Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Cinnamon Show - czyli Podgora i wyspa Hvar po raz drugi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fidosanok
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 12.08.2011 08:06

CinnamonGirl napisał(a):
fidosanok napisał(a):No, zdjęcia jak zwykle pierwsza klasa :)

No juz nie przesadzajcie, te to akurat takie pstryki żeby cos na siłę wstawić do realacji, zeby nie bylo marudzenia, że bez zdjęć.

Oj tam, nie bądź tak skromna :) Poprawnie skomponowane, ładnie obrobione - przyjemnie się ogląda :)
agnes128
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 12.08.2011 11:54

Niestety Jelsa zaliczona w dość szybkim tempie :( dlatego proszę o więcej zdjęć , bo bardzo mi się spodobało miasteczko :lol: . Zakupiliśmy tam winko w winotece chyba jakoś tak się nazywało to miejsce bardzo dobre i wyróżnione w Paryżu :lol: . Na pewno wiesz gdzie obok konzuma naprzeciw portu. Czekam na cd :wink: .
Marsallah
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 12.08.2011 12:51

Ładne ta Jelsa się na Twoich zdjęciach prezentuje. To czemu poniektórzy na nią narzekają? (wiem, prowokuję :wink: )

Co do krewetek, to nie wyobrażam sobie nie zjeść kilka razy świeżych skampi, kiedy jestem w rejonie M.Śród. Mus!

Komary - heh, są wszędzie, tego lata w nadwyżce. Offy i raidy są zawsze na pierwszym miejscu listy przedwakacyjnych zakupów - polecam wszystkim stosowanie różnorakich wynalazków, one naprawdę działają. Dość powiedzieć, że w te wakacje nie wiedzieliśmy co to komar 8)
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 12.08.2011 13:32

agnes128 napisał(a):Niestety Jelsa zaliczona w dość szybkim tempie :( dlatego proszę o więcej zdjęć , bo bardzo mi się spodobało miasteczko :lol: . Zakupiliśmy tam winko w winotece chyba jakoś tak się nazywało to miejsce bardzo dobre i wyróżnione w Paryżu :lol: . Na pewno wiesz gdzie obok konzuma naprzeciw portu. Czekam na cd :wink: .

Jelsa zaliczona w szybkim tempie bo rok temu z tego miasteczka wstawiłam więcej fotek ;)
Generalnie pod względem fotogenicznych uliczek najbardziej oczarował mnie Stari Grad - co zresztą w kolejnym odcinku będzie można zauważyć, bo zasypię forum dziesiatkami zdjęć z tego miasteczka :D Właśnie je obrabiam czyli prostuję i kadruję ;)

W winotece tez kupowalismy ;)

Kupowaliśmy też w takiej bramie przy porcie rakiję cytrynową - nie cierpię rakiji a ta była przepyszna :D więc i kupiliśmy również do domu.

Marsallah - krewetki kiedys spróbowałam i tyle. Generalnie ja nie lubię ryb a co za tym idzie nie odpowiadają mi owoce morza ;) Oczywiście swego czasu spróbowałam każdego potworka aby stwierdzić, że nie są z mojej bajki.

Co do komarów to mieliśmy rajda takiego do kontaktu - ale wystarczy poczytać co tam oni piszą o tym na ulotce(i jak jest toksyczne dla nas skoro np nie nalezy go używać w pomieszczeniach zamkniętych oraz gdzie np przebywają zwierzęta) więc ograniczamy.
W Podogrze nie było komarów tu były więc rajs był na nmoc włączany a i okno na oścież było otwarte żeby się nie truć świństwem.
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 12.08.2011 13:42

Wyobrażam sobie te czarne oczka patrzące błagalnie z talerza mówiąc wprost: nie jedz mnie, nie jedz :)

Ja w tym roku pierwszy raz jadłam w Cro krewetki....i nie wierzę, że to powiem....ale nawet mi smakowały :)
Iwona1973
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona1973 » 12.08.2011 13:54

Ech..tu słów nie trzeba 8O .Czekam na następną porcję Hvaru,jeszcze go nie zdobyłam,ale go dopadnę :D
Iwona1973
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona1973 » 12.08.2011 13:54

Ech..tu słów nie trzeba 8O .Czekam na następną porcję Hvaru,jeszcze go nie zdobyłam,ale go dopadnę :D
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 12.08.2011 14:07

CinnamonGirl napisał(a):Generalnie pod względem fotogenicznych uliczek najbardziej oczarował mnie Stari Grad - co zresztą w kolejnym odcinku będzie można zauważyć, bo zasypię forum dziesiatkami zdjęć z tego miasteczka :D Właśnie je obrabiam czyli prostuję i kadruję ;)

HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Buber
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 12.08.2011 14:28

Jelsa średnio mi się podobała.
Ot zwykłe portowe miasteczko, jakich wiele.
Trochę brudne, trochę głośne.
Jedynym plusem był ten 1000 - letni kościółek skryty w uliczkach.

Twoje zdjęcia z lotu ptaka zdecydowanie dodają uroku temu miejscu.

PZDR i czytam dalej
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 12.08.2011 14:58

Buber - mi się podoba bo lubię stare miasteczka. Lubię jak sie coś dzieje, ale nie przeszkadza - tu ważny wybór lokalizacji apartamentu. Dlatego np wiem, że by mnie coś trafiło w miejscówkach pięknych acz małych np. Pisak itp.

Głośności nie zaznałam bo apartament celowo wybierałam taki 10 min na nogach od centrum. Jedyny hałas jaki był w okolicy apartamentu to pękające szyszki na drzewie na przeciwko tarasu :), ewentualnie bawiący się piłką pies przez apartamentem - kulał sobie i łapał ;).

A i tu A. kazałaby dodać trzeci odgłos: cytuję: 'chlup...kap... kap... kap', z węża od klimy na balkonie jeśli była wylana cała woda z wiaderka ;)

No i żeby nie było że zdjęcia nie ma ;)

Cromaniaczka w Jelsie
Obrazek
fidosanok
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 12.08.2011 15:19

Cześć :) :papa:
Goniaa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 12.08.2011 16:04

Nareszcie na Hvarze :)
Fajnie się ogląda miejsca, w których się było, widziane czyimś okiem, a raczej obiektywem :)
Buber
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 12.08.2011 17:26

Cynamonko :D fajne zdjęcie z ładnym bokehem.
A w nim oczywiście ludzie ... jak to w Jelsie :wink: .

Nie chciałbym, żebyś odniosła wrażenie, że Cię krytykuję, że Jelsa jest FUJ i BE.
Spędziłem tam miłe przedpołudnie i dziecku nawet buty kupiłem (trzymały się cały rok) :wink:.
Myślę, że do mieszkania może być całkiem, całkiem ...
Ale zwiedzać wolę pozostałe miasteczka z "hvarskiej czwórki" ...

Ale o nich jeszcze, mam nadzieję, poczytamy .. :D
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 12.08.2011 18:40

Pewnie że nie odbieram tego jako krytyki :) nie wiem jak w sezonie, ale w czerwcu jakis wielkich tłumów nie było.
No i oczywiście, że będzie o innych miasteczkach Hvaru.
agnes128
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 12.08.2011 19:29

Fajna koszulka :lol: . We wrześniu też tłumów tam nie było :wink: więc miasteczko miało swój urok 8) . Pozdrowienia od cromaniaczki i czekam na cd.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Cinnamon Show - czyli Podgora i wyspa Hvar po raz drugi - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019