Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CO NAM W DUSZY GRA......(Peljesac)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.05.2013 23:22

agata26061 pamiętaj, że miejsce tylko w maleńkiej części odpowiedzialne jest za "udaność" wakacji, cała reszta zależy od Was. Wasze chęci + Chorwacja ogólnie = udane wakacje :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.05.2013 08:43

Też tak myślę Aldonko, więc z pewnością będą to udane wakacje. Nie pozwolimy, żeby tłumy ludków nam je popsuły :D
(Nie zapominając, że sami te tłumy tworzymy :P )
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 22.05.2013 22:16

agata26061 napisał(a):Też tak myślę Aldonko, więc z pewnością będą to udane wakacje. Nie pozwolimy, żeby tłumy ludków nam je popsuły :D
(Nie zapominając, że sami te tłumy tworzymy :P )


Warto pobuszować po forum i znaleźć takie miejsca w pobliżu ,gdzie poczujecie się jak Robinson i Piętaszek
-na pewno się da.....(wyskoczyć tak co dwa lub trzy dni -choćby dojazd zabrał dwie godziny.....)

Pozdrowionka
Robert.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 23.05.2013 12:07

Dokładnie to samo pomyślałam i kilka takich miejsc już mi chodzi po głowie więc tylko pozostaje czekać na wyjazd :D
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 23.05.2013 17:14

Super relacja.
W tym roku na przełomie lipiea i sierpnia wybieramy się z narzeczona do Rogoznicy potem do Orebica i obiecuję zdać wam relację z tej wyprawy.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 24.05.2013 23:07

mirasowski napisał(a):Super relacja.
W tym roku na przełomie lipca i sierpnia wybieramy się z narzeczona do Rogoznicy potem do Orebica i obiecuję zdać wam relację z tej wyprawy.


Aaa...dzięki bardzo :D
Jest na forum kilka Klubów Miłośnika.......tam są "skatalogowane" relacje z poszczególnych regionów - skarbnica wiedzy z której warto skorzystać.

W sprawie relacji trzymam Cię za słowo :!:
trans x
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 03.05.2012
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) trans x » 15.06.2013 20:29

CROberto napisał(a):Jest na forum kilka Klubów Miłośnika.......tam są "skatalogowane" relacje z poszczególnych regionów - skarbnica wiedzy z której warto skorzystać.

W sprawie relacji trzymam Cię za słowo :!:


Fajnie zorganizowaliście te kluby,bardzo pożyteczne. :D
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 17.06.2013 23:20

trans x napisał(a):
Fajnie zorganizowaliście te kluby,bardzo pożyteczne. :D


Ja nic nie zorganizowałem - niestety Obrazek .......ale wychodzę tam na codzienny żer Obrazek :wink:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 17.06.2013 23:52

CROberto napisał(a):
trans x napisał(a):
Fajnie zorganizowaliście te kluby,bardzo pożyteczne. :D


Ja nic nie zorganizowałem - niestety Obrazek .......ale wychodzę tam na codzienny żer Obrazek :wink:

Każdy z Was tworzy kluby, niektórzy tylko je założyli, sporo reszta w Waszych rękach :D
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 18.06.2013 00:12

Aldonka napisał(a):
CROberto napisał(a):
Ja nic nie zorganizowałem - niestety Obrazek .......ale wychodzę tam na codzienny żer Obrazek :wink:

Każdy z Was tworzy kluby, niektórzy tylko je założyli, sporo reszta w Waszych rękach :D


Czyli że jak :?: zostałem namaszczony matko założycielko :?: :wink:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 18.06.2013 10:02

CROberto napisał(a):
Aldonka napisał(a):
CROberto napisał(a):
Ja nic nie zorganizowałem - niestety Obrazek .......ale wychodzę tam na codzienny żer Obrazek :wink:

Każdy z Was tworzy kluby, niektórzy tylko je założyli, sporo reszta w Waszych rękach :D


Czyli że jak :?: zostałem namaszczony matko założycielko :?: :wink:

Ale, że to Cię niby dziwi? :mrgreen: :mrgreen: Z taką relacją to Ty moją prawą ręką tam jesteś :lol: :lol:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 18.06.2013 11:31

Cześć Roberto (że tak się spoufalę ale sądzę, że nie czujesz urazy).
Przecudowne relacje czynisz. Okraszasz jeszcze lepszymi zdjęciami. Makarska Riviera to moje klimaty i powróciły wspomnienia z 2010r z pobytu w Breli.
Dzięki Twojej relacji zachorowaliśmy (z żoną) na Peljasac i KOTOR.
Twoja moc pióra stwarza nieodparte motyle w brzuchu i nie chcę tutaj uchodzić za kogoś wyjątkowego ale może to poczuć chyba tylko ten kto zaznał tego o czym piszesz. O zapachu można pisać w bardziej lub mniej przekonujący sposób ale wystarczy iż sobie przypomnę zapach z Hvaru to już Twój opis i zdjęcia zmieniają oblicze i mają +10 do zajebistości.

Przyznam, że na te 34 strony poświęciłem nieco ponad pół dnia a to oznacza, że nie wczytywałem się w dyskusję z odwiedzającymi ten wątek cromaniakami i może coś mi umknęło ale poukładaj mi ten wątek w jednym poście.

Najpierw była Brela podczas wesela (podróży poślubnej) opisywana w środku ?
Późnej była Istria opisywana na końcu.
Hvar jest w osobnym wątku i byliście tam w zeszłym roku (sierpień 2012) ?
Peljasac (Orebić) i Korczula to przedostatnia wycieczka do Chorwacji opisywana na początku ?
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 18.06.2013 21:47

Aldonka napisał(a):
CROberto napisał(a):
Czyli że jak :?: zostałem namaszczony matko założycielko :?: :wink:

Ale, że to Cię niby dziwi? :mrgreen: :mrgreen: Z taką relacją to Ty moją prawą ręką tam jesteś :lol: :lol:


Ha.....to może jakiś etacik na najbliższe trzy miechy się znajdzie :mrgreen: ....pojadę -obczaję cosik jeszcze....obfocę, i tą relację rozbuduję :oczko_usmiech:
Potrzebne CV :?: czy się obejdzie :?: :!: :oczko_usmiech:
:smo:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 18.06.2013 21:49

Obejdzie się bez CV :D Musisz co najwyżej obiecać, że kolejna Twoja relacja powstanie....i nie ma dla mnie znaczenia z jakiego zakątka :D
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Co Nam W Duszy Gra.... (Peljesac)....i jak to się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 18.06.2013 22:22

kaeres napisał(a):Cześć Roberto (że tak się spoufalę ale sądzę, że nie czujesz urazy).
Przecudowne relacje czynisz. Okraszasz jeszcze lepszymi zdjęciami. Makarska Riviera to moje klimaty i powróciły wspomnienia z 2010r z pobytu w Breli.
Dzięki Twojej relacji zachorowaliśmy (z żoną) na Peljasac i KOTOR.

Jaka tam uraza...jam Robert - "Brat łata"
Uleczyć się możecie tylko w jeden sposób - trzeba tam pojechać - tylko tym sposobem "zbijecie"gorączkę :wink:
kaeres napisał(a):Twoja moc pióra stwarza nieodparte motyle w brzuchu i nie chcę tutaj uchodzić za kogoś wyjątkowego ale może to poczuć chyba tylko ten kto zaznał tego o czym piszesz. O zapachu można pisać w bardziej lub mniej przekonujący sposób ale wystarczy iż sobie przypomnę zapach z Hvaru to już Twój opis i zdjęcia zmieniają oblicze i mają +10 do zajebistości.


Z taką skalą jeszcze się nie spotkałem :lol: ale podoba mi się....i to nawet bardzo :oczko_usmiech:
To szalenie miłe co piszesz Obrazek - cieszę się bardzo że moja relacja sprawiła Wam przyjemność i poczuliście w niej tchnie Chorwacji....
kaeres napisał(a):Przyznam, że na te 34 strony poświęciłem nieco ponad pół dnia a to oznacza, że nie wczytywałem się w dyskusję z odwiedzającymi ten wątek cromaniakami i może coś mi umknęło ale poukładaj mi ten wątek w jednym poście.

Najpierw była Brela podczas wesela (podróży poślubnej) opisywana w środku ?


Najpierw była Brela (2007 i 2009) następnie Istria (2010) potem Peljesac (2011) i rok temu Hvar.
"Co Nam W Duszy Gra" to moja pierwsza chorwacka relacja,później dopisałem ".... i jak to się zaczęło"
Epizod ślubny dotyczy mojej siostry (nie mogliśmy wówczas przedłużyć sobie pobytu - wróciliśmy na dzień przed Jej weselem) znalazł się w relacji ponieważ podróż poślubną spędzała m.in. na Peljesacu...

Jeszcze raz dzięki za miłe słowa .... :papa:

Pozdrowionka Robert.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
CO NAM W DUSZY GRA......(Peljesac) - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone