Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

CO NAM W DUSZY GRA......(Peljesac)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 06.03.2017 20:36

Proszę was kliknijcie na ten link,chciałbym aby jak najwięcej osób dowiedziało się o Wiktorii...
Założyłem osobny wątek,lecz tam jest mało widoczny...

Tak tam napisałem "stary już jestem,swoje przeżyłem-dupę mam twardą,ale jak sobie pomyślę że byłbym na jej miejscu to....""

Klik

Tak jak w przypadku Oli -liczę na was... :hearts:

P.S.
Obiecuję że to moja ostatnia taka "akcja" na tym forum...
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 10.03.2017 23:34

Wiktoria ma osiemnaście lat,urodziła się z nieuleczalną chorobą przez którą cierpi się całe życie... :cry:
Trzy lata temu zmarł jej tata...
W zeszłym roku nowotwór zabrał jej również mamę...
Każdy chory na mukowiscydozę skazany jest na walkę o oddech i potworny ból... :cry:

Wiktoria w tym nierównym pojedynku o życie pozostała sama... :cry:
W miarę możliwości pomagają jej krewni,ale prawdziwą pomoc może uzyskać od takich postronnych ludzi jak my...
Tysiące drobnych wpłat lub smsy pozwolą optymistycznie spojrzeć w przyszłość...
Przyszłość która i tak skazana jest na ból i niepewność...

Fundacja siepomaga zebrała pewną kwotę dla Wiktorii (hospitalizacja na okres około roku)
Ale w związku z wyjątkową sytuacją tego dziecka postanowili kontynuować zbiórkę... :D

https://www.siepomaga.pl/wiktoria-rak

Proszę pomóżcie Wiktorii-tak naprawdę może liczyć tylko na nas........nieznajomych...

Jeżeli nie możecie inaczej -przekażcie 1% podatku

https://www.facebook.com/14923111543792 ... 09/?type=3

Obrazek

Nie znam Wiktorii - ale tak bardzo poruszyła mnie sytuacja tego samotnego schorowanego dzieciaka ,że puszczam informację w świat,byle by tylko zdążyć z pomocą...

Obrazek

Dziękuję za dokonane wpłaty....
Dziękuję także tym którzy się nie ujawnili...

Małym gestem możemy zrobić coś wielkiego... 8) 8) 8)

Pozdrav Robert.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży