Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo, Trogir, Slatine, Mastrinka, Okrug, Arbanija 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 02.08.2009 17:26

[img][img]http://images45.fotosik.pl/173/78b65c3b9f8f7671med.jpg[/img]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam tutaj parę fotek, Trogir plus kawałek plaży Copacabana na Ciovo.
To tak dla zachęty jeżeli ktoś lubi sobie pooglądać zdjęcia. :papa:
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 02.08.2009 21:54

Miecia myślę, że nie tylko ja lubię popatrzeć na tak piękne widoki, chętnie pooglądam kolejne zdjęcia. Jeszcze dwa tygodnie, nie mogę się doczekać wyjazdu. :smo:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 03.08.2009 07:31

Przyznam szczerze, że ja mam bliżej do oglądania na żywo. Wyjeżdżam już w środę. Ciekawa jestem też wrażeń mojej ekipy, która jedzie pierwszy raz.
Od dawna czytam sobie to forum, ale od niedawna sama zaczęłam się tutaj uzewnętrzniać. Mam nadzieję po powrocie wrzucić tutaj coś nowego a i poczytać relacje innych osób.Ale przed wyjazdem coś jeszcze dorzucę z ubiegłego roku. :D
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 03.08.2009 08:05

Tutaj parę fotek z Trogiru, z drogi do Dubrownika.
[img][img]http://images39.fotosik.pl/170/12c430aa32d955d8med.jpg[/img]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W drodze do Trogiru, Ciovo
Obrazek
Obrazek

A wieczorkiem dorzucę coś jeszcze, choć widziane z innej perspektywy. :D [/img]
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 03.08.2009 23:18

A oto końcówka mojej radosnej twórczości, oczywiście na razie. :D

[img][img]http://images50.fotosik.pl/174/69517d1f022592c2m.jpg[/img]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:papa: [/img]
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 19.03.2010 10:14

Jestem bardzo ciekawa dlaczego wobec Pana Leszka właścicielka nie była wporzadku ?? Jedziemy do tej willi w lipcu i chcielibyśmy żeby urlop upłynął w miłej atmosferze, no i ten podjzd pod górkę, czy nasza stara vectra da sobie radę ?

pozdrawiam
bartekj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 27.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartekj » 26.06.2010 07:34

Tam był problem z jednym łóżkiem, było za mało o jedno - być może Pan Leszek nie umówił się dokładnie z właścicielką, nie wiem nie znam dokładnie sprawy. Mi osobiście aż tak nie przeszkadzało to że jest taka górka, choć jest wielka.... na pierwszym biegu vectra da redę ;)
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 17.07.2010 12:55

właśnie wróciliśmy z Ciovo villa nena, super !! piękny widok, super apartament, przemiłe właścicielki :D vectra jak najbardziej dała radę, to ja spanikowałam przy podjeździe przy końcowym odcinku i miałam wizje jak auto zapchane bagażami i ludźmi koziołkuje w tył hahahaha :lol: ale wszystko dzielnie nagrałam na kamerę mimo paniki :lol:
bartekj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 27.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartekj » 03.09.2010 22:07

Cieszę się, że wakacje się udały i villa Nena okazała się "przyjazna turyście" ;) A ta górka faktycznie... do końća życia będę miał wspomnienia o niej bo to były pierwsze moje wakacje w Chorwacji (wogóle takie samodzielne z własną rodziną zagraniczne) - więc wszystkie te wspomnienia zostanąmi w pamięci na dłuuugie lata.
bartekj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 27.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartekj » 04.01.2011 23:57

Witam
Odkopuję mój temat - obiecany filmik (skrót i to w kiepskiej jakości niestety)
W domku jest piękna płyta pamiątkowa jakości DVD ;)



Pozdrawiam
marlena263
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.06.2011
Willa Nena Wyspa Ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) marlena263 » 12.06.2011 15:28

Witam,
wybieram się do willi Nena na wyspie Ciovo , jeżeli ktoś ma jakieś bieżące opinie, wrażenia z pobytu .....?
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 28.08.2011 23:21

bartekj napisał(a):...



Odpowiadam na pytania:
Taksówki wodne, niestety nie wiem nic na ten temat, bo nie podróżowałem nimi, natomiast w Trogirze widziałęm takie malutkie stateczki i to chyba były one właśnie, ale czy pływają na Ciovo - nie wiem. Taksówki znajdują się w Trogirze za promenadą (za tym zameczkiem).



postój a także rozkład jazdy "taksówki" a raczej tramwaju wodnego do Splitu znajduje się naprzeciw przystanku autobusowego przy parkingu na Ciovo. Jadąc od strony Trogiru jedziesz z mostu w lewo jakieś 200m- zaraz za sklepem spożywczym po prawej jest przystanek autobusowy a naprzeciw jest przystanek wodny. Kursuje co 30 minut. Po drodze zahacza jeszcze dwa przystanki na Ciovo(Slatine i coś jeszcze...)
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009
Re: Willa Nena Wyspa Ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 28.08.2011 23:22

marlena263 napisał(a):Witam,
wybieram się do willi Nena na wyspie Ciovo , jeżeli ktoś ma jakieś bieżące opinie, wrażenia z pobytu .....?


Interesują Cię opinie dotyczące czegoś konkretnego?
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Ciovo, Trogir, Slatine, Mastrinka, Okrug, Arbanija 2009 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone