Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CHR No. 1

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ct77
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ct77 » 18.02.2009 14:51

...i jeszcze to!

Obrazek
ct77
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ct77 » 18.02.2009 15:00

Wyprawa na Mljet

Obrazek

Obrazek

Obrazek
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 18.02.2009 17:09

Czytam i ja ). Fajne zdjęcia, miło powspominać strony, w których i my w zeszłym roku gościliśmy.
e-lka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 07.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) e-lka » 18.02.2009 18:35

Obrazek Dobrze pooglądać ładne fotki, z ciepłych miejsc, w taaaaką zimę.
Liliana
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 06.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Liliana » 20.02.2009 00:19

Zdjęcia wspaniałe, mają klimat :lol: mam nadzieję, że to nie koniec 8O
ct77
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ct77 » 24.02.2009 12:07

Pozwolą Szanowne Państwo, że zdjęć z wyspy nie zamieszczę. Przeglądałem je ostatnio i doszedłem do wniosku, że nie ma na nich nic ciekawego (po prostu zrobiłem słabe zdjęcia!).

Wspomniałem już wcześniej, że wyprawa na Mljet okazała się lekkim zawodem. Nie chciałbym nikogo zniechęcać do odwiedzania tego, niewątpliwie uroczego miejsca, mimo to wizyta tam nie powaliła nas szczególnie. Trudno powiedzieć dlaczego: może to wina zbyt wygórowanych oczekiwań, braku wystarczającej ilości czasu (gonitwa z miejsca na miejsce), oraz kilku innych okoliczności (głupawych, denerwujących telefonów z pracy, spóźniającej się koszmarnie taksówki wodnej, itp.)

P.S.
Dla wytrwałych polecam odwiedzenie Jaskini Odyseusza. Półgodzinny marsz z górki i pod górę (powrót) w 30 stopniowym upale, potrafi nieźle wymęczyć. Koniecznie trzeba wziąć ze sobą min. 1,5 L wody!
ct77
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ct77 » 24.02.2009 12:54

SPLIT

Wejście do pałacu Dioklecjana+anteny
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Noc

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 24.02.2009 14:05

Świetne fotki, proszę o więcej.
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone