Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cinnamon Show - czyli Podgora i wyspa Hvar po raz drugi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 28.10.2011 13:27

Oj kusisz tym Hvarem , a jaką miejscowość polecasz jako bazę wypadową oprócz Jelsy ? :lol: :lol: :lol: .
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 28.10.2011 19:58

agnes128 napisał(a):Oj kusisz tym Hvarem , a jaką miejscowość polecasz jako bazę wypadową oprócz Jelsy ? :lol: :lol: :lol: .


Ja to bym oprócz Jelsy poleciła może jeszcze Vrboskę. Chociaż Jelsa jest lepiej usytuowana jeśli chodzi o wszelkie wypady. :)
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 31.10.2011 13:53

Dzięki Basik , chodzi mi o taką miejscowość żeby wieczorem można było gdzieś wyjść a zastanawiam się nad Hvarem lub Stari Gradem ????
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 01.11.2011 17:39

Hvar jest drogi. O Starim Gradzie może wypowiedzieć się najlepiej Kasia, która zna go najlepiej i najlepiej wie jak tam jest wieczorami. Ja zakochałam się w Jelsie. Tam wieczorami nigdy się nie nudziłam. Byłam tam zarówno w lipcu jak i w sierpniu. Zresztą na całej wyspie ciągle coś się dzieje, ale mam wrażenie, że w sierpniu tych imprez jest jakby więcej. Jeżeli zakotwiczysz w Jelsie będziesz miała niedaleko i do Starego Gradu i do Vrboski, Hvar też nie jest w sumie tak daleko. Pozdravki

PS. Cinnamonko przepraszam że zaśmiecamy trochę Twoją fenomenalną relację. :oops:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 03.11.2011 14:33

Fajnie, że ciągniesz dalej relację. Zdjęcia (zwłaszcza panorama z krzakiem) genialne. Dla nich samych warto było czekać na c.d.!
Ale żeby wybrać się na wspinaczkę w takim obuwiu... :lol:
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 03.11.2011 21:08

Witam Cinamonko !!! Cieszę się, że zaczęłaś znowu pisać i mam nadzieję, że kłopoty już za Wami!!!

Na razie nadrobiłam zaległości, czyli ostatnie 3 strony ze św. Mikołajem (gratuluję wejścia na piechotę!), ale będę musiała wrócić do początku, bo w przyszłym roku na 90% ruszamy do Jelsy :lol:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 03.11.2011 23:18

Te zdjęcia wbijają w fotel i powodują, że chciałoby się tam być już, teraz... natychmiast :o
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 24.11.2011 14:27

Marsallah napisał(a):Fajnie, że ciągniesz dalej relację. Zdjęcia (zwłaszcza panorama z krzakiem) genialne. Dla nich samych warto było czekać na c.d.!
Ale żeby wybrać się na wspinaczkę w takim obuwiu... :lol:


Obuwie jak najbardziej ok - noga sie nie poci a sandałki ktore mialam mają 'antypoślizgową' pdeszwę - prawie identyczną miałam w salomonkach przeznaczonych do biegów w terenie ;)
Poza tym skoro Kasia forumowa w sandałkach tam doszła - a kojarze, ze sandałki miała na xdjeciach ktore przedstawiała z takiej wycieczki to znaczy że obuwie dobrane dobrze :D

Po obuwiu przeznaczonym do chodzenia po górach w ktorych byłam 4 dni w Tatrach na początku wrzesnia mam do tej pory czarnego paznokcia w dużym palcu lewej stopy :P
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 04.12.2011 12:47

Piękna relacja!!!
Mam pytanko jak długa i trudna jest droga do kaplicy idąc na sv.Nikola, czy z dzieckiem 3 letnim można sie wybrać na spacerek do tych ruin i spowrotem???
Pozdrawwiam.
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 04.12.2011 19:18

Super relacja zwłaszcza, że trafiłem na koniec, dzięki czemu mogłem przeczytać ciurkiem.


To co? Mogę zaczynać moją? To zapraszam.
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 13.12.2011 14:45

Z utęsknieniem czekam na ciąg dalszy :wink:
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 09.01.2012 00:01

Heej Ho !!!Co dobrego słychać w RŚ Cynamonowa dziewczyno ... mnie jak wcięło w lipcu tak dopiero teraz zaglądam ... bo 2012 i kobiecina mi łepetyne suszy ... najgorsze, że ciągnie ją w to samo miejsce co w zeszłym roku ... Pisak, sam nie wiem :D
Ewa i Piotr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 01.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa i Piotr » 12.01.2012 17:21

Przeczytałam całą relację i jestem pod wielkim wrażeniem-Tobie to książki pisać koleżanko Cinnamonko -pozdrawiam :papa:
Arooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arooo » 06.02.2012 12:40

Witaj CinnamonGirl
Mam prośbę, czy mogłabyś mi wysłać namiary na wasz (lub w pobliżu) apartament z Podgory i Primoszten???
W skrócie wady, zalety, ilość pokoi ???
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ps. Być może już o tym pisałaś, ale jakoś nie umiem znaleźć
Z góry dziękuję 8)
heyluka
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 26.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) heyluka » 13.03.2012 21:11

Wspaniała relacje, a zdjęcia rewelacyjne. Co prawda z opóźnieniem, ale z ciekawością przeczytałam wszystko.

Jeśli to możliwe to poproszę o namiary na apartamenty w Podgorze z gościnności, których korzystaliście (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl). Z góry dziękuję.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Cinnamon Show - czyli Podgora i wyspa Hvar po raz drugi - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone