Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bus do Chorwacji - CroTour

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007
Bus do Chorwacji - CroTour

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 01.01.2012 11:55

Witamy Wszystkich Serdecznie ,

a szczególnie Państwa zauroczonych cudnymi widokami, spokojnymi lazurowymi wodami, słonecznymi dniami i ciepłymi wieczorami a także wyśmienitą kuchnią jaką oferuje Nam CHORWACJA.

Ktoś kiedyś powiedział, że nie można mieć wszystkiego - nie zgadzamy się z tym, właśnie Chorwacja Nam to wszystko oferuje, a My jesteśmy w stanie choć w drobnej mierze pomóc Wam poznac ten przepiękny kraj.

Oferujemy usługę transportu do jak i z Chorwacji , w miłej atmosferze , w krótkim czasie , i co najważniejsze bezpiecznie i prosto do wyznaczonego celu.
W cenie usługi wliczone są zimne napoje, winiety, 2 sympatycznych kierowców i kilkaset kilometrów bliżej do wymarzonego kraju słonca.

CROTOUR.pl - Oferta na rok 2013

Oferta usług:

- Odbieramy klienta wprost spod jego domu
( ustalonego miejsca odbioru )
- Dowozimy pod wyznaczony adres docelowy
( koszy transportu nie zależny od odległości - obojętne jest dla Nas czy to Split czy Dubrovnik , cena zawsze taka sama )
- Powrót do Polski w ten sam sposób jak i dowóz
( jak zabraliśmy spod domku , tk i tam odstawiamy Was )
- Oferujemy najszybszy i najtańszy sposób dojazdu busem
( zazwyczaj od 10-14 godzin )
- W busie m.in. lcd , duze miejsce bagażowe + dodatkowa paka
( paka w przypadku dużych bagaży wymienia się na przyczępkę z racji doświadczenia z kobietami wiemy jak wiele miejsca dla nich na bagaże potrzeba )
- Postoje na zyczenie
( zazwyczaj co 2 godziny staramy się gdzies stanąć , niektórzy niestety lubią sobie "puścić dymka" )

Koszt:

350-400 zł / osoba - cena za osobe za transport z Polski do Chorwacji
300-350 zł / osoba - cena za osobę za transport z Chorwacji do Polski
Dzieci - taniej o 50 zł od cen podanych wyżej

Przy zorganizowanej grupce zniżki !

Miejsc w busie : 8
Limit bagażowy : Do ustalenia

Terminy:

Rezerwacje dokonywane są od 3-5 tygodni wstecz , w okresie wakacyjnym najlepiej prosimy o kontakt telefoniczny ew. mailowy.
Booking terminu wyjazdu zatw. jest zaliczką potw. dla Państwa fakturą pro formą.

Wyjazdy busów zależne od ilości osób w aucie , min. liczba = 6

Kontakt:

Mail: kontakt@crotour.pl

Informacje dodatkowe:

Przewozimy również paczki do i z Chorwacji, akumulatory :) , koła zapasowe czy nawet zwierzęta ( tylko tutaj już z właścicielem najlepiej )

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu

NA ROK 2013 BUS ODWOLANY Z POWODU USZKODZENIA BUSA

Sylwek
Ostatnio edytowano 03.10.2013 00:54 przez POLAND, łącznie edytowano 7 razy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.01.2012 17:25

POLAND napisał(a):Witam serdecznie ,

Z racji iż wiele osób szuka taniego transportu na Chorwację , oferuję swoją usługę w postaci transportu busem do wybranego miejsca w Cro.


Witam, wiele osób szuka transportu do Chorwacji - nie na Chorwację.
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 01.01.2012 18:25

Poprawione :) zapraszam do kontaktu , ps. a jak z naklejkami ?

Moge je sam wyrobic tylko potrzebowalbym wektora z logiem Waszym
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 01.01.2012 19:57

Ciekawa oferta. Rozumiem, że posiadasz licencję przewozową na tego rodzaju usługe transportową. :-)
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 01.01.2012 20:09

Oczywiście , dodam iż przyjeźdzam po klientów na wskazane miejsce , nawet pod sam dom , i tak samo dowoże na miejsce , kilkanascie lat jezdzilem po calej europie tir-ami , potem pks itp. wiec tutaj i praktyka jest ...

Informacje dodatkowe , dla osób z forum CRO.pl ze względu iż sam jestem CRO-maniakiem zniżka , najlepiej termin rezerwować wcześniej ( można też podawać przybliżony termin ) , wyjazdy ustalamy indywidualnie ( jak wolą Państwo nocą ew. rankiem )
Ostatnio edytowano 01.01.2012 21:55 przez POLAND, łącznie edytowano 1 raz
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 01.01.2012 20:18

Dziękuję. Nr zanotowany.
Keliopis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 20.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keliopis » 02.01.2012 10:27

A czy isnieje możliwość samego powrotu z Chorwacji ?
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 02.01.2012 10:53

Oczywiście jak najbardziej , tylko tak jak pisałem wcześniej ważny dla mnie jest kontakt wcześniejszy
Tomasz W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1152
Dołączył(a): 04.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz W » 02.01.2012 11:02

Oferta jest interesująca ale tak mi się zdaje, że to jest reklama na forum? Nie chcę się czepiać choć pkt. 10 regulaminu forum...
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 02.01.2012 11:03

wczesniejszy... . Znaczy się z jakim wyprzedzeniem?
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 02.01.2012 11:43

zoohha napisał(a):wczesniejszy... . Znaczy się z jakim wyprzedzeniem?

Chyba chodzi o to ,aby sobie miejsce zarezerwować ,a tego nie ugadnie czy będą miejsca 2 dni przed podróżą,czy może miesiąc wcześniej będzie termin zajęty.
Możesz mi POLAND napisać na priv jak to by cenowo wychodziło od osoby i za rodzinkę 2+ 3dzieci adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . Czy cena jest stała,czy zależna od ilości kilometrów, gdzie do CRO chcemy dojechać?
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 02.01.2012 13:10

Hej , wiem ze nie wg. regulaminu stad pytanie do adminów również wysłałem , mimo iż rzadko na forum piszę jestem tu od 2007 roku :) , a milo by bylo z forum wspolpracowac i reklamowac ..

Kalkulacje odpisze wieczorkiem , nie licze od km , ani do punktu , mam stala stawke za podroz ze znizka dla dzieci , dodam iz po Was przyjezdzam tam gdzie chcecie i tak samo we wskazane miejsce dowoze , wiec tutaj i dla Panstwa prosciej :) , jezdze drogami platnymi wiec jestesmy dosc szybko na cro :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.01.2012 13:15

POLAND napisał(a):Kalkulacje odpisze wieczorkiem , nie licze od km , ani do punktu , mam stala stawke za podroz ze znizka dla dzieci


Czy osoby w wieku przedemerytalnym :wink: (lub emeryci) też mogą liczyć na zniżkę :?:
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 02.01.2012 13:18

Hej , tak wszystko jest do dogadania , stad nie zliczam km , cena jest zawsze taka sama , czy są Państwo z np. Szczecina i jadą do Dubrownika czy z Wrocławia i jadą do Splitu itp. , stawka zawsze jedna i ta sama , z drobnymi upustami do uzgodnienia :)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.01.2012 13:19

Janusz Bajcer napisał(a):
POLAND napisał(a):Kalkulacje odpisze wieczorkiem , nie licze od km , ani do punktu , mam stala stawke za podroz ze znizka dla dzieci


Czy osoby w wieku przedemerytalnym :wink: (lub emeryci) też mogą liczyć na zniżkę :?:


A co ze zniżkami dla naturystów :?:
Następna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

cron
Bus do Chorwacji - CroTour
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone