Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

chorwackie przyjemności

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mirnie
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirnie » 26.03.2007 23:53

wiesz ...to te stonke amerykańce wam podrzucili.....
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 27.03.2007 09:05

[/quote]nigdy nie zapomnę zapachu chorwackiego pobocza kiedy człowiek staje na mały odpoczynek po jeździe a tu dolatują te zapachy tymianku, lawendy czy co tam jeszcze rośnie.

... zimne wino przed obiadem.
Po powrocie z plaży nie ma nic lepszego jak wino prosto z lodówki.
...[/quote]

Proszę,przestańcie się pastwić nad ludźmi! Dobrze chociaż,że słońce za oknem :D
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 27.03.2007 09:47

Leon napisał(a):...a na jesien w programie niedzielnym "Co sie oplaca rolnikowy" rolnicy z dalmacji nazekaja ze znow nieznany szkodniky odwiedzil i zabral mygdalky......


Dobrze że nie te z gardła :wink:
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 30.05.2007 17:39

Mam pomysł przenieśmu Chorwacje do nas! Albo nie bo zepsują......
piotrek.k
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 27.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek.k » 30.05.2007 21:44

już się nie mogę doczekać 8) 8) :coool: :hut:
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 31.05.2007 08:40

Jeszcze 43 dni :D
ja1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 12.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja1 » 31.05.2007 09:07

A ja pamiętam ten wspaniały zapach Jadrana gdy pierwszy raz zawitałem do Vodic. Po wielogodzinnej jeździe w klimatyzowanym aucie, gdy wysiadłem byłem dosłownie zszokowany nie tyle temperaturą co zapachem. Tak było tylko za pierwszym razem i chociaż minęło 5 lat pamiętam ten zapach .
Pozdrawiam tęskniących!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.05.2007 14:06

Lubię bardzo wyszukiwać zaciszne zatoczki do plażowania we dwoje...

Nad Jadranem to nawet nie jest trudne, a nad Bałtykiem chyba niemozliwe.

Pozdrawiam marzycieli Igor
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 31.05.2007 18:12

A ja Wam powiem tak. Od pewnego czasu każde piwko, które otwieram pachnie mi jak karlovacko, otwierając ostatnio butelkę wina poczułem się tak jakbym siedział na tarasie i podziwiał zachód słońca kąpiącego się przed snem w błyszczącym jadranie. Eeeh.....
Od miesiąca lub dłużej czytam i przeglądam mapy i przewodniki choc znam je prawie na pamięc i wydaje mi się, że może znajdę tam coś nowego.Hmm... powoli przygotowujemy zakupy i sprzęcik i z każdym dniem coraz mocniejszy dreszczyk i.....................już tylko 16 dni. I znowu ta sama trasa a nad ranem słoneczko, A-1 i coraz bliżej celu Pozdrawiam. :)
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 05.06.2007 14:26

Ja też pod biurkiem juz tupię nogami bo nie moge sie doczekać.
holm
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 07.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) holm » 05.06.2007 15:22

A ja lubię czekać i przygotowywać się do wyjazdu - jestem z tych co najlepsze zostawiają na deser. Podobnie jest z wakacjami w Chorwacji... to mój deser
MKB
Croentuzjasta
Posty: 241
Dołączył(a): 22.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MKB » 05.12.2007 00:50

A czy ktoś z Was lubi dzień przed wyjazdem? Jakiś taki ni to strach ni to ekscytacja człowieka opanowują. Taka delirka lekka... Potem pobudka w nocy/nad ranem - śniadanie na ściśnięty żołądek i w siadamy do samochodu. ptaszki zaczynają ćwierkać... Obkładam sie mapami, termosami... aparat w zasięgu ręki. Sprawdzamy czy wszystko wzięte. Robimy papa babciom. Wimie Ojca i Syna.... wyjeżdżamy z ulicy Harcerskiej (tu mieszkam).
8O
Wyjeżdżamy z miasta... Powoli sie odprężam.
MKB
Croentuzjasta
Posty: 241
Dołączył(a): 22.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MKB » 05.12.2007 01:02

e.zetka napisał(a):A to nie jedyny zbiór :D
Mamy takie miejsce koło kampu Pod maslinom :D

:)
też tam sobie pomieszkiwałam.
Pod Maslinom to taka chorwacka przyjemność dla wtajemniczonych :D
i pizze w hawaii
i winko na skałce pomiędzy plażami
i światła Kolocep'u na horyzoncie
Twiga
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 01.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twiga » 07.12.2007 21:01

MKB napisał(a):A czy ktoś z Was lubi dzień przed wyjazdem? Jakiś taki ni to strach ni to ekscytacja człowieka opanowują. Taka delirka lekka... Potem pobudka w nocy/nad ranem - śniadanie na ściśnięty żołądek i w siadamy do samochodu. ptaszki zaczynają ćwierkać... Obkładam sie mapami, termosami... aparat w zasięgu ręki. Sprawdzamy czy wszystko wzięte. Robimy papa babciom. Wimie Ojca i Syna.... wyjeżdżamy z ulicy Harcerskiej (tu mieszkam).
8O
Wyjeżdżamy z miasta... Powoli sie odprężam.


Dnia przed wyjazdem nie lubię (właśnie prze tą "delirkę"), ale za to urzekł mnie dźwięk kamyczków poruszanych przez fale :) To prawdziwa chorwacka przyjemność! :)
Marcin29
Croentuzjasta
Posty: 279
Dołączył(a): 10.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin29 » 07.12.2007 21:36

przy stoliku...do jedzenia salatka z osmiornic na deptaku w Primosten u Ante'go...szum fal uderzajacych o brzeg...gwar uliczki ktora przewijaja sie turysci...

na plazy...dj miksuje swietne kawalki....pelno mlodych ludzi...totalna impreza....Trogir...saldun...

poranne sniadanie...pasztecik chorwacki...rozplywa sie w ustach...slonce jeszcze za gora...w przodzie Brac...po lewej Makarska w oddali sie budzi...a na dole lodka cichutko po wodzie przemyka...Marusici budzi sie w porannej mgielce...ahhh :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
chorwackie przyjemności - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone