Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny produktów w sklepie jak wyglądają? - Chorwacja 2023/24

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marecky81
zbanowany
Posty: 641
Dołączył(a): 24.03.2023
Re: Ceny produktów w sklepie jak wyglądają? - Chorwacja 2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 22.05.2024 18:35

Nie wiem po co te filmiki, skoro może ściągnąć sobie aktualne ceny i gazetki z każdej sieci.
KOMENTARZ MODERACJI
KOMENTARZ MODERACJI:
Są na świecie ludzie, którzy swoim negatywnym podejściem potrafią zabić każdą radość i wszelki entuzjazm.
Gotowi zgasić światło w przerwie meczu i wyprosić widzów...


wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1917
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Ceny produktów w sklepie jak wyglądają? - Chorwacja 2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 23.05.2024 08:41

marecky81 napisał(a):Nie wiem po co te filmiki, skoro może ściągnąć sobie aktualne ceny i gazetki z każdej sieci.

Komentarz smerfa marudy.
Po co tak komentować skoro można zamilknąć.

Może ktoś woli oglądać filmy. Nie zawsze to co jest w gazetkach jest akurat dostępne na półce w sklepie.
marecky81
zbanowany
Posty: 641
Dołączył(a): 24.03.2023
Re: Ceny produktów w sklepie jak wyglądają? - Chorwacja 2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 23.05.2024 08:45

Wydaje mi się, w w gazetce lub na stronie internetowej łatwiej na spokojnie znaleźć cenę tego co mnie interesuje w dowolnej sieci.

Szukam kartofli, no i je mam: https://www.plodine.hr/akcije/79/tjedna ... /izdvojeno

Szanowną moderację przepraszam, ale nie mogę zrozumieć co radość i entuzjazm mają do zakupów spożywczych?
ziemniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 820
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: Ceny produktów w sklepie jak wyglądają? - Chorwacja 2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziemniak » 23.05.2024 09:15

Marudzisz, że na forum jest śmietnik, a większość twoich komentarzy to nic nie wnoszące wpisy typu: "ja nie wiem po co...".

Jeden wiezie piwo z Polski, drugi kupuje plastikowe 1-2 L na miejscu, a trzeci w butelkach. Ja to szanuje, a nie wyśmiewam, bo ja np. wolę tak.
Bidon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 21.11.2017
Re: Ceny produktów w sklepie jak wyglądają? - Chorwacja 2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 23.05.2024 17:02

Ja tam niezależnie od cen w ramach patriotyzmu gospodarczego robię zakupy w polskim sklepie czyli Studenacu. Dla oszczędności można używać tam także aplikacji na telefonie.
Marlowe1994
Croentuzjasta
Posty: 233
Dołączył(a): 21.02.2024
Re: Ceny produktów w sklepie jak wyglądają? - Chorwacja 2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 23.05.2024 17:40

Mam zamiar kupić wszystko na miejscu. Śniadaniowo. Obiadowo będę uczęszczał do konob. Nie mam lodówki do auta to jeśli miałbym kupić to bedzie drozej niź ewentualnie przepłacę na chorwacji.
Marlowe1994
Croentuzjasta
Posty: 233
Dołączył(a): 21.02.2024
Re: Ceny produktów w sklepie jak wyglądają? - Chorwacja 2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 23.05.2024 17:41

Ceny ogladałem w necie. Nie jest źle.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3223
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Ceny produktów w sklepie jak wyglądają? - Chorwacja 2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 23.05.2024 18:30

marecky81 napisał(a):Wydaje mi się, w w gazetce lub na stronie internetowej łatwiej na spokojnie znaleźć cenę tego co mnie interesuje w dowolnej sieci.

Szukam kartofli, no i je mam: https://www.plodine.hr/akcije/79/tjedna ... /izdvojeno

Szanowną moderację przepraszam, ale nie mogę zrozumieć co radość i entuzjazm mają do zakupów spożywczych?


Mój Boże :niepowiem:

Nie chodzi o zakupy spożywcze, tylko o to, że w życiu trzeba czasem dostrzec drugiego człowieka... Jeżeli ktoś poświęcił czas i przygotował film o cenach w chorwackich sklepach, to niesympatyczne, a wręcz nietyczne jest deprecjonowanie jego pracy płytkim resume:

marecky81 napisał(a):Nie wiem po co te filmiki, skoro może ściągnąć sobie aktualne ceny i gazetki z każdej sieci.



Znosiłem Twoje szyderstwa wobec innych przez długi czas i choć od początku wiedziałem, że jesteś multiklonem (malinero vel arturescu vel wtopek vel klerjeser vel valdemar vel des74 i inni), to pomyślałem sobie, że każdemu trzeba dać szansę, bo lata płyną i ludzie się zmieniają. Ty jesteś jednak wyjątkiem :ysz:

Kiedyś, chyba u Grzesiuka, przeczytałem taki dwuwiersz:

Żałowała myszka żółwia, że w skorupce siedział.
Mam cię w dupie łajzo głupia - żółw jej odpowiedział.


I tak oto w tej swojej cynicznej skorupie powoli, ale wytrwale dotarłeś do kresu forumowej kariery. Kolejnego razu już chyba nie będzie :?
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ceny produktów w sklepie jak wyglądają? - Chorwacja 2023/24 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone