.03.2019 20:24

Dzięki za ''wycieczkę" po wyspie :oczko_usmiech: :mrgreen: Mi jeszcze pozostało prawie 5 miesięcy do powrotu na Brač :papa:
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 20.03.2019 20:29

dids76 napisał(a):Dzięki za ''wycieczkę" po wyspie :oczko_usmiech: :mrgreen: Mi jeszcze pozostało prawie 5 miesięcy do powrotu na Brač :papa:


Jakie miasto wybrałeś? :)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 20.03.2019 20:37

slawek&gosia napisał(a):
dids76 napisał(a):Dzięki za ''wycieczkę" po wyspie :oczko_usmiech: :mrgreen: Mi jeszcze pozostało prawie 5 miesięcy do powrotu na Brač :papa:


Jakie miasto wybrałeś? :)

Już po raz siódmy na przeciwny kraniec wyspy, czyli okolice Sumartinu. :wink:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 22.03.2019 21:57

Dziękuję za relację , fajnie było powspominać przy Waszych pięknych zdjęciach :D
Na oglądanie rozgwieżdżonego nieba zapraszam na połoniny bieszczadzkie w pogodną , letnią noc . . . zobaczysz i zakochasz się :)


Pozdrawiam
Piotr
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 25.03.2019 15:23

piotrf napisał(a):Dziękuję za relację , fajnie było powspominać przy Waszych pięknych zdjęciach :D
Na oglądanie rozgwieżdżonego nieba zapraszam na połoniny bieszczadzkie w pogodną , letnią noc . . . zobaczysz i zakochasz się :)


Pozdrawiam
Piotr



:hut: :mrgreen: brzmi zachęcająco Piotrze :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Cro'18 po raz szósty - Zadar&Supetar - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone