Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CAMPING MALE CICHE - OKOLICE DRVENIKA " POLECAM "

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mistral
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.07.2008
CAMPING MALE CICHE - OKOLICE DRVENIKA " POLECAM "

Nieprzeczytany postnapisał(a) mistral » 07.07.2008 11:50

Witam serdecznie !!! Wlaśnie wróciliśmy z rodziną i znajomymi z Chorwacji , chcialbym polecić CAMPING na którym spędzilismy tydzień .Jestem pod duzym wrazeniem campingu i miejsca . Pole polozone jest na rivierze Makarskiej skąd robiliśmy wypady do Dubrownika oraz innych miejsc ,wszędzie jest w miarę blisko. W zeszlym roku jechaliśmy camperkiem Jardańską magistralą i nocowaliśmy w wielu miejscach ale tu czulismy sie jak byśmy byli u siebie na dzialce .Jeżeli będzie ktoś chcial jakiekolwiek informacje slużę pomocą .POZDRAWIAM
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 07.07.2008 13:04

Witam!Mistral moze trochę wiecej informacji o opisywany campie-może jakieś www....... , ceny , dokładniejszy opis miejsca, czy jest dużo cienia ?Pozdrawiam ! :D
mistral
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.07.2008
Witaj

Nieprzeczytany postnapisał(a) mistral » 07.07.2008 13:42

A juz sluże informacją ,pojechalismy w cztery samochody w tym dwoje chlopców w wieku 12 i 13 lat ,wszystkie samochody i namioty staly w cieniu ,plaża jest oczywiście kamienna ale bardzo przyjemnie zrobiona przez wlaciciela ,spadek dna w morzu jest dosyc spory czyli od brzegu okolo 5 metrów juz jest glęboko ,ale dzieciaki maja gdzie si bawic bo są porobione zatoczki .Do dyspozycji gości sa kajaki bez oplat , jest drabinka wbudowana w skalę do schodzenia w morze oczywiście dla osób które nie maja ochoty chodzić po kamieniach ,i to tyle odnosnie plazy .Teren Campingu jest czysty i równy wiec nie ma problemu z ustawieniem namiotu czy przyczepy ,teren ogrodzony ,oczywiście podlączenie do prądu .Lazienki i prysznice są nowe i czyste ,a wlaściciele latają ze ścierami co godzina i wycieraja wszystko .Oddzielnie prysznice do splókiwania sie z wody morskiej oraz sporo sanitarjatów (czyli kibelków ).Najbardziej zaskoczony bylem kibelkami ,niedość ze w kazdym zwsze jest papier to jeszcze papiery na deske sedesową ,co jest wyjątkiem na campingach .poza tym na miejscu jest swietny barek gdzie wlasciciel podaje super RAKIJE i zimne piwko z kija .Ogólnie awet rozmowa z tymi ludzmi daje przyjemność nie wspomnę o jakiejkowliek pomocy gdyby cos sie dzialo .Bardzo dobry punkt wypadowy do zwiedzania DUBROWNIK ,MEDJUGORJE ,MAKARSKA ,OMNIŚ .

link do strony campingu

http://maleciste.com/indexe.html
wląsciciel nazywa sie SENNIJ śmialo mozesz rozmawiac z nim po polsku ( tylko wolno )
mam tel gdybyś chcial sie skontaktować 00385 91 731 90 90

Pozdrawiam

my za 3 samochdy ,10 osób ,dwa namioty,prąd i klimatyczne placiliśmy 50 EUR dzień wiec ja z żoną placilem 12 EUR za campera ,2 osoby,klimatyczne i prąd .
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 08.07.2008 13:49

Witam!Ponownie! Serdeczne dzieki za konkretna odpowiedz i opis campu!Jestem winny browarka!!!!!!!! :D na jak duzy oceniasz ten camp?Czy radziłbys rezerwowac ?czy jechac w ciemno?
mistral
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.07.2008
hej !!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) mistral » 08.07.2008 14:50

Witaj , wiesz co my trafilismy tam z marszu ,ale dotarliśmy tam 22 lipca wiec jeszcze nie bylo takiego ruchu .Camping jest kurcze nie za duży ale myśle ze pomieści ze 30 samochodów z calym dobytkiem .Radzil bym ci chyba jednak zadzwonić do wlaściciela .Senij jest naprawdę oki facetem.Jeśli jesteście większą grupą to polecam miejsce nad samym morzem ,są tam drzewa które dają cień i fajny wiaterek od morza ,a jeśli zadzwonisz to on ci zarezerwuje miejsce napewno .Jeśli bedziesz dzwonil to pozdrów go od ekipy która byla w czerwcu .
Pozdrawiam
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 08.07.2008 14:55

Jeszcze raz serdeczne dzieki :D napewno pozdrowie!!!!!!po drodze do Dubrownika-jedziemy w 3 lub 4 składy!
megula
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) megula » 31.07.2008 09:08

Potwierdzam opis campingu-rewelacja-byłam tam w lipcu 12 dni, właściciel ok.. miejsce ma swój klimat, bardzo dobra baza jak chcesz zwiedzać południe Chorwacji.Ja będąc na tym campingu(jako baza)-zwiedziłam Dubrownik i Kotor(Czarnogóra). Medugorije,Mostar i wodospady Kravica(Bośnia i Hercegowina). oraz Split i Trogir.
dodam,że lodówki na campingu są gratis:)
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 17.03.2009 19:14

Mam kilka pytań odnośnie Male Ciste (i przy okazji innych campingów w Zivogosce).
Dużo pozytywnych opinii przeczytałam na forum, być może zatrzymamy się w tych okolicach na kilka dni.
Będziemy z maluchami, dlatego potrzebuję takich informacji:

1. ciepła woda - jest cały czas, czy tylko wieczorami?

2. plaża, a raczej dojście do niej: łagodne, czy strome? po schodach?

3. sama plaża: ktoś pisał, że dość szybko jest głęboko, ale czy od razu wchodzi się na głębię, czy stopniowo?
plaża "zrobiona przez właściciela" - to też z czyjegoś opisu - tzn taka betonowa?
No właśnie - może na temat plaży jakieś informacje - mnie interesuje plaża kamienista, z łagodnym zejściem do wody i z łagodnym dojściem do samej plaży.

4. I kluczowa chyba sprawa: położenie względem magistrali: nie wiem, jak daleko przebiega magistrala w okolicach Zivogosce Blato od brzegu morza, a tym samym czy camp leży bezpośrednio przy magistrali? Camp Dole jest wielki, i chyba "wciśnięty" między magistralę i morze, a te mniejsze? Mam nadzieję, że leża trochę dalej, bo strasznie nie lubię odgłosu samochodów :( Zwłaszcza w nocy...

5. Tak na marginesie - to samo interesuje mnie odnośnie innych campów w Zivogosce - mam na myśli Dole i Boban - może ktos zaglądał również tam i porówna...? Mam na myśli zwłaszcza moje plażowe rozterki i pytania. A może na tych trzech campingach sprawa wygląda podobnie? Bo rozumiem, że są położone w sąsiedztwie?

5. Okolice campingu, tzn samo Zivogosce - z tego co wyczytałam, wiem, że to raczej spokojne miejsce, mam nadzieję, że bez głośnych dyskotek jak Baska Voda. Czytałam też o "deptaku" - vzy to jakiś mały deptaczek, ale taki po którym można spacerować z wózkiem? Czy zaczyna się gdzieś w okolicach campingu?

Będę wdzięczna za wyczerpujące odpowiedzi :)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 18.03.2009 10:13

Na campingu Dole byliśmy w ubiegłym roku... Duży camping. Ciepła woda jest non stop, WC sprzątane chyba cały czas, w toaletach dostępny prąd, ale też można sobie prąd za dodatkową opłatą wziąść ze skrzynek (trzeba mieć swój przedłużacz). Zejście na plażę po kilkunastu schodkach. Plaża żwirowa, dość łagodnie opadająca w morze. Teren do pływania ogrodzony od otwartego morza linkami na bojkach przez które nie mogą wpływać żadne jednostki pływające więc dość bezpiecznie, a widzialem tam szalejących na skuterach wodnych (oczywiście z daleka) i w motorówkach. Stojąc twarzą w stronę morza i kierując się w prawo można w kilka minut dojść do Plumkowej knajpki "Mr. Olimpia"

Jak wygląda plaża i knajpka Plumka :arrow: kawałek mojej relacji z ubiegłego roku ;)

Pozdrav :papa:

P.S. Aha co do samochodów przejeżdżających Jadranką to ... nie zarejestrowałem żadnych odgłosów 8O :D

P.S. 2. Tak, mogę potwierdzić, że jest deptak, którym można spacerować z wózkiem w Zivogosce. My tam raczej nie chodziliśmy ze względu na tłumy ludzi i masę straganów, a na każdym COŚ do kupienia "Maaaaamooooo kup mi coś" Chyba wszyscy rodzice to znają :lool:
mistral
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mistral » 18.03.2009 11:49

Witam serdecznie ,
Camping Male Ciste ,
1.Ciepla woda jest non stop ,poza tym zmontowane są jeszcze zbiorniki z wodą zamontowane na dachu toalet ogrzewane sloneczkiem do splukiwania wody morskiej .
2.Dojście do plaży bezpośrednio z cempingu ,ale niestety po schodach trzeba zejść ,Plaża nie zbyt wielka zrobiona przez wlaściciela.Są drabinki do zejścia w morze ,ale jest też malę wydzielone miejsce dla dzieci do zabawy .Plaża oslonięta jest dużym nasypem z kamieni .Plaża nie jest wielka ,ale dostosowana do ilości miejsc na campingu .
3.Sama plaża jest z kamyków,"zrobiona przez wlaściciela " to znaczy wylożona piaskowcem na okolo brzegu i kolo drabinki która schodzi do morza, w jednym miejscu lagodne wejście do wody ( okolo 5-6 metrów od brzegu już jest dosyć glęboko ), w drugim miejscu wejście do wody po drabince.

4. magistrala przebiega jakieś 200 metrów od bramy campingu ,ale ze względu na to ze pole jest w dole wiec tak naprawde nic nie slychac z trasy .

Moje zdanie jest takie zę jeśli chcecie odpocząć z dziecmi i chodzić do jakiś knajpek i spacerować wieczorkami to chyba jednak lepszy jest Camping Dole ,jest tam gdzie pochodzic a poza tym jest wiecej dzieci .Nam Dole nie poobalo sie dlatego ze to duże pole i bardzo dużo ludzi a co za tym idzie troszke glośniej .Natomiast Male Ciche jest super terenem do odpoczynku ,relaksu niestety zeby dojść do knajpek oraz do miasteczka trzeba niestety iśc po Jordańskiej trasie wiec nie za bardzo bezpiecznie .po brzegu też przejdziesz ale nie z wózkiem .

Co do relacji kolegi Leszka odnośnie deptaka to jest naprawdę w sezonie strasznie zatloczony , ale camping jest tak duży że spokojnie można tam spcerować .

pozdrawiam
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.03.2009 12:01

Jak tak każdy będzie Male Ciste zachwalał, to nie długo będzie tam trudno o miejsce :lol:

Po dwóch pobytach w tym miejscu, powrócimy tam znowu w tym roku- baza na wypad do Mostaru. Miejsce klimatyczne, właściciel miły i z tych co to jeżowce gołymi rękami wybierają z morza i pogodę przewidzieć potrafią :wink:

Sanitariaty czyste. Dostęp do ciepłej wody non stop.
Jeżeli chodzi o plażę to my nie korzystaliśmy z tej "przygotowanej". Zaraz koło namiotu mieliśmy zejście to morza, strome, bo strome, ale było :) i rozkładaliśmy się na skałkach- dla dzieci nie polecam.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 18.03.2009 12:17

mistral napisał(a):Co do relacji kolegi Leszka odnośnie deptaka to jest naprawdę w sezonie strasznie zatloczony , ale camping jest tak duży że spokojnie można tam spcerować .

pozdrawiam


Naprawdę ten deptak w Blato jest zatłoczony??? Ja myślałam, że z taką np. Podgorą, to jest on kompletnie pusty!

W tym roku zaczaję się na "zobrazowanie" sezonu w wiosce :)
mistral
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mistral » 18.03.2009 12:39

Chyba warto chwalic fajne miejsca :D ,myśle że ten klimat na tym campingu tworzą tez wlasciciele z którymi można i porozmawiać i napić się Rakiji któą sami robią .Facet jest ok ,potrzebowalismy porobic przelewy w banku wiec Senij przyszedl z laptopem i karta do internetu i mówi masz i sie baw . Chieliśmy zrobić jakieś fajne zdjęcia w morzu ale szkoda nam bylo aparatu bo jak wpadnie do wody to lipa ,to Wlasciciel przyniósl aparat do zdjęć podwodnch i mówi masz i sie baw.Także myśle że podejście wlaściceli robi swoje .

Pozdrawiam
mistral
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mistral » 18.03.2009 12:41

Plumek ,jak wioska dosyć mala to i deptak ciasny jak na campingu sporo ludzi . :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 18.03.2009 12:43

Aniu nie tylko ludzie tamtędy chodzą, ale też jeżdżą na skuterach i samochodami... sam tamtędy się przedzierałem jak do Ciebie trafiliśmy za pierwszym razem a przejazd tych kilkudziesięciu metrów zajął nam z 5 minut Wydaje mi sie, że ten deptak powinien zostać zamknięty dla zwykłego ruchu kołowego nie licząc gości appartmanów.

Pozdrav :papa:
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
CAMPING MALE CICHE - OKOLICE DRVENIKA " POLECAM "
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone