Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja Level 1

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Malen
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 11.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malen » 04.01.2019 17:06

Pomorzanko zachodnia, świetna relacja. Bardzo bogaty program, fajne zdjęcia i super rodzinka. Zadaru nie widziałam i czuję się zachęcona.

No i Autorka, jak własna siostra :lol:

Żaden tam level 1. Nasz pierwszy raz, to było tylko zwiedzanie pobliskich miasteczek i PLAŻA, bo temperatura wody 26 °C na Istrii, to było dla nas wielkie łaaaał :D

Z dzieciakami to tak jest. Synek może da się przekonać. Myślę, że na takich wyjazdach, dzieciakom najbardziej brakuje rówieśników. Dla mnie, jako mamy był to zawsze fajny czas do pobycia razem. Teraz dziecko już dorosło. :wink: Tym razem wyjazd już we dwoje. :lol:

Pozdrawiam serdecznie.
Magda
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1451
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 10.01.2019 11:29

agata26061 napisał(a):Właśnie nadrobiłam i Twoją relację. Podziwiam Twojego męża, że nie skusił się na wejście do Jadrana, ale oczywiście rozumiem, że trauma z dzieciństwa może znacznie wpłynąć na psychikę nawet w życiu dorosłym.
Jak zaczniecie częściej jeździć do Cro, to może i on przełamie swój strach i skorzysta z kąpieli w Jadranie. Życzę Wam tego :D :papa: :papa:


Dzięki, Agatko. Ja też mam taką nadzieję. Kąpiel w przejrzystej wodzie, do której można wejść nie kurcząc się z zimna to niesamowita okazja według mnie. Może na przyszłych wyjazdach uda nam się więcej poplażować. :wink: :D

Malen napisał(a):Pomorzanko zachodnia, świetna relacja. Bardzo bogaty program, fajne zdjęcia i super rodzinka. Zadaru nie widziałam i czuję się zachęcona.

No i Autorka, jak własna siostra :lol:

Żaden tam level 1. Nasz pierwszy raz, to było tylko zwiedzanie pobliskich miasteczek i PLAŻA, bo temperatura wody 26 °C na Istrii, to było dla nas wielkie łaaaał :D

Z dzieciakami to tak jest. Synek może da się przekonać. Myślę, że na takich wyjazdach, dzieciakom najbardziej brakuje rówieśników. Dla mnie, jako mamy był to zawsze fajny czas do pobycia razem. Teraz dziecko już dorosło. :wink: Tym razem wyjazd już we dwoje. :lol:

Pozdrawiam serdecznie.
Magda


Dziękuję za komplementy! :D Synek mimo wszystko też tęskni za Chorwacją i dobrze ją wspomina. Na pewno przerosła go długa podróż i nadmierna zachłanność matki na widoki i długie spacery. :oczko_usmiech: Może za półtora roku będzie lepiej. :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.01.2019 20:23

pomorzanka zachodnia napisał(a):Dziękuję za komplementy! :D Synek mimo wszystko też tęskni za Chorwacją i dobrze ją wspomina. Na pewno przerosła go długa podróż i nadmierna zachłanność matki na widoki i długie spacery. :oczko_usmiech: Może za półtora roku będzie lepiej. :papa:

Wykombinuj jakąś miejscówkę blisko plaży, to i być może mąż się oswoi z wodą i syn będzie zadowolony ;)
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1451
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 19.01.2019 17:00

agata26061 napisał(a):Wykombinuj jakąś miejscówkę blisko plaży, to i być może mąż się oswoi z wodą i syn będzie zadowolony ;)


Szczerze mówiąc mam na razie mętlik w głowie. Jak tu pogodzić potrzebę bliskości starówki z bliskością plaży :?: Dobrze,że mam jeszcze dużo czasu (w tym roku Słowacja). Wiem na pewno, że muszę zobaczyć Omiš. :wink: :)
.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18262
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 19.01.2019 19:22

pomorzanka zachodnia napisał(a):Szczerze mówiąc mam na razie mętlik w głowie. Jak tu pogodzić potrzebę bliskości starówki z bliskością plaży :?:


Jest kilka takich miejsc w Chorwacji . . .

pomorzanka zachodnia napisał(a): Dobrze,że mam jeszcze dużo czasu (w tym roku Słowacja). Wiem na pewno, że muszę zobaczyć Omiš. :wink: :)
.


Masz już ustalony plan na Słowację , czy to będzie spontaniczny wyjazd :?:

Omiś i okolice to jest to trzeba przeżyć :oczko_usmiech:


Pozdrawiam
Piotr
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1451
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 19.01.2019 20:09

piotrf napisał(a):Masz już ustalony plan na Słowację , czy to będzie spontaniczny wyjazd :?:


Pozdrawiam
Piotr


Słowacki Raj, trochę spiskich miasteczek i wypad do Egeru. Plan na razie bardzo ogólny. :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Chorwacja Level 1 - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone