Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cinnamon Show - czyli Podgora i wyspa Hvar po raz drugi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 09.04.2012 09:42

Z namiarami jest ten problem, że tam adresu nie było :P ot napisałam do włascicieli u których mieszkaliśmy rok wcześniej i odpisał ich syn ze rodzice maja juzwszystko w dogodnym dla nas terminie pozajmowane ale moze nam udostepnić mieszkanko w którym on z rodziną spedza lipiec i sierpień i skorzystaliśmy.
Rodzice mieszkali na Hvarskiej 3 natomiast nie jestem w stanie podać adresu apartamentu z 2011.
Wielce prawdopodobne że mam adres email jeszcze ich syna jak znajdę to podeślę na maila.

Aroo - co mogę powiedzieć o apartamentach ktore wybieraliśmy - dla nas wazniejsza była cena niz luksus - bo w sumie twam spaliśmy - kazdy z nich nie grzeszył luksusem ale te w podgorze miały klimę ktora sprawnie działała. TE z Podgory w tym roku raczej ciasnawe ale wynikało to z faktu że w wakacje własciciele tam ze swpoją gromadka dzieci pomieszkiwali ;) byliśmy o tym uprzedzeni a widok nam to wynagradzał. To studio 2 osobowe było jak widać na zdjeciach mniej klustrofobiczne.

W Primostenie było ok 50 m - 2 sypianie, kuchnia, łazienka bez klimy. le mury były jakies takie grubsze i nie odczuwało sie jej braku.
Te z Pordgory zarówno z 2010 jak i 2011 roku (nie studio) tez miały po 2 sypilanie, 2 łazienki (w tym jedna maleńka ale ja tam korzystałam bo ja niewielka kobietka jestem :P), kuchnię.

Jak znajdę namiary to zapodam ;)


No i wogóle przepraszam że tak zamilkłam urywajac relacje w trakcie i zniknełam z forum. Siedze teraz nadługim l4 w domku i mi dostarczyli lapka z pracy (zdjęci an nim mam) to jeszcze opisze te 2 ostatnie dni z urlopu 2011 - w tym relacje z Budapesztu :) bo myslę ze warto i moze komuś sie przyda :P

W tym roku niestety nigdzie na urlop sie nie wybierzemy - ale zostanie nam to wynagrodzone w inny sposób ;). Jednak Chorwację w 2013 na bank znow powitamy :P pod warunkiem ze nasze auto leciwe będzie jeszcze żyło ;) i pewnie bedzie to tym razem bardziej północ (Krk, Pag, Rab) ze względu na krótsza podróż ;)
sloninka2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 486
Dołączył(a): 30.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloninka2 » 09.04.2012 10:11

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i niecierpliwie czekam na dokończenie relacji



:D
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 09.04.2012 10:37

Cinnamonko. Zdrowiej nam szybko. Trzymam mocno kciuki za Twój szybki powrót do zdrowia. :)
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 09.04.2012 11:02

Czyżby jakieś Cynamoniątko? :D

Gratuluję!
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 09.04.2012 11:38

Krzychooo napisał(a):Czyżby jakieś Cynamoniątko? :D

Gratuluję!



Chyba dobrego masz" czuja " że cromaniacki ancymonek na świat się szykuje.

:)
CinnamonGirl - Wielkie gratulacje i Wielkie podwójne pozdrowienia

:D
Piękna relacja - też dzięki niej HVAR w tym roku :D
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 09.04.2012 12:11

Też mi się wydaje, że to nie żadna choroba, a nowy cromaniak się na świat pcha :)

Gratulacje!
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 09.04.2012 12:42

Ano szykuje się mały cromaniak a najprawdopodobniej cromaniaczka ;) akurat w takim terminie że urop w Chorwacji w tym roku odpada ;) chyba ze ktoś cos wie o podwójnym obywatelstwie w razie narodzin nad Jadranem to plany mogę zferyfikowac :twisted:
ale mam nadzieje mieć czas na podczytywanie waszych relacji z tego roku :lol:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 09.04.2012 12:52

Cynamonko, wielkie gratulacje! :D
I również czekam na ciąg dalszy relacji :)

Pozdrawiam serdecznie :papa:
Ewa i Piotr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 01.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa i Piotr » 09.04.2012 14:51

Gratulacje ! Powiększy się nam grono Cromaniaków , bo to na bank już się urodzi z wirusem Cro :lol: :lol: odkryjecie na nowo Chorwację oczami dziecka , a to bardzo ciekawe :papa:
Arooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arooo » 09.04.2012 19:22

CinnamonGirl napisał(a):Ano szykuje się mały cromaniak a najprawdopodobniej cromaniaczka ;) akurat w takim terminie że urop w Chorwacji w tym roku odpada ;) chyba ze ktoś cos wie o podwójnym obywatelstwie w razie narodzin nad Jadranem to plany mogę zferyfikowac :twisted:
ale mam nadzieje mieć czas na podczytywanie waszych relacji z tego roku :lol:


Dziękuję za opis apartamentów.
Tak się złożyło że od niedawna jesteśmy w podobnej sytuacji co Ty :D :D :D
I niestety Chorwacja przełożona na 2013!!!
Życzę mnóstwa zdrówka i wytrwałości :P
sloninka2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 486
Dołączył(a): 30.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloninka2 » 09.04.2012 22:56

Wielkie Gratulacje
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5788
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 09.04.2012 22:57

Gratulacje Cynamonko :D

Również życzę zdrówka :!:

No i czekam na dokończenie relacji :wink:
Amikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 09.04.2012 23:50

dołączam się do gratulacji i życzę wszystkiego najlepszego........................i dalszych relacji................................z Chorwacji .................
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.04.2012 08:44

O proszę jakie miłe wieści :D

Gratulacje :!:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 10.04.2012 08:46

Jacek S napisał(a):O proszę jakie miłe wieści :D

Gratulacje :!:


Dołączam.
:hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Cinnamon Show - czyli Podgora i wyspa Hvar po raz drugi - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone