Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cinnamon Show - czyli Podgora i wyspa Hvar po raz drugi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.07.2011 09:23

Takie lanie wody można czytać i czytać ;)
Nawet brak zdjęć nie przeszkadza.

Fajnie, że w końcu udało się Wam zgrać wszystkich i pojechaliście razem.
Zobaczymy co będzie dalej.... :wink:
Bacaj
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 05.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bacaj » 06.07.2011 09:27

CinnamonGirl... ja cię chyba kojarzę z cyberfoto :)
ps. włączyłem śledzenie, ale i tak nie poczytam bo jutro wyruszam na Murter :)
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 06.07.2011 09:30

CinnamonGirl napisał(a): znów zostałam organizatorem wyjazdu, ale ja to bardzo lubię :D
Cdn.


Czytam i wspóczuję, bo tak jakbym czytał o własnej osobie.
Zmiana ekipy, lokalizacji, noclegów po drodze, rozkładu w autach, ba samych aut to dla mnie chleb powszedni przy organizacji tegorocznego wyjazdu.

Z 10 osobowej ekipy (8 osób dorosłych i 2ka dzieci), pod którą "skrojony" jest cały wyjazd, na miesiąc przed wyjazdem 100% uczestnictwo deklaruje połowa składu.
Oczywiście odkręcenie wszystkiego jest na mojej głowie.

Ludzie są nieodpowiedzialni. :cry:
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 06.07.2011 09:57

el_guapo napisał(a):
CinnamonGirl napisał(a): znów zostałam organizatorem wyjazdu, ale ja to bardzo lubię :D
Cdn.


Czytam i wspóczuję, bo tak jakbym czytał o własnej osobie.


E tam nie ma czego współczuć. Znamy się kupę lat i wiemy ze można liczyć na pozostałych.
Przedpłaty płacili wszyscy i Ci pewni wyjazdu i Ci w danej chwili 'niejadący'. Hvar rezerowaliśmy niepewni, ile osób pojedzie dlatego, że nawet przy wyższej eurodniówce (3,5E/osobę ;)) za apartament przy 4 osobach w aucie i tak wychodziło taniej niż 6 osób i 2 auta - excel rules :)

Poza tym podświadomie chyba każdy z nas wiedział, że pojedzie cała szóstka, choćby to miało się skończyć wciśniętą siłą pomocą finansową 'potrzebującym', związaniem ich i uprowadzeniem do Chorwacji :twisted: :twisted:

Ja po prostu uwielbiam przeszukiwać internet i planować wyjazdy :) Dla mnie to czysta przyjemność. Za to brudną robotę odwaliła K (tutaj wyrazy podziwu i wielki szacun) po przyjeździe do Polski, ale o tym w swoim czasie ;)

Bacaj- dobrze kojarzysz ;)
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 06.07.2011 11:44

Świetny wstęp, myśmy też zaczęli planowanie na 2011 zaraz po ubiegłorocznym powrocie z Cro. Choć u nas nie było tyle zmian :)

CinnamonGirl napisał(a):do apartamentu wiedzie 114 schodów


Sporo chodzenia, ale to tylko w wakacje. Ja mam tak dzień w dzień (108 schodów do mieszkania w kamienicy :roll: ).

Z niecierpliwością czekam na c.d.
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 06.07.2011 12:02

Mam nadzieję Madziu, że relacja powstanie z prędkością naddźwiękową, bo nie mogę doczekać się zdjęć... :wink:
awram_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) awram_ » 06.07.2011 13:57

Czekałem na tę relację cały rok! Zapowiada się świetnie :)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 06.07.2011 14:29

A ja lubię takie "lanie wody" i "pierdoły przedwyjazdowo-wyjazdowe" - zwłaszcza, jak ktoś ma tak lekkie piórko, jak Ty :D
Niemniej - jak i zapewne pozostali Czytelnicy - z niecierpliwością czekam na wspomnienia uchwycone w kadrze :)
Pozdrav!
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 06.07.2011 14:55

fajnie siedzieć pod cytryną u naszych wspólnych gospodarzy i czytać:) niestety jutro juz tez stąd wyjeżdzamy.

Ps. nie wiedziałem, ze Ratko ma inny aparatmanet i dopiero w tym momencie od Milivoja i Dubravki się o tym dowiedzielismy gdy zapytalismy czy byliscie w tym roku:)
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 06.07.2011 15:07

Bodzioch Marek napisał(a):fajnie siedzieć pod cytryną u naszych wspólnych gospodarzy i czytać:) niestety jutro juz tez stąd wyjeżdzamy.

Ps. nie wiedziałem, ze Ratko ma inny aparatmanet i dopiero w tym momencie od Milivoja i Dubravki się o tym dowiedzielismy gdy zapytalismy czy byliscie w tym roku:)


No ano ma - własnie Milivoj i potem Dubravka nas witali, bo Ratko był w Splicie. Nie wiem, czy nas poznali ;), ale mam nadzieję, że wyróżniający się wzrost mojego męża coś tam im przypomniał ;)
z ciekawości pamiętali, że my to my? Pozdrów ich od nas serdecznie :)
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 06.07.2011 15:27

My też zaczęliśmy planować tegoroczne wakacje zaraz po zeszłorocznych :D Taka uroda Chorwacji :lol:
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 06.07.2011 15:37

hehe, pozdrowiłem.
kojarzą Was,pewnieście cos narozrabiali :lol: :wink:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 06.07.2011 17:02

Coś mi zaczęło być podejrzliwe ale jest:
CinnamonGirl napisał(a):UWAGA: niezainteresowani pierdołami i laniem wody mogą opuścić ten rozdział. W nim nie dojedziemy do Chorwacji ;) NIE BĘDZIE TEŻ ZDJĘĆ.

Dzięki, przynajmniej konkretnie napisane a to już jest coś.

Czy będą odcinki "czyste" tzn. bez ww określeń :?: ( zaglądnem tu za kilka dni..... może) :(
pzdr.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 06.07.2011 18:21

woka napisał(a):Coś mi zaczęło być podejrzliwe ale jest:
CinnamonGirl napisał(a):UWAGA: niezainteresowani pierdołami i laniem wody mogą opuścić ten rozdział. W nim nie dojedziemy do Chorwacji ;) NIE BĘDZIE TEŻ ZDJĘĆ.

Dzięki, przynajmniej konkretnie napisane a to już jest coś.

Czy będą odcinki "czyste" tzn. bez ww określeń :?: ( zaglądnem tu za kilka dni..... może) :(
pzdr.

...CinnamonGirl, czyżby codziennie tylko jeden odcinek? :cry:
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 06.07.2011 18:46

woka napisał(a):Coś mi zaczęło być podejrzliwe ale jest:
CinnamonGirl napisał(a):UWAGA: niezainteresowani pierdołami i laniem wody mogą opuścić ten rozdział. W nim nie dojedziemy do Chorwacji ;) NIE BĘDZIE TEŻ ZDJĘĆ.

Dzięki, przynajmniej konkretnie napisane a to już jest coś.

Czy będą odcinki "czyste" tzn. bez ww określeń :?: ( zaglądnem tu za kilka dni..... może) :(
pzdr.


E tam w następnym odcinku oprócz dużej ilości treści będą już zdjęcia :)

Majeczka - staram sie jak mogę ale zajęta jestem straszelnie po urlopie, a w domu dodatkowo jeszcze walka o kompa z mężem, ale w przyszłym tygodniu ma do pracy na popołudnie więc będzie lepiej z moją relacją.

Jutro będzie kolejny odcinek :)

Bodzioch Marek - no trochę Milivoja nachodziliśmy w sprawie satelitarnej bo juz powoli bankrutowalismy od tych piw w knajpach przy mistrzostwach świata w piłce nożnej :D Wystarczy dodać, że w tym roku kelner z tamtej knajpy, jak tylko mnie zobaczył na deptaku to mi machał na powitanie :>
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Cinnamon Show - czyli Podgora i wyspa Hvar po raz drugi - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone