Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
generał4101
Odkrywca
Re: Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) generał4101 » 02.07.2013 07:42

CZY KTOŚ MA KONTAKT Z DARIO BO WYSŁAŁEM MEILA DO NIEGO W 26.06 I 29.06 I NIE ODPISAŁ :?:
PabloX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 02.07.2013 15:55

Na priva wysłałem Ci telefonski broj do Dario.
PabloX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 10.07.2013 00:22

Ależ mi się dłuży czas do wyjazdu na Pag... 8)

W związku z tym zrobiłem upgrade relacji z wakacji 2012. Relację pisałem na bieżąco, nie dołączając z początku fotek... bo nie umiałem... :?

Zaraz po powrocie dodałem fotki, ale z jakiegoś powodu (sam nie jestem pewien, dlaczego) wkleiłem ich jakoś tak mało. Mimo to relacja miała i ma dużo odsłon, więc być może podoba się czytelnikom :wink: ...którym w związku z tym należy się, żeby oprócz czegoś do poczytania mieli też co nieco do obejrzenia :D

Dlatego do poszczególnych postów dodałem duuuuuuuuużo więcej zdjęć niż było - nie liczyłem, ale teraz fotek jest 3-4 razy więcej niż przed upgradem. Treści prawie nie zmieniłem, nawet jeśli dzisiaj napisałbym coś inaczej albo... wcale :roll: Trudno, siłą relacji jest to, że powstawała na bieżąco i oddaje emocje, zachwyty i wrażenia, które wtedy odczuwałem.

Odbiorcy, którzy teraz zajrzą do relacji, dostaną trochę więcej, a tych, którzy już tu byli, zapraszam ponownie :D

I jeszcze - w tym poście, bo we wcześniejszych postach trudno byłoby je sensownie upchnąć, nie ingerując mocno w treść - trochę fotek z Tribunja.

DSC02996_1_mały.jpg

DSC03002_mały.jpg

DSC02998_mały.jpg

DSC02955_mały.jpg

DSC03372_mały.jpg

DSC03260_mały.jpg

DSC03258_mały.jpg

DSC03254_mały.jpg

DSC02966_mały.jpg

DSC02947_mały.jpg

DSC02974_mały.jpg

DSC03266_mały.jpg
agniesia
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniesia » 10.07.2013 14:57

PabloX wspaniała relacja! dużo praktycznych przydatnych informacji i pięknych zdjęć :wink: wygląda na to, że mój tegoroczny wyjazd do Cro będzie bardzo podobny :D na liście do zobaczenia jest Zadar, Nin i Szybenik. Jakbyś wrzucił jeszcze kilka zdjęć z plaży w Tribunij byłoby super.
Pozdrowienia z "sąsiedniego" Milanówka :) a już za miesiąc Tribunij :papa:
PabloX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 10.07.2013 17:27

agniesia napisał(a):PabloX wspaniała relacja! dużo praktycznych przydatnych informacji i pięknych zdjęć :wink: wygląda na to, że mój tegoroczny wyjazd do Cro będzie bardzo podobny :D na liście do zobaczenia jest Zadar, Nin i Szybenik.

Czyli to będą bardzo miłe wakacje :D

agniesia napisał(a): Jakbyś wrzucił jeszcze kilka zdjęć z plaży w Tribunij byłoby super.
Pozdrowienia z "sąsiedniego" Milanówka :) a już za miesiąc Tribunij :papa:

Jakoś tak wyszło, że z fajniejszej plaży Zamalin nie mamy w ogóle fotek. Poniżej - na wyraźne życzenie Agnieszki :wink: wrzucam kilka zdjęć z plaży Bristak (mniej atrakcyjna, ale ujdzie) 8)

DSC03234_mały.jpg

DSC03236_mały.jpg

DSC03250_mały.jpg

DSC03331_mały.jpg

DSC03342_mały.jpg

DSC03359_mały.jpg

DSC03366_mały.jpg

Uszanowanie Szanownej Sąsiadce :D :smo: :papa:
KrzychuZiom
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 10.07.2013 18:03

fajna rodzinka i relacja :)
agniesia
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniesia » 10.07.2013 21:26

Dziękuję za zdjęcia i udanego wyjazdu na Pag życzę :papa:
PabloX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 11.07.2013 00:06

Agnieszka, Krzychu - dziękuję za sympatyczne posty :D

Aga - liczę na to, że napiszesz relację z wakacji z mnóóóóóóóóóóóóostwem zdjęć, jak wrócisz z Tribunja :D Miło będzie poczytać, pooglądać i powspominać :hut:

Tak się nie mogę doczekać, że przynajmniej opatrzyłem już samochód naklejką magnetyczną cro.pl :lol: ...wprawdzie żona mówi, że jakieś pijaki przebrzydłe mogą naklejkę zajumać, bo włóczą się nocami po parkingu, ale mam nadzieję, że deszcz ich zniechęci do łażenia i naklejka przetrwa na swoim miejscu :lol:

DSC04071_mały.jpg
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 11.07.2013 07:08

PabloX napisał(a):... przynajmniej opatrzyłem już samochód naklejką magnetyczną cro.pl :lol: ...wprawdzie żona mówi, że jakieś pijaki przebrzydłe mogą naklejkę zajumać, bo włóczą się nocami po parkingu, ale mam nadzieję, że deszcz ich zniechęci do łażenia i naklejka przetrwa na swoim miejscu :lol:

Podejrzewam, że pijaki przebrzydłe nie mają tyle rozumu żeby stwierdzić, że jest to naklejka magnetyczna którą można zajumać :) a poza tym na piwo i tak by jej nie zamienili, więc myślę że nie ma się czego obawiać 8)
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 11.07.2013 09:28

Póki co moja dumnie przyklejona jest na lodówce w kuchni, ale jak wszystko będzie ok to we wrześniu...

:papa:
Heterka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 11.07.2013 10:36

My już w sobotę startujemy do Tribunj - któryś raz z kolei na 1o naszych pobytów - jakoś zawsze nas tam ciągnie najbardziej. O czymś to świadczy, ale nie reklamuję za bardzo bo będzie za tłoczno. :D
Lula
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lula » 11.07.2013 10:48

Planujemy kolejny wyjazd do Chorwacji na przełomie lipca i sierpnia, po raz drugi do Tribunj, myślicie że można w tym okresie znaleźć jakąś kawterę w rozsądnej cenie, jadąc w ciemno?
PabloX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 11.07.2013 11:26

Piter_M napisał(a):
PabloX napisał(a):... przynajmniej opatrzyłem już samochód naklejką magnetyczną cro.pl :lol: ...wprawdzie żona mówi, że jakieś pijaki przebrzydłe mogą naklejkę zajumać, bo włóczą się nocami po parkingu, ale mam nadzieję, że deszcz ich zniechęci do łażenia i naklejka przetrwa na swoim miejscu :lol:

Podejrzewam, że pijaki przebrzydłe nie mają tyle rozumu żeby stwierdzić, że jest to naklejka magnetyczna którą można zajumać :) a poza tym na piwo i tak by jej nie zamienili, więc myślę że nie ma się czego obawiać 8)

Jesteś optymistą :D I nie znasz lumpów z mojej okolicy - to są przeważnie młodzi ludzie, na trzeźwo całkiem normalni i rozgarnięci, ale po alku i spidach dostają małpiego rozumu. Niszczą co się da bezinteresownie, dla samej przyjemności rozładowania się :? A niestety parking leży na trasie ich nocnych wędrówek z osiedla na stację benzynową z całodobowym sklepem.

Artur - oby czas do września szybko Ci upłynął i czekanie za bardzo się nie dłużyło :papa:

Heterka - pozdrów ode mnie Tribunj :D :hut:

Lula - jakieś apartmany znajdziesz, ale nie wiem, na ile uda Ci się wynegocjować dobrą cenę. W tamtym roku Chorwaci oferujący apartamenty kręcili się zawsze po Zamalinie, więc może warto tam zacząć poszukiwania. Powodzenia! :papa:
Heterka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 11.07.2013 12:28

Lula napisał(a):Planujemy kolejny wyjazd do Chorwacji na przełomie lipca i sierpnia, po raz drugi do Tribunj, myślicie że można w tym okresie znaleźć jakąś kawterę w rozsądnej cenie, jadąc w ciemno?

Na pewno coś znajdziecie - wystarczy tylko się przejechać ulicą koło plaży i na chwilkę stanąć zaraz ktoś Cię zaczepi z propozycją apartamentu.
PabloX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 31.07.2013 11:52

Z tego, co widziałem w tym roku (w lipcu), to nie powinno być problemów ze znalezieniem apartamentów w ciemno. Jest dużo wolnych pokoi, gospodarze na różne sposoby reklamują wolne apartmany. Przynajmniej w miejscowościach, w których byłem - głównie na Pagu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Chorwacja drugi raz - Tribunj, Szibenik, Nin, Zadar... 2012 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019