Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwackie spotkania w Mr. Olimpia

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 16.07.2006 16:48

zoohha napisał(a):... :( a my nic ne wiedzieliśmy , że istnieje taki "trefpunkt", a bylismy tak blisko :( .


To prawda - całkiem blisko mieliście... Tylko hyc promem do Makarskiej i jeszcze 23 km lądem...
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 17.07.2006 09:28

Plumek napisał(a):
wojan napisał(a):Byłem,chciałem się spotkać,ale nie miałem szczęścia :cry: Dowiedziałem się od Drażena,że Plumek 5 min.wcześniej udał był się w kierunku Makarskiej.Szkoda.Może w przyszłym roku.
Obrazek
Pozdrawiam.


A może gdzieś w Polsce;)


moze na spotkaniu krakowskim w listopadzie ???
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 18.07.2006 01:08

slawek66 napisał(a):
Plumek napisał(a):
wojan napisał(a):Byłem,chciałem się spotkać,ale nie miałem szczęścia :cry: Dowiedziałem się od Drażena,że Plumek 5 min.wcześniej udał był się w kierunku Makarskiej.Szkoda.Może w przyszłym roku.


A może gdzieś w Polsce;)


moze na spotkaniu krakowskim w listopadzie ???

Miejsce i termin bardzo kuszące :!:
gratkorn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) gratkorn » 21.07.2006 11:41

Cześć wszystkim.

I ja tam byłam i zielone piwo piłam !

Razem z mężusiem i dwójką małych łobuzów, które chciały roznieść Pana Olimpię :lol: odwiedziliśmy Anię i Suzę. Zdjęcia zrobiłam, ale pozostają jeszcze na urlopie razem z moją drugą połówką. Jak przyjadą, to wrzucę .

Było bardzo miło, miejscowość urokliwa, woda cieplejsza niż w Omisiu. Dzieci miały wielką frajdę na kamienistej plaży - całe szczęście dla tubylców, że przybyliśmy wieczorem i nie było ich zbyt wielu na tej plaży bo mieliby niezły obstrzał :lol:

Szkoda, że nie mogliśmy zostać dłużej bo była impreza, która się dopiero rozkręcała i zapewne były tańce do rana, ale nic straconego, jeszcze nie umieram !!!!

Pozdrawiam niniejszym postem Anię i Suzę z Błota :wink: :lol: i dziękuję za kawkę. Do zobaczenia, mam nadzieję w Krakowie.

M.onika
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 30.07.2006 17:45

To my też wpadniemy na kawkę do Olimpi ok.6-8 sierpnia.
Paolo z Bożenką i przyjaciele.
gratkorn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) gratkorn » 11.08.2006 09:19

Proszę zdjęcie - tylko niestety któryś troll włożył paluch w obiektyw i sporo zdjęć mamy z plamą na środku :evil:


Obrazek

i trolle na plaży pod Mr Olimpią - zastanawiają się co by tu jeszcze wrzucić do wody :lol:

Obrazek
endo77
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 10.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) endo77 » 15.08.2006 17:15

Witamy wszystkich ponownie :D . Gorace pozdrowienia dla Krakuscity (dzieki za pamiec :) ) co do zdjec i pogoni Rudego za kotem to wygladalo to mniej wiecej tak:
Obrazek
Obrazek :)
Hmmm... ciekawe czy sie udalo? Jezeli nie oto linki do tych zdjec:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 56d3d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 56d3d.html
Jeszcze raz gorace pozdrowka dla wszystkich z chlodnej Jeleniej Gory.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 15.08.2006 21:03

Endo 77 też Was serdecznie pozdrawiamy i dzięki za zdjęcie psa goniącego kota. Może dacie swoje zdjęcie z Zivogosce, nie musi być z knajpki. :)

cześć
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.08.2006 21:18

Sprytna psina.Ale przecież jamnik to pies mysliwski :lol:
Pozdrawiam
scoota
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 15.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) scoota » 15.08.2006 22:21

Witajcie wszyscy zakochani w Chorwacji i w Żivogosce! Urlop minął, ale cudowne wspomnienia pozostaną. Dziękujemy Ani i Zuzie za wspaniałe wakacje, za pomoc no i oczywiście za najwspanialszą cappuccino pod słońcem - oczywiście w Mr. Olimpia. Pozdrowienia dla wszystkich Cromaniaków! :D
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 16.08.2006 09:02

nasza osemka nie moze sie doczekac tej kawy !!!!!
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 16.08.2006 10:07

slawek66 napisał(a):nasza osemka nie moze sie doczekac tej kawy !!!!!


To będzie Was aż 8 sztuk??? Wow! Wiedziałam o piątce ;)
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 16.08.2006 10:13

powinno nas byc 9 ale jedna sztuka w ostatniej chwili uslyszala ,, albo pani zrezygnuje z urlopu albo z pracy''
licze nas 4 (aska, zuza, oliwka, slawek) i 4 sztuki od waldka (?, waldek, anka, robert)

do zobaczyska

ps.
kolezanki nie bylo :D
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 16.08.2006 11:39

Ja widzę, że tam spora polonia się zbiera :lol: Kto wie... może też zajedziemy... :lol:
tboy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 220
Dołączył(a): 02.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tboy » 16.08.2006 11:51

witam!
czy da się dojść z Podgory na piechotę do Z. Blato? chętnie bym odwiedził Olympię, ale samochodem nie bardzo mi się uśmiecha (ani nikomu z ekipy) ze względu na Karlovacko i brakiem drivera- ochotnika.
ile to mniej więcej kilometrów?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Chorwackie spotkania w Mr. Olimpia - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone