Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwackie spotkania w Mr. Olimpia

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakuscity
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 01.07.2006 20:02

Obrazek

Miło mi poinformować, że w tym sezonie w kawiarni Mr. Olimpia w Zivogosce Blato (Riwiera Makarska) spotkało się już kilku cromaniaków i niezalogowanych czytelników tego forum.
Osobiście widziałem się z Dusią (zwyciężczynią cro-konkursu fotograficznego) i jej mężem, dwoma forumowiczami z Jeleniej Góry (proszę Was o wpis bo nie pamiętam nicków), A to ja czyli Dorotą z mężem i synkiem Sebastianem, która przyjechała specjalnie z Drasnic za co jej serdecznie dziękuję, z czytelnikiem z Łodzi, który mieszkał na pobliskim kempie (czas się załogować po dwóch latach czytania forum). Oczywiście na miejscu jest Zuza wraz z Plumkiem.
Z tego co się orientuję jeszcze kilka osób wybiera się na spotkanie do naszych koleżanek, więc kawiarnia Mr. Olimpia może stać się bardzo dobrym miejscem spotkań croforumowiczów i sympatyków forum będących na urlopie w Chorwacji.
Oto kilka zdjęć z tych spotkań.
Mecz Ekwador: Polska tylko Dusię nie interesował więc patrzyła na nas a my na nią i TV :D Obrazek
Ania, Plumek i ZuzannaObrazek
Plumek i KrakuscityObrazek
od prawej: Plumek, Ania, A to ja, KrakuscityObrazek

Obrazek A to ja (Dorota) z Sebastianem

A to ja z mężem i synkiem SebastianemObrazek
:)

Proponuję wszystkim którzy już się tu spotkali lub spotkają o wpisy i ewentualnie zdjęcia.

:)
Dalmatinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatinka » 01.07.2006 20:30

Gratuluje spotkania :D :D
Oczywiscie nie jest to pierwsze i ostatnie w tym sezonie :D :D :D
slawek66
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 01.07.2006 21:14

Janusz, masz zajebista koszule !!!
to ja ewa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 02.07.2006 19:36

Też się wybierałam,obiecałam Plumkowi że wpadnę i strasznie przepraszam :oops: :cry: ,ale mój mąż .....(cenzura) :evil: ani myslał ruszać się z miejsca.A tak byłam blisko(w Tucepi).Bardzo żałuję :cry: :cry:
krakuscity
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 02.07.2006 22:24

slawek66 napisał(a):Janusz, masz zajebista koszule !!!
:lol: :lol: Pożyczę Ci na wrzesień :D .

A wracając do spotkania to tak na marginesie napiszę, że nasze croforumowiczki bardzo tęsknią za polską kuchnią, wspominały mi o pierogach, knedlach - pewnie najlepiej domowych, z Polski. :)
Dusia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dusia » 03.07.2006 00:01

Aniu i Januszu !!! ale Wam fajnie było, że mogliście tam jeszcze raz wpaść. my tęsknimy za Mr Olimpia i jej mieszkankami. wspominamy sobie nasze wspólne przygody i bardzo chcielibyśmy wstąpić do nich choć na weekend. na białą kawę i karlovacko. ech, moze w przyszłym roku.
pozdrawiamy serdecznie i Was i dziewczyny z Cro
dusia i mirek
slawek66
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 03.07.2006 07:03

krakuscity napisał(a):
slawek66 napisał(a):Janusz, masz zajebista koszule !!!
:lol: :lol: Pożyczę Ci na wrzesień :D .

A wracając do spotkania to tak na marginesie napiszę, że nasze croforumowiczki bardzo tęsknią za polską kuchnią, wspominały mi o pierogach, knedlach - pewnie najlepiej domowych, z Polski. :)

o pierogach wiem, i odniose sie do tego odpowiednio :D
skolimiak
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) skolimiak » 03.07.2006 18:33

witajcie. Marek Marta i Rudy się kłaniają :D

Obrazek

Obrazek

pozdrowienia dla Wszystkich

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jurek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 03.07.2006 20:58

Ha !!ha !!!! Znajome twarze !!!! A co Wy tak grubo ubrani ????
krakuscity
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 03.07.2006 21:04

skolimiak napisał(a):witajcie. Marek Marta i Rudy się kłaniają :D

Obrazek

Zapomniałem o Was :oops: , też razem ogladaliśmy mecz. Pozdrawiam.
Nie zapomnę Waszego psa "Rudego", który gonił kota i za nim wszedł na drzewo (to za Markiem) gdzieś na wysokośc 1 metra. A kot zgłupiał , co się dzieje. To było lepsze od meczu. :lol:
skolimiak
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) skolimiak » 03.07.2006 21:21

Jurek napisał(a): A co Wy tak grubo ubrani ????

jakbyś nie wiedział - Mr Olimpia jest około 10 metrów od morza i czasami potrafił zawiać mało przyjemny wiatr, a to w połączeniu z czasem trwania 3 meczów na MŚ, mogłoby nie najlepiej skończyć się dla zdrowia...
a to ja
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 09.07.2006 22:26

To i ja się dopiszę w tym temacie - 27.06.2006

spotkanie z krakusemcity oraz Plumkiem
Obrazek
(krakuscity,a to ja,Anna i Plumek)

Obrazek
(Anna,krakuscity,Suzanna,Drażen-barman,Plumek,a to ja z Sebastianem)

W tym miejscu chcę gorąco pozdrowić naszych gospodarzy: Plumka, Suzę i Drażena :D :D :D i dodać, że TO spotkanie nie było jedyne... 8)
Raz Góra przyszła do Mahometa, a raz Mahomet przyszedł do Góry. No ... nie raz :wink:
Plumku - jak złapię i poukładam wszystkie rozsypane fotki - to Ci je spakuję i wrzucę na laptopa(tego, co zrobił mi z nich ... koktajl :wink: :lol: )
wojan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.07.2006 19:06

Byłem,chciałem się spotkać,ale nie miałem szczęścia :cry: Dowiedziałem się od Drażena,że Plumek 5 min.wcześniej udał był się w kierunku Makarskiej.Szkoda.Może w przyszłym roku.
Obrazek
Pozdrawiam.
zoohha
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 15.07.2006 19:13

... :( a my nic ne wiedzieliśmy , że istnieje taki "trefpunkt", a bylismy tak blisko :( .
Plumek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 16.07.2006 15:46

wojan napisał(a):Byłem,chciałem się spotkać,ale nie miałem szczęścia :cry: Dowiedziałem się od Drażena,że Plumek 5 min.wcześniej udał był się w kierunku Makarskiej.Szkoda.Może w przyszłym roku.
Obrazek
Pozdrawiam.

A może gdzieś w Polsce;)
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019