Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cikac - Mandre

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011
Cikac - Mandre

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 01.12.2014 20:43

Witam . Mam pytanie jak w temacie . Czy był ktoś może w apartamentach Cikač ? Mam zamiar zarezerwować 3 osobowy apartman w Cikač II . Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje . Janusz
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.12.2014 21:42

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.12.2014 22:56

Maruś-Man napisał(a):Witam . Mam pytanie jak w temacie . Czy był ktoś może w apartamentach Cikač ? Mam zamiar zarezerwować 3 osobowy apartman w Cikač II . Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje . Janusz

Mam nadzieję że Tobie choć troszkę się poszczęści i bez problemu zarezerwujesz apartament u Davora, bo ja na potwierdzenie rezerwacji i jakąkolwiek odpowiedź czekam już prawie dwa miesiące :mrgreen:
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 02.12.2014 19:24

Mikromir napisał(a):Napisz do tych, co tam mieszkali:
szukam-spokojnej-i-rodzinniej-kwatery-na-pag-t20996.html#p306501

Witam .Relacja jest z 2008 roku . Jak tak szperam w internecie to dochodzę do wniosku , że to jest inny apartamentowiec .Dzięki . Drążę temat dalej .
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 02.12.2014 19:27

JackDaniels;) napisał(a):
Maruś-Man napisał(a):Witam . Mam pytanie jak w temacie . Czy był ktoś może w apartamentach Cikač ? Mam zamiar zarezerwować 3 osobowy apartman w Cikač II . Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje . Janusz

Mam nadzieję że Tobie choć troszkę się poszczęści i bez problemu zarezerwujesz apartament u Davora, bo ja na potwierdzenie rezerwacji i jakąkolwiek odpowiedź czekam już prawie dwa miesiące :mrgreen:

Witam . Jak byś mógł trochę szczegółów o tym miejscu i właścicielu napisać będę wdzięczny .
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 02.12.2014 19:34

JackDaniels;) napisał(a):
Maruś-Man napisał(a):Witam . Mam pytanie jak w temacie . Czy był ktoś może w apartamentach Cikač ? Mam zamiar zarezerwować 3 osobowy apartman w Cikač II . Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje . Janusz

Mam nadzieję że Tobie choć troszkę się poszczęści i bez problemu zarezerwujesz apartament u Davora, bo ja na potwierdzenie rezerwacji i jakąkolwiek odpowiedź czekam już prawie dwa miesiące :mrgreen:


Ja miałam taki problem w zeszłym roku, bardzo długie czekanie na odpowiedź, jak już była to nie do końca na temat, odpuściłam, dla mnie kontakt świadczy o właścicielu, chociaż apartamenty bardzo mi się podobały
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 02.12.2014 19:42

No to chyba mam względy bo mnie odpowiedział - ile mam wpłacić zaliczki .Zdjęcia na stronie fajne ale .... .Może znajdzie się ktoś co trochę tam widział( był ) .
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.12.2014 20:14

Maruś-Man napisał(a):
Mikromir napisał(a):Napisz do tych, co tam mieszkali:
szukam-spokojnej-i-rodzinniej-kwatery-na-pag-t20996.html#p306501

Witam .Relacja jest z 2008 roku.

Wiem. Autorka postu w dalszym ciągu bywa czasem na forum i może Alzheimera nie ma... Można na PW i masz info z pierwszej ręki. Ale jak tam chcesz. Powodzenia.
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 02.12.2014 20:17

Na pierwszą wiadomość z pytaniem jaka cena, ile zaliczki itp. też dostałam odpowiedź od razu, ale jak zaczęłam dopytywać o różne rzeczy, to już nie bardzo,
no chyba , że zbyt kłopotliwa się dla niego wydawałam i to on mnie nie chciał :D :D :D
Fajnie jeśli odpisuje, apartamenty super i cena też przystępna
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.12.2014 20:18

Maruś-Man napisał(a):No to chyba mam względy bo mnie odpowiedział - ile mam wpłacić zaliczki .Zdjęcia na stronie fajne ale .... .Może znajdzie się ktoś co trochę tam widział( był ) .


Mi też na początku odpisał jak cenowo wychodzi za apartament i ile trzeba wpłacić zaliczki.



szukam dalej :mrgreen:
Ostatnio edytowano 02.01.2015 22:52 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 2 razy
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 02.12.2014 20:42

No to chyba będzie kiszka . A zaczęło mi się tam podobać .
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.12.2014 21:44

JackDaniels;) napisał(a):czekam, czekam ponad dwa miesiące, wysyłam meile i nic zero kontaktu, zero odpowiedzi :?

odpuściłem... szukam dalej, jak dla mnie gość niepoważny :mrgreen:


Też tak kiedyś miałam, choć gdzie indziej, nie na Pagu. W październiku ustaliłam w gospodarzem szczegóły co do ceny i terminu i czekałam już tylko na mail z danymi do przelewu, ale się nie doczekałam... Po nowym roku okazało się, że osoba tłumacząca właścicielowi listy na angielski/chorwacki wyjechała na ten czas i stąd ta cisza. Tyle, że w międzyczasie cwaniaczek,widząc, że mi zależy (regularnie słałam maile) podniósł cenę, i to znacząco. Jednak w styczniu miałam już rezerwację gdzie indziej i mógł mi wskoczyć na warsztat. Nie zmienia się zasad gry w trakcie gry.
Powodzenia życzę wszystkim czekającym.
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 04.12.2014 08:32

Mam zamiar jeszcze zatelefonować do Davora . Zobaczymy co powie .
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.12.2014 10:04

Maruś-Man napisał(a):Mam zamiar jeszcze zatelefonować do Davora . Zobaczymy co powie .

Powie Tobie to co mi, że startuje z rezerwacją za kilka tygodni i się odezwie do Ciebie :mrgreen: u mnie te kilka tygodni minęło jakieś miesiąc temu :wink: dzwoń, dzwoń aż jestem ciekaw :wink:
JustynaKC
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 20.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustynaKC » 04.12.2014 11:04

Maruś-Man, JackDaniels
jak chcecie to mam sprawdzone apartamenty na Pagu w Vidalici
więcej w relacji gosiak.k ale-to-juz-bylo-czyli-kolejna-relacja-z-pagu-t44234.html?hilit=pag
Chyba, że koniecznie chcecie Mandre.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone