Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

chorwackie przyjemności

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojtek.
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek. » 03.01.2008 12:03

Dzień przed wyjazdem jest ok. ;-) Ale noc okropna dzięki tym nocom tuż przed wyjazdem wiem jak śpią zające pod miedza :-) Ale rano powolutku, tak jak budzi się dzień, a wyładowane autko toczy się po czeskich drogach, napięcie zostaje razem z całymi polskimi problemami, coraz dalej za plecami aż wreszcie znika w lusterku... Teraz już coraz częściej myśli wybiegają do przejrzystej wody i kamyczków poruszających się bezgłośnie i łagodnej bryzy
od morza . Tylko nie wiem czemu rano droga do sklepiku zawsze wiedzie brzegiem morza ? ;-)
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 03.01.2008 15:10

MKB napisał(a)::) lubię pokonywać kolejne etapy w podróży do chorwacji... kolejne rzeki, pasma górskie, krainy. raduję się kiedy widzę je na horyzoncie i zbliżam sie do nich
lubię przejazd przez velebit. wjeżdzam coraz wyżej a w moim zołądku kreci sie coraz więcej motyli... i nagle staję na szczycie i widzę... adriatyk ze swoimi wyspami... może złotym pagiem?
lubie siedzieć wieczorem pod drzewem oliwnym i poczuć na skórze powiew ciepłego powietrza... gdzies znad sahary pewnie. a potem łyczek winka z piwiczki. i cykady...
lubię wpatrywać się w toń adriatyku.
lubie inność: drzewa oliwne i cyprysy, skalisty łysy krajobraz, powykręcane pinie,
lubie planowanie kolejnych podróży. wlaściwie zaczyna się ono niedługo po powrocie :) lubię czytać wasze opowieści na forum, zastanawiać się gdzie tym razem warto pojechać, szperać w internecie, oglądać galerie


Nie wiem, jak to się stało, ze dopiero teraz tu dotarłam... Tzn. wiem :D - w mroźne popołudnie połykam dziś wszystkie relacje, jakie tu stworzone :D

To ja sobie dziś wieczorem otworzę jakieś bałkańskie winko, znów usiądę pod palmą (no dobra - pod draceną :D ) i przeczytam to jeszcze raz... Bajeczka... Pięęęknie...

Aha - może jeszcze jakies pachnidło o zapachu pinii jeszcze zorganizuję. I poszukam jakiejś kołyszącej chorwackiej muzyki... :lol: :lol:

DZIĘKI!
J@dranka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 28.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@dranka » 03.01.2008 20:28

...a ja lubię smak gorącego burka popijanego gemistem...
...lubię gwar targu z rana...wielkie i kremowe kugle lodów jedzone na białych ławeczkach Splitu...
...lubię to zadowolenie w duszy gdy się niesie plastikowe butelki z winem i przy każdym dostępnym drzewie podkrada się parę fig do smaku...
...lubię te kamyki pod plecami i sól we włosach...lubię zachody słońca na osamotnionych plażach i szum Jadranu...
...lubię widok na Primośten i okopane vinogrady...
...lubię śpiew klap po zmroku...spacery wąskimi uliczkami po błyszczącym marmurze...zapach rozmarynu, lawendy...
...lubię słowo vidimo se...i tą nadzieję...że za rok wszystko od początku...
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
chorwackie przyjemności - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone