Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co myslicie o Wigillii poza domem?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 30.11.2007 22:15

Jak tam w tym roku? Kto wyjeżdża? Białka to podobno najlepsze trasy narciarskie w rejonie Tatr. Tylko co ze śniegiem i zimową scenerią? W połowie listopada wykonałam kilanaście telefonów, którymi dysponowałam, do podhalańskich górali. Większośc kwater już niestety jest zajęta. Trochę się wahamy, a to jeszcze tylko trzy tygodnie... :papa:
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 30.11.2007 22:25

Bardzo chciałabym spędzić chociaż raz wigilię poza domem.To nie znaczy ,że bez rodziny.Tylko z Nią.Ale niekoniecznie w domciu. Ale jak przekonać nastolatki.Nie ma sposobu.Może za 3-4 lata?/wariant optymistyczny/.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 16.12.2013 14:44

Myślę, że jest to dobry wybór zwłaszcza w scenerii ośnieżonych gór. Kameralnie, miło, spokojnie bez gonitwy po sklepach i czasami upierdliwej rodziny.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 18.12.2013 20:48

...w tym roku pierwszy raz od dobrych kilku lat, niestety nie wyjeżdżamy w nasze polskie Tatry i trochę w zasadzie tej decyzji żałuję... :wink: Sceneria naszych pięknie ośnieżonych gór, a do tego np. widok Giewontu, wygląda w trakcie zjazdów rewelacyjnie, zwłaszcza w Bukowinie, gdzie na ogół często bywamy :D

Sprawdzaliśmy jednak ostatnio symptomy tegorocznej aury, no i cóż, wielkie rozczarowanie, stoki będą raczej sztucznie naśnieżane :(
Prawdopodobnie mniej więcej, tak jak w ubiegłym roku. Dzień naszego przyjazdu, tuż przed Wigilią był świetny, wprost rewelacyjny, sama Wigilia w Zakopanem również, natomiast reszta dni to zupełne fiasko, mżawka, zjeżdżanie po wodzie, etc, etc... :la:
Piszę ten post pod kątem naszych rodzinnych eskapad narciarskich, w tym roku prawdopodobnie Święta również poza Poznaniem, jeśli nie góry, to może...

POMORZE? :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.12.2013 23:58

Gdybym była sama na świecie to bym się skusiła na święta poza domem bo by mi było wszystko jedno gdzie je spędzę. W sytuacji gdy mam rodzinę to nie ma takiej opcji!
Jesteśmy wystarczająco zaganiani przez cały rok, dlatego święta poza obrządkiem religijnym, są okazją do rodzinnych spotkań, spokojnego pogadania i pobycia ze sobą.
Logistycznie to niewykonalne aby zabrać się całą rodziną i wyjechać na święta. Są rodzice, teściowie - oni też mają jeszcze swoje rodzeństwo z którym też chcą spędzić trochę czasu, jest rodzeństwo które też ma teściów, są własne dzieci które za chwilę będą miały swoich teściów itd ... drzewko się rozrasta :D .
Dlatego dla mnie święta to rodzinnie a wypady na narty tudzież inne wycieczki to po prostu urlop a nie święta.
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co myslicie o Wigillii poza domem? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone