Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

camping Nevio i Vala k. Orebica

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dagiesza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 14.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagiesza » 18.12.2008 19:31

F-uncia napisał(a):Na Nevio (w górnej części) jest taka właśnie restauracyjka, głównie podają chyba dania z grilla i jest otwarta w godzinach wieczornych - o ile dobrze pamiętam - po 18. Niestety więcej nie powiem, bo u nas był rygor obiadowy - małe dziecko - pilnuję by zawsze jadła w porze obiadowej polskiej czyli koło 14 - i nie korzystaliśmy. Ale ci co się stołowali (Niemcy) mówili, że smacznie.
Chyba nie pisałam, że na górze przy restauracji jest też kawiarenka internetowa z dwoma stanowiskami.


:lol: Dzięki za info.
Jeżeli wszystko będzie Ok to Nevio będzie dłuższym przystankiem na trasie 2009.
Pozdrav i Wesołych Świąt :P :D
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 19.12.2008 16:17

Może to tylko moje subiektywne odczucia, ale ja teraz nie mogę znaleźć odpowiedniego kempingu, tak mi ten Nevio podpasował :( A oglądaliśmy wszystkie w okolicach Orebića. Oczywiście to zależy, co kto woli. Mam nadzieję, że Tobie też się spodoba ;)

Również pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!
dagiesza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 14.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagiesza » 19.12.2008 20:51

F-uncia napisał(a):Może to tylko moje subiektywne odczucia, ale ja teraz nie mogę znaleźć odpowiedniego kempingu, tak mi ten Nevio podpasował :( A oglądaliśmy wszystkie w okolicach Orebića. Oczywiście to zależy, co kto woli. Mam nadzieję, że Tobie też się spodoba ;)

Również pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!


:D Lubię campy obszerne i zaciszne. Twój opis i strony www wskazują, że taki jest Nevio. :lol:
Ważny element całości to gospodarz. Mam nadzieję, że na Nevio dowodzi szczery i otwarty Chorwat, jakich dotychczas wielu spotkałem. :wink: Jeszcze raz Wesołych Świąt i do miłego na szlaku.
:papa:
Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 05.03.2009 14:40

Mam takie pytanko jak jest z dojściem do Orebica z kampingu Nevio, jak daleko i jak droga?
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 23.03.2009 16:39

to zależy w które miejsce Orebica, jeśli np do promu to dość daleko, do plaży publicznej (Trstenicy? jej zapomniałam jak się nazywa) w miarę blisko - dojście szosą bez chodnika - przynajmniej na początku, potem można zejść do promenady.
Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 24.03.2009 11:04

Chodziło mi o dojście do centrum Orebica na stronie kampingu piszą że do Orebica 2 km ale z doświadczenia wiem, że u jednych 2 km to jest 2 km a u drugich 4 km wiec chciałem się zorientować czy do przystani promu bo w tych okolicach chyba się mieści centrum dojdzie się w 30 min.
I mam jeszcze pytanko czy jakieś lodówki i kuchenki są na kampingu?
caja2
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 12.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) caja2 » 26.03.2009 22:21

w 10 min dojdziesz do poczatku deptaku- na wysokości plaży i kempu Trstenica, dalej deptakiem ok 15-25 min do portu. "centrum handlowo-gastronomiczne" zobaczysz po drodze, nie skręcając na deptak, lecz idąc prosto główną drogą znajdziesz dwa duże markety, kilka małych sklepików, mini targ mi. rybny-ok 25 min od kempu, oraz kilka tocnic z wysmienitym winem- ja polecam tą za szkołą po prawej stronie w piwnicy prywatnego domu.
Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 27.03.2009 09:50

caja2 napisał(a):w 10 min dojdziesz do poczatku deptaku- na wysokości plaży i kempu Trstenica, dalej deptakiem ok 15-25 min do portu. "centrum handlowo-gastronomiczne" zobaczysz po drodze, nie skręcając na deptak, lecz idąc prosto główną drogą znajdziesz dwa duże markety, kilka małych sklepików, mini targ mi. rybny-ok 25 min od kempu, oraz kilka tocnic z wysmienitym winem- ja polecam tą za szkołą po prawej stronie w piwnicy prywatnego domu.


Bardzo dziękuję i pozdrawiam!
be-ja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 20.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) be-ja » 19.04.2009 21:24

Cześć. Troszkę ceny podwindowali ale sam kamp jest ok.

http://www.nevio-camping.com
Pzd be-ja
mara
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.04.2009
jeszcze prosba o pare informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) mara » 19.05.2009 17:57

F-uncia napisał(a):to zależy w które miejsce Orebica, jeśli np do promu to dość daleko, do plaży publicznej (Trstenicy? jej zapomniałam jak się nazywa) w miarę blisko - dojście szosą bez chodnika - przynajmniej na początku, potem można zejść do promenady.


Mam pytanko czy przy dolnych parcelach jest samo WC czy pełny węzeł sanitarny, czy na dole samochód może byc przy namiocie.
Pozdrawiam :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004
Re: jeszcze prosba o pare informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 19.05.2009 18:27

mara napisał(a):
F-uncia napisał(a):to zależy w które miejsce Orebica, jeśli np do promu to dość daleko, do plaży publicznej (Trstenicy? jej zapomniałam jak się nazywa) w miarę blisko - dojście szosą bez chodnika - przynajmniej na początku, potem można zejść do promenady.


Mam pytanko czy przy dolnych parcelach jest samo WC czy pełny węzeł sanitarny, czy na dole samochód może byc przy namiocie.
Pozdrawiam :D


No chyba nie chcesz ustawiać namiotu przy WC ??? :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: jeszcze prosba o pare informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.05.2009 18:32

darek1 napisał(a):No chyba nie chcesz ustawiać namiotu przy WC ??? :D


A dlaczego nie przy węźle sanitarnym :?: przynajmniej blisko do prysznica :lol:
mara
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.04.2009
Re: jeszcze prosba o pare informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) mara » 20.05.2009 15:45

darek1 napisał(a):
mara napisał(a):
F-uncia napisał(a):to zależy w które miejsce Orebica, jeśli np do promu to dość daleko, do plaży publicznej (Trstenicy? jej zapomniałam jak się nazywa) w miarę blisko - dojście szosą bez chodnika - przynajmniej na początku, potem można zejść do promenady.


Mam pytanko czy przy dolnych parcelach jest samo WC czy pełny węzeł sanitarny, czy na dole samochód może byc przy namiocie.
Pozdrawiam :D


No chyba nie chcesz ustawiać namiotu przy WC ??? :D


Co ja chce to dobrze wiem , prosze o informacje a nie uszczypliwości,
Z poprzednich merytorycznych opisów(pisane przez osoby ,które wiedzą po co jest forum) wynika ,że część sanitarna może znajdowac się na górnym tarasie co w niektórych wypadkach jest dość kłopotliwe.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.05.2009 17:04

mara, w czasie moich 10 letnich pobytów na kempingach nie widziałem osobno WC i osobno łazienek, zawsze był to pełny węzeł sanitarny.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 20.05.2009 18:35

Co ten kolega Mara uparł się na to WC. Odpowiadam: nie ma WC bez sanitariatów, co tobie po głowie chodzi z tym WC. Może Ty jakiś damski podglądacz jesteś ??? 8O
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
camping Nevio i Vala k. Orebica - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone