Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja we dwoje

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 01.04.2012 22:21

Bocian napisał(a):Nie dziwie się, że nie rozumiesz. Dlatego wciąż tu jesteś. Pomimo EOT.
EOT.


A wszyscy piszą, że to ja nie mam poczucia humoru :lol:

PETERENZO napisał(a):Eeeeeeeeeeeeeeee...
eg Exactly Open Topic????
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 01.04.2012 22:29

BeJur , wielkie brawa !!!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.04.2012 22:33

cronaturki napisał(a):Cześć

Myślę że wspaniałym miejscem na wyjazd we dwoje jest Trogir, do którego wyjeżdżamy 14 lipca.

Jeśli jakaś parka chce sie wybrać z nami - zapraszamy do kontaktu.
Email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiamy

cronaturki


Trogir we dwoje, piękna sprawa-bardzo romantik plejs. Primośten też pod tym względem by pasował. Może nawet bardziej, te zachody słońca...
Obrazek
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 02.04.2012 18:30

PETERENZO napisał(a):
Bocian napisał(a):Nie dziwie się, że nie rozumiesz. Dlatego wciąż tu jesteś. Pomimo EOT.
EOT.


A wszyscy piszą, że to ja nie mam poczucia humoru :lol:

PETERENZO napisał(a):Eeeeeeeeeeeeeeee...
eg Exactly Open Topic????


Obrazek
Harnaś
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 15.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Harnaś » 07.04.2012 00:16

Janusz Bajcer napisał(a):Harnasia zapewne już nie poczytamy - wrzucił temat i już go nie interesuje.

Cała masa takich userów przewinęło się na forum :wink:


Jeśli ktoś się niecierpliwił i martwił o mnie, to już jestem, wybaczcie taką nieobecność :)
Nosi mnie i takie tam, na samą myśl wyjazdu a gdzie tam jeszcze do niego.

Zasypaliście mnie postami i się wygrzebać nie umie, ale dzięki wszystkim i myślę że jak przejrzę to coś skrobnę tutaj.

***

Pierwsze co, to nie kłócić się tutaj tylko dawać mi rady i propozycje gdzie się wybrać :)
Dzięki Jacek S - uderzyłeś w samo sedno sprawy tymi linkami ;) ale sama sprawa to już tylko ode mnie zależy.

Proponujecie Rijeka, Trogir, Dubrovnik i okolice jak i Makarska.
Ja myślałem o Zatoce Kvarner i np. Pag.
Przeglądałem już loty i autokary też są, lot do Zadaru a stąd gdziekolwiek :) również daleko na Pag nie ma, więc jakoś by się dotarło, dla chcącego, nic trudnego.

Jakieś konkretne miejsca, dobrze by było ze zdjęciami lub link do nich jak to nie problem.
Jak już było wspomniane, to z noclegami nie było by problemu i jest w czym wybierać mam nadzieję. Może coś polecacie?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.04.2012 15:18

Harnaś napisał(a):Ja myślałem o Zatoce Kvarner i np. Pag.
Przeglądałem już loty i autokary też są, lot do Zadaru a stąd gdziekolwiek :) również daleko na Pag nie ma, więc jakoś by się dotarło, dla chcącego, nic trudnego.

Jakieś konkretne miejsca, dobrze by było ze zdjęciami lub link do nich jak to nie problem.
Jak już było wspomniane, to z noclegami nie było by problemu i jest w czym wybierać mam nadzieję. Może coś polecacie?


Kolega anakin coś w między czasie "popełnił" w sprawie Pag :wink: :lol:

Siadaj wygodnie, klikaj i czytaj :lol:
Harnaś
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 15.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Harnaś » 29.04.2012 19:15

Jak rezerwować z tej strony (http://www.adriatic.hr)? Jest wszystko pewne i jak z tym euro?
Czy musi być konto walutowe czy jak? Trochę tego nie ogarniam więc liczę na pomoc.
Kobieta nie chce w ciemno jechać, zwłaszcza że to pierwsza podróż. :)
Może znacie inne strony na których można rezerwować lub bezpośrednio co polecacie w rejonie Primosten-Trogir-Split?
jcichocki
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.05.2014
Chorwacja we dwoje

Nieprzeczytany postnapisał(a) jcichocki » 31.05.2014 13:37

Witam serdecznie wszystkich,

od dłuższego czasu przeglądam forum planując powrót do najpiękniejszych widoków z wakacji dzieciństwa - CRO.

Niestety organizacja wyjazdu jest nieco trudniejsza, niż mogłoby się wydawać - Chorwacja jest bardzo różnorodna, a każdy region ma swoje dobre i złe strony.

Jedziemy samochodem, we dwoje, zwiedzając po drodze czeską Pragę i częściowo Słowenię. Tym samym na CRO zostaje 7 dni na samym końcu sierpnia. Chcielibyśmy te kilka dni wykorzystać zwiedzając trochę okolicę i najładniejsze atrakcje CRO (rewelacyjnie wspominam np. park narodowy Krka) - jeżdżenie nie jest problemem. Chcielibyśmy też trochę poplażować i tutaj leżenie na kamieniach czy betonie umiarkowanie nas rajcuje. Ostatecznie cenimy możliwość wyjścia do fajnej knajpy, a może nawet na imprezę.

Jeżeli chodzi o nocleg nie mamy wielkich wymagań - ma być schludnie i czysto, ważniejsza jest fajna lokalizacja i ewentualnie jakieś rozsądne rozwiązanie z parkowaniem samochodu.

Bardzo proszę o porady odnośnie miejscowości, które mogą spędzić nasze oczekiwania.

Będę również wdzięczny za propozycję kwater lub pensjonatów. Zawsze szukałem noclegów na booking.com, jednak z ogromnym zdziwieniem widzę, że większość hoteli na końcówkę sierpnia jest już zajęta.

Z góry bardzo dziękuję za porady,

J
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Chorwacja we dwoje - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone