Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cinnamon Show - czyli Podgora i wyspa Hvar po raz drugi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 12.08.2011 07:06

CinnamonGirl napisał(a):
fidosanok napisał(a):No, zdjęcia jak zwykle pierwsza klasa :)


No juz nie przesadzajcie, te to akurat takie pstryki żeby cos na siłę wstawić do realacji, zeby nie bylo marudzenia, że bez zdjęć.


Oj tam, nie bądź tak skromna :) Poprawnie skomponowane, ładnie obrobione - przyjemnie się ogląda :)
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 12.08.2011 10:54

Niestety Jelsa zaliczona w dość szybkim tempie :( dlatego proszę o więcej zdjęć , bo bardzo mi się spodobało miasteczko :lol: . Zakupiliśmy tam winko w winotece chyba jakoś tak się nazywało to miejsce bardzo dobre i wyróżnione w Paryżu :lol: . Na pewno wiesz gdzie obok konzuma naprzeciw portu. Czekam na cd :wink: .
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 12.08.2011 11:51

Ładne ta Jelsa się na Twoich zdjęciach prezentuje. To czemu poniektórzy na nią narzekają? (wiem, prowokuję :wink: )

Co do krewetek, to nie wyobrażam sobie nie zjeść kilka razy świeżych skampi, kiedy jestem w rejonie M.Śród. Mus!

Komary - heh, są wszędzie, tego lata w nadwyżce. Offy i raidy są zawsze na pierwszym miejscu listy przedwakacyjnych zakupów - polecam wszystkim stosowanie różnorakich wynalazków, one naprawdę działają. Dość powiedzieć, że w te wakacje nie wiedzieliśmy co to komar 8)
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 12.08.2011 12:32

agnes128 napisał(a):Niestety Jelsa zaliczona w dość szybkim tempie :( dlatego proszę o więcej zdjęć , bo bardzo mi się spodobało miasteczko :lol: . Zakupiliśmy tam winko w winotece chyba jakoś tak się nazywało to miejsce bardzo dobre i wyróżnione w Paryżu :lol: . Na pewno wiesz gdzie obok konzuma naprzeciw portu. Czekam na cd :wink: .


Jelsa zaliczona w szybkim tempie bo rok temu z tego miasteczka wstawiłam więcej fotek ;)
Generalnie pod względem fotogenicznych uliczek najbardziej oczarował mnie Stari Grad - co zresztą w kolejnym odcinku będzie można zauważyć, bo zasypię forum dziesiatkami zdjęć z tego miasteczka :D Właśnie je obrabiam czyli prostuję i kadruję ;)

W winotece tez kupowalismy ;)

Kupowaliśmy też w takiej bramie przy porcie rakiję cytrynową - nie cierpię rakiji a ta była przepyszna :D więc i kupiliśmy również do domu.

Marsallah - krewetki kiedys spróbowałam i tyle. Generalnie ja nie lubię ryb a co za tym idzie nie odpowiadają mi owoce morza ;) Oczywiście swego czasu spróbowałam każdego potworka aby stwierdzić, że nie są z mojej bajki.

Co do komarów to mieliśmy rajda takiego do kontaktu - ale wystarczy poczytać co tam oni piszą o tym na ulotce(i jak jest toksyczne dla nas skoro np nie nalezy go używać w pomieszczeniach zamkniętych oraz gdzie np przebywają zwierzęta) więc ograniczamy.
W Podogrze nie było komarów tu były więc rajs był na nmoc włączany a i okno na oścież było otwarte żeby się nie truć świństwem.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 12.08.2011 12:42

Wyobrażam sobie te czarne oczka patrzące błagalnie z talerza mówiąc wprost: nie jedz mnie, nie jedz :)

Ja w tym roku pierwszy raz jadłam w Cro krewetki....i nie wierzę, że to powiem....ale nawet mi smakowały :)
Iwona1973
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona1973 » 12.08.2011 12:54

Ech..tu słów nie trzeba 8O .Czekam na następną porcję Hvaru,jeszcze go nie zdobyłam,ale go dopadnę :D
Iwona1973
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona1973 » 12.08.2011 12:54

Ech..tu słów nie trzeba 8O .Czekam na następną porcję Hvaru,jeszcze go nie zdobyłam,ale go dopadnę :D
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 12.08.2011 13:07

CinnamonGirl napisał(a):Generalnie pod względem fotogenicznych uliczek najbardziej oczarował mnie Stari Grad - co zresztą w kolejnym odcinku będzie można zauważyć, bo zasypię forum dziesiatkami zdjęć z tego miasteczka :D Właśnie je obrabiam czyli prostuję i kadruję ;)


HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 12.08.2011 13:28

Jelsa średnio mi się podobała.
Ot zwykłe portowe miasteczko, jakich wiele.
Trochę brudne, trochę głośne.
Jedynym plusem był ten 1000 - letni kościółek skryty w uliczkach.

Twoje zdjęcia z lotu ptaka zdecydowanie dodają uroku temu miejscu.

PZDR i czytam dalej
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 12.08.2011 13:58

Buber - mi się podoba bo lubię stare miasteczka. Lubię jak sie coś dzieje, ale nie przeszkadza - tu ważny wybór lokalizacji apartamentu. Dlatego np wiem, że by mnie coś trafiło w miejscówkach pięknych acz małych np. Pisak itp.

Głośności nie zaznałam bo apartament celowo wybierałam taki 10 min na nogach od centrum. Jedyny hałas jaki był w okolicy apartamentu to pękające szyszki na drzewie na przeciwko tarasu :), ewentualnie bawiący się piłką pies przez apartamentem - kulał sobie i łapał ;).

A i tu A. kazałaby dodać trzeci odgłos: cytuję: 'chlup...kap... kap... kap', z węża od klimy na balkonie jeśli była wylana cała woda z wiaderka ;)

No i żeby nie było że zdjęcia nie ma ;)

Cromaniaczka w Jelsie
Obrazek
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 12.08.2011 14:19

Cześć :) :papa:
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 12.08.2011 15:04

Nareszcie na Hvarze :)
Fajnie się ogląda miejsca, w których się było, widziane czyimś okiem, a raczej obiektywem :)
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 12.08.2011 16:26

Cynamonko :D fajne zdjęcie z ładnym bokehem.
A w nim oczywiście ludzie ... jak to w Jelsie :wink: .

Nie chciałbym, żebyś odniosła wrażenie, że Cię krytykuję, że Jelsa jest FUJ i BE.
Spędziłem tam miłe przedpołudnie i dziecku nawet buty kupiłem (trzymały się cały rok) :wink:.
Myślę, że do mieszkania może być całkiem, całkiem ...
Ale zwiedzać wolę pozostałe miasteczka z "hvarskiej czwórki" ...

Ale o nich jeszcze, mam nadzieję, poczytamy .. :D
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 12.08.2011 17:40

Pewnie że nie odbieram tego jako krytyki :) nie wiem jak w sezonie, ale w czerwcu jakis wielkich tłumów nie było.
No i oczywiście, że będzie o innych miasteczkach Hvaru.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 12.08.2011 18:29

Fajna koszulka :lol: . We wrześniu też tłumów tam nie było :wink: więc miasteczko miało swój urok 8) . Pozdrowienia od cromaniaczki i czekam na cd.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Cinnamon Show - czyli Podgora i wyspa Hvar po raz drugi - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone