Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja w październiku

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 07.10.2012 13:06

alessandro1977 napisał(a):Dzisiaj znowu bardzo ciepło i słonecznie przez cały dzień...tym razem w Krk na wyspie Krk :D

Bardzo przydatne informacje. Super, że relacjonujesz na żywo malinka. Doceniamy to. O cholerka! Ty jesteś alechandro, sorry :D :D :wink: :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.10.2012 14:09

alessandro1977 napisał(a):Po prostu łut szczęścia bo początkowe plany zawierały inny termin wyjazdu... :wink:

...dobre...sam wiesz że nie dlatego.. :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: miłego pobytu życzę, klimy często nie włączaj bo Ci skoczy zużycie paliwka :wink: :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.10.2012 15:24

alessandro1977 napisał(a):Dzisiaj znowu bardzo ciepło i słonecznie przez cały dzień...tym razem w Krk na wyspie Krk :D

Marcinek, :D a to Ty sam w Chorwacji, a jajaj - nie nudno?
Z kimś to zawsze raźniej można sobie w długie wieczory pogadać o samochodach jaki kto ma do nich szampon.
Na prawdę warto mieć kogoś bliskiego przy sobie. :D :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.10.2012 21:30

lubelski napisał(a):klimy często nie włączaj bo Ci skoczy zużycie paliwka :wink: :mrgreen:

Nie włączam co by przyzwyczaić się do temperatury panującej w cro :wink: :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.10.2012 21:31

zebik napisał(a):Marcinek, :D a to Ty sam w Chorwacji, a jajaj - nie nudno?

Nudno jak diabli...poza tym brakuje fachowej opinii na temat pitego tutaj piwka :D
Użytkownik usunięty
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.10.2012 21:32

pasażer napisał(a):malinka.

...arbuzik :D :wink:
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 08.10.2012 06:27

Wytam :D Wruczylem wczoraj z Splitu po 16 dńi milego ladowania akumulatoruw.Pogoda pszepienkna cali czas w dzień oko 30 stopńi a na wieczur od 20 do 25.Split jest peun turistuw i życza.Tylko raz spad deszcz i to w noci. Sluchalem w chorwackom radijku da zalamanie pogode bendzie na koncu tego tygodnia ale i tak temperatura w Dalmaciji zostane na pożomie 23 stopnia w dzień i okolo 17 w noci.Wczoraj doznalem leky szok termiczni bo w Poznaniu bylo ledwo 12 stopńi o czwarte popoudniu. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2012 19:45

Ja wracam jutro i już się tego boję :-x
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 08.10.2012 20:13

alessandro1977 napisał(a):Ja wracam jutro i już się tego boję :-x
Kolego pszigotuj jakesz czeplutenko ubranko bo od jutra zapowiadajom pszymrozki zrana.W Poznaniu jest żimnoooo a od jutra bendzie deszczowo strasznie :cry: Jak tylko pszypomńim sobie tszy dńi temu balowalem na plus 29 w dzień a noc 24 to jest żicze :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2012 21:26

Dzięki za info...na pewno pod ręką będę miał coś ciepłego co by od razu nie rozchorować się...obecnie jestem w Baśce - wczoraj pochmurno ale ciepło - 25 C...dzisiaj znowu samo słońce choć nieźle wiało...aż się nie chce wracać do tej zimnicyObrazek
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 08.10.2012 22:14

alessandro1977 napisał(a):...arbuzik :D :wink:

blaszka
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.10.2012 09:22

Podsumowując - uważam, że wyjazd w październiku to dobre rozwiązanie dla tych co szukają spokoju...przez cały pobyt, temperatura oscylowała wokół 30 C i sporo osób jeszcze się kąpało...ja na to się nastawiałem bo moim celem było zobaczenie tego, czego podczas ośmiu wyjazdów nie widziałem...
Piratez
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 13.07.2012
Dalmacja w październiku

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piratez » 23.09.2015 13:49

Witam,

W piątek zamierzam jechać na tygodniowe wakacje do Chorwacji. Sprawdzam codziennie pogodę i wygląda że przyszły tydzień będzie b. ładny w Dalmacji. Będzie to mój trzeci wyjazd (wcześniej Bol i Zivogosce Blato).

O tej porze to pewnie i Makarska będzie bezludna - w każdym razie szukam czegoś kameralnego, z ładną plażą (i widokami podwodnymi:)) i dobrym jedzeniem. Pierwszy wybór padł Primošten ale im więcej czytam tym mam większy mętlik w głowie.

Czy któryś z forumowiczów mógłby polecić coś fajnego??
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 23.09.2015 15:15

Rok temu w październiku wybraliśmy miejscowość (w pobliżu Makarskiej) Baška Voda
Patrycjas
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.09.2016
Chorwacja w październiku

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patrycjas » 16.09.2016 09:31

Witam.
Wybieramy się ze znajomymi do Chorwacji w połowie października. Jakiej mamy spodziewać się temperatury? Gdzie się najlepiej zatrzymać? Dodam, że jedziemy własnym samochodem z północy Polski i w dodatku pierwszy raz :wink: Czy ktoś z północy wybierał się już do tego kraju i może poinformować mnie, np. czy lepiej jechać przez Niemcy autostradą czy w Polsce S3 na Wrocław?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja w październiku - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone