Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cikac - Mandre

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 04.12.2014 20:41

Witam wszystkich . JustynaKC dzięki za zainteresowanie tematem .Czytam relację którą poleciłaś i myślę , że może być Vidalici . Już szukam namiarów ......
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 10.12.2014 20:39

Coś drgnęło . Jedna jak Pan Bóg da jedziemy do Mandre . Davor odpowiedział , podał numer konta , ja posłałem zaliczkę i czekam . Na potwierdzenie oczywiście 8O , no i na wyjazd . EDDW = 253 :D
Ostatnio edytowano 10.12.2014 20:49 przez Maruś-Man, łącznie edytowano 1 raz
papuga007
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 687
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) papuga007 » 10.12.2014 20:41

Maruś-Man napisał(a):Coś drgnęło . Davor odpowiedział , podał numer konta , ja posłałem zaliczkę i czekam . Na potwierdzenie oczywiście 8O , no i na wyjazd . EDDW = 253 :D


czyli warto poczekać :mrgreen:
myślę ,że będziesz zadowolony z kwaterki
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 10.12.2014 20:51

No pewnie tak . Już się nie mogę doczekać .
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.12.2014 00:01

Maruś-Man napisał(a):Coś drgnęło . Jedna jak Pan Bóg da jedziemy do Mandre . Davor odpowiedział , podał numer konta , ja posłałem zaliczkę i czekam . Na potwierdzenie oczywiście 8O , no i na wyjazd . EDDW = 253 :D

To może i do mnie się odezwie, jeszcze :roll:
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 11.12.2014 16:04

JackDaniels;) napisał(a):
Maruś-Man napisał(a):Coś drgnęło . Jedna jak Pan Bóg da jedziemy do Mandre . Davor odpowiedział , podał numer konta , ja posłałem zaliczkę i czekam . Na potwierdzenie oczywiście 8O , no i na wyjazd . EDDW = 253 :D

To może i do mnie się odezwie, jeszcze :roll:

Na pewno się odezwie . Powodzenia .
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.12.2014 10:01

Maruś-Man napisał(a):
JackDaniels;) napisał(a):
Maruś-Man napisał(a):Coś drgnęło . Jedna jak Pan Bóg da jedziemy do Mandre . Davor odpowiedział , podał numer konta , ja posłałem zaliczkę i czekam . Na potwierdzenie oczywiście 8O , no i na wyjazd . EDDW = 253 :D

To może i do mnie się odezwie, jeszcze :roll:

Na pewno się odezwie . Powodzenia .

A ile czekałeś od pierwszego kontaktu z Davorem :roll: po jakim czasie się odezwał, nie chcę być nachalny i męczyć go telefonami czy meilami :P
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 12.12.2014 18:22

JackDaniels;) napisał(a):
Maruś-Man napisał(a):
JackDaniels;) napisał(a):
Maruś-Man napisał(a):Coś drgnęło . Jedna jak Pan Bóg da jedziemy do Mandre . Davor odpowiedział , podał numer konta , ja posłałem zaliczkę i czekam . Na potwierdzenie oczywiście 8O , no i na wyjazd . EDDW = 253 :D

To może i do mnie się odezwie, jeszcze :roll:

Na pewno się odezwie . Powodzenia .

A ile czekałeś od pierwszego kontaktu z Davorem :roll: po jakim czasie się odezwał, nie chcę być nachalny i męczyć go telefonami czy meilami :P

Powiem tak . Pierwszy raz odpowiedział następnego dnia . Później była przerwa zanim przysłał dane do przelewu . Gdy go poinformowałem , że przelew poszedł (wysłałem wydruk z banku) odpowiedział natychmiast jak otrzymał przelew . W sumie myślałem , że będzie gorzej .
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.12.2014 14:50

Maruś-Man napisał(a):
JackDaniels;) napisał(a):
Maruś-Man napisał(a):
JackDaniels;) napisał(a):
Maruś-Man napisał(a):Coś drgnęło . Jedna jak Pan Bóg da jedziemy do Mandre . Davor odpowiedział , podał numer konta , ja posłałem zaliczkę i czekam . Na potwierdzenie oczywiście 8O , no i na wyjazd . EDDW = 253 :D

To może i do mnie się odezwie, jeszcze :roll:

Na pewno się odezwie . Powodzenia .

A ile czekałeś od pierwszego kontaktu z Davorem :roll: po jakim czasie się odezwał, nie chcę być nachalny i męczyć go telefonami czy meilami :P

Powiem tak . Pierwszy raz odpowiedział następnego dnia . Później była przerwa zanim przysłał dane do przelewu . Gdy go poinformowałem , że przelew poszedł (wysłałem wydruk z banku) odpowiedział natychmiast jak otrzymał przelew . W sumie myślałem , że będzie gorzej .

Coś się ruszyło, ale nie tak jak powinno i nie tak jak się umawialiśmy :?
Davor_Cikac
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Davor_Cikac » 15.12.2014 11:01

Hello guys,
I see that there is big discussion about me not answering my emails :)
I usually answer all my emails in one or max 2 days, but when someone wants to take 4 or more apartments at the same time is more complicated to me. All apartments have to be cleaned at the same day, all of you want to go in the apartment as soon as possible.
I also have a lot of guests that leave they reservations for next year directly in Mandre (in summer) and then I have to contact them before I can make new reservations. A lot of them are still not sure for the exact date, so sometimes it takes longer to get their answer. If they lose their reservation, they are also mad at me :)
We have 10 apartments that we rent and I have to make schedule that all apartments are full, try to satisfy all the needs and try that you not get angry.
I answered to all your mails today :)
P.S. This is nice forum, and I looked at it every now and then. Its very usefull to have something like this. If I can help you with something in croatia, just let me know.

I wish you all the best!
Davor Cikač

Google translate:
Witam,
Widzę, że jest wielka dyskusja o mnie nie odpowiadali na moje e-maile :)
I zwykle odpowiedzi na wszystkie moje e-maile w jednym lub max 2 dni, ale gdy ktoś chce wziąć 4 lub więcej apartamentów w tym samym czasie jest bardziej skomplikowane dla mnie. Wszystkie apartamenty mają być czyszczone w tym samym dniu, wszyscy chcą iść w mieszkaniu jak najszybciej.
Mam też wiele osób, które pozostawiają rezerwacje na przyszły rok bezpośrednio w Mandre (w lecie), a potem muszę skontaktować się z nimi, zanim mogę nowych rezerwacji.Wiele z nich wciąż nie są pewni na dokładnej daty, więc czasami trwa to dłużej, aby ich odpowiedź. Jeśli stracą rezerwację, są one również na mnie zły :)
Posiadamy 10 apartamentów, które wynajmujemy i mam do harmonogramu, że wszystkie apartamenty są pełne, starają się zaspokoić wszystkie potrzeby i spróbuj, że nie gniewać.
Odpowiedziałem na wszystkie maile dziś :)
Postscriptum To miłe z forum i spojrzałem na niego co chwilę. Jego bardzo przydatne mieć coś takiego. Jeśli mogę w czymś pomóc w Chorwacji, po prostu daj mi znać.

Życzę wszystkiego najlepszego!
Davor Cikač
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 02.01.2015 17:46

Byliśmy tam w 2009r. Lokalizacja w tzw starej części osady, tzn bez zgiełku, cisza - nie to co lewa strona osady gdzie dom na domie. Jeżeli Ci nie odpisują to pewno nie ma im kto przetłumaczyć. Mają drugi domek w II linii ale i z tego różowego widać zachody słońca z balkonu. W czasie naszego pobytu klima była w cenie a nie jak u innych dodatkowo płatna.
Dorota271
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorota271 » 13.05.2015 20:35

Witam. My w tym roku pierwszy raz jedziemy do Chorwacji.Kilka razy się już wybieralismy i zawsze było nie po drodze. W tym roku wybór padł na Mandre apartamenty Cikac.
Od 16 lipca, kiedy wy się wybieracie.My jedziemy 4 +4.Do apartamentu na parterze. Pozdrawiam
piotrxyz
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrxyz » 14.05.2015 15:16

szukam również apartamentów dla 2 + 2 w terminie 25.07 - 8.08 (lub 25.07 do 1.08 i osobno 1.08 do 8.08) może ktoś coś podrzuci adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Davor_Cikac
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Davor_Cikac » 10.07.2015 09:50

Cześć,

tylko jedna informacja dla wszystkich, mamy nowe strony Facebooka apartmanicikac, które można zobaczyć to, co jest nowego w Mandre i oferty last minute (jeśli ktoś anulowanie rezerwacji).

Miłego wakacji w Chorwacji! :papa:
Davor
hzag
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 05.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) hzag » 21.01.2016 15:46

I jak? Był ktoś w tych apartmanach? Jak wrażenia? Też sie tam wybieramy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Cikac - Mandre - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone