Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CAMPING MALE CICHE - OKOLICE DRVENIKA " POLECAM "

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga j.
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga j. » 05.06.2009 14:58

a propos karnetu - nie mam pojęcia - może na campingu DOLE?? - bo ten właśnie jest "najbardziej cywilizowany" - napiszcie do nich...
Do zobaczenia w Dalmacji :papa:
korfu01
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 01.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 05.06.2009 17:52

to jeszcze jedno bo sobie przypomniałem. Jak z dostępem do energii, rozumie, że jest ale czy wystarczy 30m przewodu i oczywiście nasza wtyczka , czy musze mieć ta przejściówkę i ostatnie czy na każdym z wymienionych są duże zamrazarki czy lodówki do przechowywania rzeczy.
aga j.
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga j. » 05.06.2009 18:18

Ja to raczej od energii trzymam się z daleka - mąż mi podpowiada, że z tego co on pamięta to zazwyczaj są 2 rodzaje gniazdek i warto mieć przejściówkę tak na wszelki wypadek... Aha 30 m przewodu powinno Wam wystraczyć.
Jeśli chodzi o lodówkę to nie pamiętam , my nie korzystamy z kempingowych ale na Male Ciste chyba są
Pozdrav
gurrru
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gurrru » 24.06.2009 11:18

Witam
Jedziemy w 5 osób, troje dorosłych i dwoje dzieci. Na Male Ciste dotrzemy najprawdopodobniej około 31lipca - wygrzejcie miejsca!
korfu01
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 01.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 24.06.2009 21:35

myśle , że damy radę, ale mnie nie będzie już z 15 dni ale powiem innym, niech grzeją bo przyjadą swoi
zorro666
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) zorro666 » 09.07.2009 13:46

witam , byłem na tym kampie w czerwcu , polecam go bardzo ,jest tam naprawdę super gospodarz Senii dba o wszystko ,toalety na błysk cisza spokój ,wszędzie blisko Makarska ,Dubrownik ,Hwar . No i oczywiście jest dość tani poza tym można negocjować z właścicielem rabat .Nam od razu opuścił 10% . POLECAM TEN KAMP Jade tam ze znajomymi jeszcze raz pod koniec sierpnia
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 13.07.2009 22:35

Ja również dotarłam w tym roku do tego kempingu ale nie zostaliśmy tam... kemping był praktycznie pełny a do tego zjazd na dół z przyczepą 6 metrową nie jest zbyt prosty :( nie badaliśmy dokladnie czy wogóle się da bo i tak miejsc nie było.
Zerkneliśmy więc na CISTE a tam owszem miejsca są ale tylko te w pełnym słońcu i w takim położeniu, które uniemożliwia swobodne wjechanie z dużą przyczepą - inne miejsca.... zajęte a to był tylko początek lipca a dokładnie 1.07.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 13.07.2009 23:08

ally napisał(a):Ja również dotarłam w tym roku do tego kempingu ale nie zostaliśmy tam... kemping był praktycznie pełny a do tego zjazd na dół z przyczepą 6 metrową nie jest zbyt prosty :( nie badaliśmy dokladnie czy wogóle się da bo i tak miejsc nie było.
Zerkneliśmy więc na CISTE a tam owszem miejsca są ale tylko te w pełnym słońcu i w takim położeniu, które uniemożliwia swobodne wjechanie z dużą przyczepą - inne miejsca.... zajęte a to był tylko początek lipca a dokładnie 1.07.


Ally, Ty już po wakacjach? Wcześniej w tym roku :wink: Udały się? Były chorwackie, więc na pewno 8)
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 14.07.2009 12:18

W tym roku wyjątkowo wczesbnie - zmusiły mnei do tego pewne okolicznosci i powiem szczerze, że nie przepadam za tym terminem wolę wrzesień - cisza, spokoj. A teraz sporo ludzi ( jak dla mnie zbyt dużo).

Wakacje udane ale jestem nieco zawiedziona bo Chorwacja rozwija się w kierunku, ktory mi nie odpowiada. Za dużo atrakcji typu, skutery wodne ( ciszy przy tym na plazy zaznac nie można bo slychac to w dużej odleglości), skoki do wody etc, etc. Niestety podróżowanie z przyczepą uniemożliwia schowanie się w zacisznych,z apomnianych miejscach i tego efekty są ale sa i miejsca naprawdę fajne jak np. kemping Draznica na Pagu. bardzo nam sie podobal ale..... brak wolnych miejsc :cry: :cry: :cry: na nasza przyczepę i wylądowaliśmy na Straśko.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 14.07.2009 22:53

Koniecznie napisz więcej o Waszych wakacjach. Może słów parę o campie Drazica? Mimo tego ze się nie zatrzymaliście pewnie zdołałaś obejrzeć... A jak sama wyspa, co widzieliście, w które "dziury" warto zajrzeć? Gdzie byliście oprócz Pagu? Pies pojechał z Wami?
Przepraszam, że tak Cię zarzucam pytaniami, ale Twoje opinie są dla mnie bardzo pomocne.
Co do tłoku - my zazwyczaj jeździmy w sierpniu - ze względu na syna w wieku szkolnym. Ale byliśmy kiedyś raz w maju i raz w czerwcu...no cóż to inna bajka :wink: Niestety, nieprędko znów będziemy mogli pojechać poza sezonem, nie ma rady.
My w tym roku plan następujący: Pag (Drazica) lub Zivogosce Blato (Dole) - zależy od przebiegu podróży - na kilka dni, a potem Hvar, Jagodna i Lili oczywiście.
Pozdrawiam, Ania 8)
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 15.07.2009 08:16

Aniu. A z namiotem czy przyczepą?

Powiem tak: Draźnica wydał mi sie bardzo fajnym miejscem. Spokój, cisza, pięknie położony, w części Pagu, która zachowała jak dla mnie klimat z przed lat. Kemping na pierwszy rzut oka (pospacerowałam) zadbany, sanitariaty wyglądały ok (nie korzystałam :P ), syn właścicieli bardzo pomocny i sympatyczny. Służy pomocną jeśli ktoś chce zjechać na dół z przyczepą ( i oczywiście do góry) - ciągnie przyczepy traktorem :)

Jeśli chodzi o plaże - http://www.autocampdrazica.com/ zdjęcie na stronie www pokazuje plaże główną, po prawej i po lewej stronie są jeszcze dwie inne plaże. Cieżko powiedzieć mi czy fajne czy nie bo widziałam je w przelocie, zmęczona i zniechęcona faktem, że muszę wrócić na Straśko z powodu braku miejsca dla naszej przyczepy.

Ale powiem tak :) kemping na tyle mi się spodobał, że moj ojciec zarezerwowal dwa tygodnie w sierpniu..... nie wiem kiedy jedziecie ale relacja napewno będzie :) Kontakt mailowy z właścicielami jest bezproblemowy - a że trzeba miejsca REZERWOWAĆ to istotna kwestia. jeśli jedziecie z namiotem to myślę, że nie będzie żadnego problemu z miejscem - te na namiot sa super - urokliwe, wśród oliwek, na wzniesieniach :)


Kemping DOLE -> nie polecam, drogo, niekamerlanie, standart sanitariatów kiepski. Myslę, ze tam lepiej wybrać kemping CISTE. Dwie male plaże, wydaje sie że czysto, knajpka nad plażą ( nie wiem czy głośnow ieczorami), zdecydowanie lepszy na pierwszy rzut oka :)


Pies z nami byl i spisywal się świetnie, niestety czasami na plaże jest zakaz wstępu z psem mimo, że na kempingu pobiera się za niego spore opłaty ( często jak za dziecko) :( dziewne bo psów jest mnóstwo na kempingach. Rozumiem, że nie wszyscy przestrzegają podstawowych zasad ale tak bywa i z ludzmi, którzy nie potrafią uszanowac odpoczynku innych zakłócając cisze nocną czy plazowanie. No ale to jest temat rzeka więc.... bez sensu się rozwodzić.

A Hvar ehhh marzenie. Jesli mozesz zerknijcie na nowy kemping Vira - ciekawa jestem jak tam to teraz wygląda.

Odwiedziliśmy jeszcze Primosten i kemping Adriatic (jak zawsze wysoki poziom, cisza i spokój, pieknie położony) oraz kemping Danica http://www.camp-danica.si/ w Bohinjskiej Bystrzycy (Słowenia)- PRZEPIĘKNE MIEJSCE, polecam!

W razie dalszych pytań służę pomocą :)
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 15.07.2009 08:34

Aniu. A ten kemping widziałam z drogi.... http://www.oaza-mira.hr/eng/about_camp/gallery_air.asp bardzo mnie ciekawi jak on wygląda w rzeczywistości - żałuję, że nie wstąpiłam aby zobaczyć bo wyglądał zachęcająco z drogi :)

Moze ktoś był?Coś nam napisze?!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.07.2009 13:03

Oaza Mira w 2005 roku też widziałem z drogi.
Z cennika wynika, że jest to kemping drogi :wink:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 15.07.2009 13:57

Ally, trochę mnie zaniepokoiło to, co napisałaś o Dole... Tyle pozytywnych opinii (że duży owszem, ale można znaleźć ustronne miejsce, że czyściutko, fajne plaże itd, relacja Leszka Skupina z zeszłego roku mnie utwierdziła w słuszności wyboru...) Do Ciste zniechęcają mnie plaże właśnie... Z opisów i zdjęć - to chyba nie dla nas... My z maluszkami (1 rok i 3 latka), muszą być kamyki, łagodne zejście do wody. Czy byłaś na Dole, oglądałaś???

Oaza Mira wygląda zachęcająco, faktycznie... Może zajrzymy. Może też odwiedzimy Virę na Hvarze...Ale sama wiesz, jak to jest - czasem plany modyfikują się w trakcie...

No a Drazica z Twojego opisu to chyba naprawdę super miejsce. Czy te miejsca na namioty są jakoś "na górze"? A sanitariaty na dole, tak? My wyjeżdżamy 15 sierpnia, może Twój tata już wróci? My z namiotem, ale dużym. Też trzeba zarezerwować miejsce?

A Słowenia hmmm marzenie :) Byliśmy dwa lata temu w Bledzie, Bohinjska też była w planach, ale pogoda nas stamtąd wygoniła - lało. Może nastęnym razem. Rozumiem, że z Danicy byliście zadowoleni?
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 15.07.2009 15:47

Ania. Jeśli chodzi o Dole to plaża dla dzieci dobra ale jak dla mnie hałas pływających w koło skuterów wodnych byl nie do zniesienia, na plazy tłoczno, sanitriaty niby w porządku ale jak dla mnie pleśń na drzwiach do prysznicy jest nie do przyjęcia kiedy chce się za noc na kempingu 274 kuny!!! Dodatkowo jeśli wymaga się wysokiej ceny za "parcele" (ktora na tym kempingu wyglada tak, ze wbito dwa slupki w ziemie z oznaczeniem cyfrowym) dodatkowo pieniążki ( bo to miejsce z widokiem na morze) to nie można prowadzić miezy morzem a parcelą deptaku, ktorym spaceruje poł kempingu w drodze do miejscowości graniczącej z kempigiem...
Opisuję oczywiście kemping w sposób subiektywny - to sa w moim odczuciu mankamenty tego miejsca. Kemping nalezy do drogich a od kiedy byłam tam 11 lat temu z rodzicami prócz tego, że wbito do ziemi oznaczenai parcel i zabudowana plażę kanjpką nie zmieniło się NIC :( a cena urosła nieziemsko. Mnie poprostu to miejsce nie odowiada i pojechaliśmy dalej :)

Co do CISTE - tam masz dwie zatoczki z kamyczkami, to na kempigu MALE CISTE nie ma plaży kaminiestej. Zresztą - Ania, te kempingi leżą w tak bliskiej odległości, że bez najmniejszego problemu zerkniecie na kazdy i ocenicie co dla Was najlepsze - ja z przyczepą miałam ręce związane :(

Myślę, że na kempingu Draznica, dla namiotów będzie miejsca pod dostatkiem - miejsca dla kamperów i przyczep należą w takiej dolince miezy dwoma wzniesieniami a na tych wzniesieniach są tarasy i tam można znaleźć fajne miejsce. Sanitariaty w "dolince" :)
Ojciec wraca 29sierpnia.... a wyjeżdża 2 sierpnia: najpier Słowenia, potem Pag.
Dla pewności napisz do nich maila.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
CAMPING MALE CICHE - OKOLICE DRVENIKA " POLECAM " - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone