Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bus do Chorwacji - CroTour

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.01.2012 14:23

POLAND napisał(a):Hej , tak wszystko jest do dogadania , stad nie zliczam km , cena jest zawsze taka sama , czy są Państwo z np. Szczecina i jadą do Dubrownika czy z Wrocławia i jadą do Splitu itp. , stawka zawsze jedna i ta sama , z drobnymi upustami do uzgodnienia :)


Ponieważ z Nowego Sącza do Dubrownika mam bliżej niż osoby ze Szczecina, a płacę tyle samo, tzn. że dopłacam tym co mają dalej :?: :wink:
Ostatnio edytowano 02.01.2012 14:23 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 02.01.2012 14:23

Hehe :) nie no w aucie jezdzimy w ubraniach :) ...

Stawka jest stala tak jak pisałem , z drobnymi upustami dla spolecznosci CRO.pl
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 02.01.2012 14:27

Janusz Bajcer napisał(a):Ponieważ z Nowego Sącza do Dubrownika mam bliżej niż osoby ze Szczecina, a płacę tyle samo, tzn. że dopłacam tym co mają dalej :?: :wink:


Tak raczej bym nie przeliczał gdyż proszę zauważyć że i ja jestem z innej części PL , a jadę po Państwo pod sam dom , tak samo jak i po innych , a miejsce docelowe jest dla mnie bez różnicy , dodam iż nie śmigam drogami bocznymi by unikac kosztów własnych itp. , jeżdzę autostradami płatnymi itp. by i Państwu było wygodniej.

Cen naprawde nie mam dużych , a i Państwo nie muszą się martwić o drogę itp. , wszelkie ceny do ustaleń indywidualnych na tel. ew poprzez mail podany w 1 poście tego tematu .
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.01.2012 14:31

POLAND napisał(a):Cen naprawde nie mam dużych , a i Państwo nie muszą się martwić o drogę itp. , wszelkie ceny do ustaleń indywidualnych na tel. ew poprzez mail podany w 1 poście tego tematu .


Wysłałem ok 3 godziny temu zapytanie na podany mail, na razie brak odpowiedzi :cry:
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 02.01.2012 15:05

Odpowiem wieczorkiem na maile , gdyż mam ograniczony dostęp do sieci
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 02.01.2012 20:35

POLAND napisał(a):Hej , wiem ze nie wg. regulaminu stad pytanie do adminów również wysłałem , mimo iż rzadko na forum piszę jestem tu od 2007 roku :) , a milo by bylo z forum wspolpracowac i reklamowac ..


Praktyka jest taka, że jedno ogłoszenie zawsze puszczamy. Zapis w regulaminie jest dla takich, którzy zaśmiecają forum, pisząc to samo ogłoszenie w wielu miejscach. Dopóki trzymasz się tego wątku włos Ci z głowy nie spadnie ;)

Sprawę naklejek na samochodzie przekazałem właścicielowi portalu i czekam na odpowiedź.

pozdrav K
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 02.01.2012 20:50

Odpowiadam: jako cro.pl nie firmujemy żadnych przedsięwzięć czysto komercyjnych.
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 02.01.2012 22:44

POLAND napisał(a):Hej , tak wszystko jest do dogadania , stad nie zliczam km , cena jest zawsze taka sama , czy są Państwo z np. Szczecina i jadą do Dubrownika czy z Wrocławia i jadą do Splitu itp. , stawka zawsze jedna i ta sama , z drobnymi upustami do uzgodnienia :)

Cześć,
Podaj jakieś konkrety
Ile osobowy jest bus?
Opłata za busa ,czy za osobę?
Przybliżona kwota w 2 strony? :lol:
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 02.01.2012 22:53

Bus 9 osób z kierowcą , ceny ustalane indywidualnie w zależności od ilości osób , od 250 zł do 350 zł w jedną stronę , gdy klient chce w obie strony oczywiście zniżka będzie ... Stąd m.in. prośba o kontakt na mail ew. telefonicznie , gdyż wtedy przy większej ilości miejsc mozliwe zniżki . W przeciwieństwie do autokarów i innych środków transportu , My za tą cenę dowozimy dokładnie na "schodki" domku , pensjonatu itp.
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 02.01.2012 23:13

POLAND napisał(a):Bus 9 osób z kierowcą , ceny ustalane indywidualnie w zależności od ilości osób , od 250 zł do 350 zł w jedną stronę , gdy klient chce w obie strony oczywiście zniżka będzie ... Stąd m.in. prośba o kontakt na mail ew. telefonicznie , gdyż wtedy przy większej ilości miejsc mozliwe zniżki . W przeciwieństwie do autokarów i innych środków transportu , My za tą cenę dowozimy dokładnie na "schodki" domku , pensjonatu itp.

Dzięki za szybką odpowiedź. :lol:
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 02.01.2012 23:15

Nie ma sprawy , sądzę iż cena nie jest wysoka przy obecnej cenie paliwa i wakacyjnym podwyżką euro , ważne że jest stała - jedynie z możliwą zniżką :)
lukaszzhp1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 11.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszzhp1 » 02.01.2012 23:22

POLAND napisał(a):Nie ma sprawy , sądzę iż cena nie jest wysoko przy obecnej cenie paliwa i wakacyjnym podwyżką euro , ważne że jest stała jedynie z możliwą zniżką :)


czyli za 4 osobową rodzinkę trzeba zapłacić w obie strony 2 000zł. Licząc że będziesz dobroduszny i dasz rabat 20%, w co wątpie wychodzi 1600zł. Dla mnie drogo, tzn może nie drogo ale nie tyle atrakcyjnie żeby nie jechać swoim autem. Kolega henius34 wynajmuje busa 9 osobowego za 140 zł na dobę(cromaniacy jeszcze coś mogą utargować) jadąc na 10 dni jest teniej. Mimo wszystko szczerzę życzę powodzenia. :wink:
PS
Ty sam zamierzasz prowadzić np z Olsztyna do Orebica? 8O
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 02.01.2012 23:26

Policzmy cenę benzyny / diesla ~ 6 zł + autostrady wychodzi na równi + do tego droga przez PL itp. a upusty daje zawsze ( też jestem człowiekiem i cro-mianiakiem ) , wiec dodac mozna jescze koszta amortyzacji pryw. autka i wyjdzie Wam podobnie jak nie lekko drożej ( my autka przed kazdym wyjazdem sprawdzamy , zmieniamy plyny itp. , do tego u nas jest 2 x lcd , lodowka itp. )

Zależy jak ktoś na to patrzy , tak jak pisałem wcześniej ceny ustalamy indywidualnie w zaleznosci od ilosci osob , dodam iż kiedyś prowadziłem transport ludzi do min. Hiszpanii gdzie tam w 1 strone do tej pory płaci się od 800-1200 zł w jedną stronę

ps. kierowców zawsze jeżdzi dwóch , zmieniamy się po połowie drogi .
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 02.01.2012 23:31

lukaszzhp1 napisał(a):busa 9 osobowego za 140 zł na dobę(cromaniacy jeszcze coś mogą utargować) jadąc na 10 dni jest teniej.


140 zł x 10 dni = 1400 + paliwko + winiety :)
lukaszzhp1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 11.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszzhp1 » 02.01.2012 23:45

POLAND napisał(a):
lukaszzhp1 napisał(a):busa 9 osobowego za 140 zł na dobę(cromaniacy jeszcze coś mogą utargować) jadąc na 10 dni jest teniej.


140 zł x 10 dni = 1400 + paliwko + winiety :)


1400 + paliwko + winiety max 1500zł = 3000 (w zaokrągleniu)/9soób = 333zł w zaokrągleniu 400zł od osoby w obie strony :wink:
Ostatnio edytowano 02.01.2012 23:48 przez lukaszzhp1, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

cron
Bus do Chorwacji - CroTour - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone