Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co zabieracie na plażę.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yarko2000
Cromaniak
Posty: 711
Dołączył(a): 24.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yarko2000 » 25.06.2021 11:21

Coś mało nosicie na plażę :), ponieważ chodzę z żoną i córką, to noszę: karimaty, ręczniki, materac (i inne dmuchańce), parasol i
w tym roku dojdą dwa SUPy. I standardowo, buty, coś do chrupania, lodówko-plecak a w nim pifko :), woda, ewentualnie kieliszki i wino...
Chyba jakiś wózek muszę dokupić :wink:
Skimir
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 20.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skimir » 25.06.2021 11:51

Ostatnimi czasy mam blisko do wody więc jak coś potrzebuję to idę do domu i to przynoszę, więc jest taka rotacja :-)
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 25.06.2021 12:04

Nic, kąpielówki i okulary do pływania.
Popływam i wracam. Ostatnio mieszkamy na plaży.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.06.2021 12:49

My nosimy, bo lubimy dzikie plaże, gdzie jesteśmy sami. I najlepiej co dzień inna, choć trafiają się wyjazdy, że kilka razy trafiamy na jedna, bo jest idealna.
maczb
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 22.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) maczb » 25.06.2021 12:58

Z namiotów polecam coś takiego
https://terra-nation.com/reka-kohu-plus.html
cena wysoka ale zimą można na Amazonie po zwrotach coś wyrwać tanio, mój kupiony za 156 zł
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 27.06.2021 06:37

Ło ludzie. Wy szczęśliwi, którzy małych dzieci nie macie
U nas: parasol, namiot plażowy dla dzieci, dmuchane (kółka, pontonik, materac, piłka, motylki) zabawki (łódeczki do puszczania, jakieś wiadro, łopatka itd), picie, owoce, coś do przekąszenia, ręczniki, maty, leżak. I bym zapomniał. Butla piwa dla mnie
fly
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1416
Dołączył(a): 16.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) fly » 27.06.2021 08:32

sviva napisał(a):Ło ludzie. Wy szczęśliwi, którzy małych dzieci nie macie
U nas: parasol, namiot plażowy dla dzieci, dmuchane (kółka, pontonik, materac, piłka, motylki) zabawki (łódeczki do puszczania, jakieś wiadro, łopatka itd), picie, owoce, coś do przekąszenia, ręczniki, maty, leżak. I bym zapomniał. Butla piwa dla mnie

...to tylko dwa razy, pierwszy raz z auta na początku urlopu, i drugi raz na koniec, tak to zostaje ten ekwipunek na plaży wieczorem poobkładany kamieniami. Oczywiście spożywka codziennie świeża, alkoholu na plaży raczej nie pije,
... i mam jeszcze popielniczkę-nie petuje dookoła, ani do butelek lub puszek po napojach.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 27.06.2021 13:47

fly napisał(a):
sviva napisał(a):Ło ludzie. Wy szczęśliwi, którzy małych dzieci nie macie
U nas: parasol, namiot plażowy dla dzieci, dmuchane (kółka, pontonik, materac, piłka, motylki) zabawki (łódeczki do puszczania, jakieś wiadro, łopatka itd), picie, owoce, coś do przekąszenia, ręczniki, maty, leżak. I bym zapomniał. Butla piwa dla mnie

...to tylko dwa razy, pierwszy raz z auta na początku urlopu, i drugi raz na koniec, tak to zostaje ten ekwipunek na plaży wieczorem poobkładany kamieniami. Oczywiście spożywka codziennie świeża, alkoholu na plaży raczej nie pije,
... i mam jeszcze popielniczkę-nie petuje dookoła, ani do butelek lub puszek po napojach.

A nie. Codziennie inna plaża. Poza tym w Tucepi zostawianie karimat czy leżaków na miejskiej plazy nie wchodziło w rachubę. Zabierali i wywozili z samego rana.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 30.04.2022 14:00

Kupił ktoś w Polsce (lub z szybką dostawą) i użytkował dobrej jaskosci żagiel plażowy?
Coś w tym stylu? https://m.pl.aliexpress.com/item/400126 ... t=Pc2Msite
Kusi mnie to rozwiazanie, bo wydaje się wygodniejsze niż parasol.
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 30.04.2022 14:59

arek71 napisał(a):Napoje chłodzące typu:LECH ,TYSKIE ,ŻYWIEC :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a jak braknie to Karlowaćko w Hajduku
Pozdrawiam :D :D :D :D

hyhyhyhyhy :mrgreen:
croner
Croentuzjasta
Posty: 385
Dołączył(a): 11.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) croner » 30.04.2022 23:57

piekara114 napisał(a):Kupił ktoś w Polsce (lub z szybką dostawą) i użytkował dobrej jaskosci żagiel plażowy?
Coś w tym stylu? https://m.pl.aliexpress.com/item/400126 ... t=Pc2Msite
Kusi mnie to rozwiazanie, bo wydaje się wygodniejsze niż parasol.


Zależy gdzie chcesz to używać?
Jeśli na pustych, odosobnionych zakątkach, to fajny gadżet. Jeśli na ogólnodostępnych plażach, to może być problem, bo zajmuje on pięć potencjalnych miejsc....
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.05.2022 09:28

Zdecydowanie puste miejsca, sporadycznie plaża ogólnodostępna, ale bardzo duża z kilkoma osobami w dużej odległości od siebie. Także plaża trawiasta nad jeziorem.
Stabilna ta konstrukcja? Bo parasol nie zawsze da się rozstawić, a cień by się przydał....
arzak
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 24.02.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) arzak » 08.06.2022 23:05

Cześć,
Czy mata samopompująca Nils Camp nada się na plażę z drobnymi kamykami (Fazana)?
https://allegro.pl/oferta/mata-karimata ... 2009097374
Tomek W
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek W » 09.06.2022 18:03

Jako że w tym roku zmiana kodu - czwórka z przodu to zamówiłem "wózki inwalidzkie": https://allegro.pl/oferta/lezak-na-kolk ... 1926211592
arzak
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 24.02.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) arzak » 09.06.2022 19:39

Wózek super, żeby się jeszcze dało wykombinować jakąś przestrzeń załadunkową to już by było nieprzyzwoicie komfortowo (a 4 z przodu to samo najlepsze, można powiedzieć statystycznie, że szczyt możliwości - choć pewnie towarzystwo z 5 na czele zaprzeczy)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Co zabieracie na plażę. - strona 56
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone