Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz drugi - Pag 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 12.02.2013 22:36

Fakt, moja pomyłka :) A cały czas byłam przekonana, że to jeszcze Lun :lol: :lol:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.02.2013 22:39

Bywa. :oczko_usmiech:
Ja też kiedyś myślałem, że to Lun. :lol:
Kobieta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 368
Dołączył(a): 03.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobieta » 13.02.2013 00:30

My po 3 letniej przerwie, będziemy mieli wakacje :mrgreen:
i j3edziemy znów na Pag (na stare śmieci i znajomych Chorwatów odwiedzić), a drugi tydzień może na Brać? ;) ale na razie faza planowania i zbierania ekipy.
zibi70
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 10.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi70 » 21.02.2013 00:44

Powiem szczerze że już słyszałem troszkę o wyspie PAG,ale po obecnej lekturze będę się skłaniał na odwiedziny .Macie może jakieś sprawdzone kwatery na 2 rodziny (7 osób)??
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1727
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 21.02.2013 14:45

Lepiej późno niż wcale - z przyjemnością przeczytałem relację, dłuższą chwilę kontemplując panoramę Pagu :D

W tym roku wybieram się właśnie na Pag, apartament w Mandre już zarezerwowany :hut:

Przy okazji zaoferowałem właścicielce poprawienie polskiej wersji stronki apartamentu, bo są tam drobne chochliki w stylu tych kalmarów z rolkami i kamieniem :wink:
Tuti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 640
Dołączył(a): 04.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuti » 21.02.2013 20:20

zibi70 napisał(a):Powiem szczerze że już słyszałem troszkę o wyspie PAG,ale po obecnej lekturze będę się skłaniał na odwiedziny .Macie może jakieś sprawdzone kwatery na 2 rodziny (7 osób)??


Zibi jest nas tu więcej :D
zibi70
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 10.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi70 » 21.02.2013 21:00

Tuti powiem ,że już sam nie wiem ,bo siedziałem wczoraj do 2 w nocy i oczytałeś się o wyspie BRAĆ ,dlatego nie wiem czy nie zmienię planów. A już najwyższy czas podjąć decyzję .
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 21.02.2013 22:18

zibi70 napisał(a):Powiem szczerze że już słyszałem troszkę o wyspie PAG,ale po obecnej lekturze będę się skłaniał na odwiedziny .Macie może jakieś sprawdzone kwatery na 2 rodziny (7 osób)??


Za dużo Chorwacji to jeszcze nie widziałam, mogę jedynie porównać do Istrii -> Pag bije ją na głowę :) Świetne zatoczki i nawet w sezonie nie zatłoczone :D a co do apartamentu byliśmy tutaj: http://www.apartamentychorwacja.pl/apar ... -kika/1178 . Mogę szczerze polecić, mieliśmy apartament ten na górze z 3 sypialniami (też nas 7 była :) ).
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 21.02.2013 22:27

PabloX napisał(a):Lepiej późno niż wcale - z przyjemnością przeczytałem relację, dłuższą chwilę kontemplując panoramę Pagu :D

W tym roku wybieram się właśnie na Pag, apartament w Mandre już zarezerwowany :hut:

Przy okazji zaoferowałem właścicielce poprawienie polskiej wersji stronki apartamentu, bo są tam drobne chochliki w stylu tych kalmarów z rolkami i kamieniem :wink:



w Mandre ponoć piękne zachody słońca są, i blisko na Girenicę :D Ja w tym roku coraz poważniej myślę o Braću, tam ponoć też ładnie :D
zibi70
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 10.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi70 » 21.02.2013 23:08

Dziękuję Marcto za namiary na kwaterę. Też jestem nowym cromaniakiem -2 razy na lądzie i teraz 3 szukamy wyspy .
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 21.02.2013 23:22

Witaj Marto! :oczko_usmiech:
W zasadzie byliśmy w podobnym terminie niedaleko siebie. My w Ninie, moją relację odwiedziłaś, Twoją już przeczytałem i obejrzałem.
Utwierdziłem się w przekonaniu, że Pag jest klimatyczny. Nie spędzilismy tam zbyt dużo czasu, a zdecydowanie można mu poświęcić więcej uwagi niż my to zrobiliśmy.

Dziekuję za fajną relację, pozdrawiam. :papa:
- Wojtek
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1727
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 22.02.2013 10:42

martos napisał(a):
w Mandre ponoć piękne zachody słońca są, i blisko na Girenicę :D Ja w tym roku coraz poważniej myślę o Braću, tam ponoć też ładnie :D


Na mojej liście życzeń też jest Brac... hmmm, i jeszcze kilkanaście innych miejsc co najmniej, wakacje w Cro mógłbym już teraz zaplanować na kilkanaście kolejnych lat :D

Ale już mi trochę smutno, że w 2014 roku pewnie trzeba będzie zrobić przerwę - żona i córka chcą Hiszpanię albo Grecję i tegoroczny wyjazd do Mandre jest częścią kompromisu - teraz jeszcze Cro, ale za rok inny kierunek.
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 01.03.2013 00:00

zibi70 -> nowi cromaniacy wcale nie znaczy , że mniejsi prawda? :)

Iwwoj -> nie tylko odwiedziłam a przeczytałam od deski do deski, szkoda że nie udało nam się tak dokładnie zobaczyć Ninu jak Wam, ale zdjęcia cudowne przywieźliście ! :)

Pablox -> Grecja a dokładniej Lefkada też jest na mojej liście , cudownie tam musi być... ale to raczej nie w tym roku :( Za to jak odwiedzisz Grecję to chętnie zobaczę potem relację :D :)
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1727
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 01.03.2013 11:12

martos napisał(a):
Pablox -> Grecja a dokładniej Lefkada też jest na mojej liście , cudownie tam musi być... ale to raczej nie w tym roku :( Za to jak odwiedzisz Grecję to chętnie zobaczę potem relację :D :)


Hihi, póki co mógłbym napisać relację z Grecji z lat ubiegłych, ale chyba jestem zbyt leniwy, poza tym dawno to było (2002 - Kreta i Santorini, 2005 - Rodos i Simi), więc ograniczę się do króciutkiego podsumowania: w Grecji jest SUPER! :D

Na mojej liście życzeń w Grecji w czołówce są: Kos i znowu Kreta - najchętniej Chania. Ale to najwcześniej w 2014 roku. A póki co... 133 DDW do Mandre :hut:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 04.03.2013 16:50

Fajnie zobaczyć tę inną Chorwację....


:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja po raz drugi - Pag 2012 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone