Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bunculuka 2013

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pantom
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pantom » 09.01.2015 00:36

Jesli chodzi o termin to mysze 20-30 sierpnia lub 11-21 wrzesnia. To sa dwa rozne sezony wiec bede mial porownanie.

Jesli chodzi o parcele to chyba mi wszystkojedno. Wazne zeby bylo w zasiegu pradu i niedaleko do toalet plazy. Pamietam taki fajny lasek niedaleko kortow tenisowych. Tam byloby najlepiej ale nie wiem jaki tam jest rodzaj parceli
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.01.2015 12:46

No więc tak -jeśli dobrze odczytuję w cenniku podwójne ceny przy osobie i przy parceli, to koszty pobytu na Bunculuka są bardzo zróżnicowane w zależności od terminu.

Doba za dwie osoby na najtańszej parceli z prądem:

- w terminie 24.08.-30.08. - 35.20 euro
- w terminie 31.08.-13.09. - 31.80 euro
- w terminie 14.09.-05.10. - 22.00 euro

Jeśli pobyt wypadnie z pomiędzy zniżkami - cena za dobę będzie się nieznacznie różnić.
Jak widzisz - w drugiej połowie września cena drastycznie spada :oczko_usmiech:

http://www.avtokampi.si/kamp/2/44/Bunculuka/
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.01.2015 14:34

Janusz Bajcer napisał(a):No więc tak -jeśli dobrze odczytuję w cenniku podwójne ceny przy osobie i przy parceli, to koszty pobytu na Bunculuka są bardzo zróżnicowane w zależności od terminu ...


No więc nie

Ceny, dwie ceny są wpisane przy jednym zakresie terminów

Cena zależy od "obłożenia" campingu i niby im mniejsze tym drożej a im większe tym taniej

Nie wiem kto i na jakiej podstawie ocenia czy może jest jakiś system obliczeń czy jest ciasno czy może luźno

Zasadniczo obojętnie jak będzie z doświadczenia wiem aby liczyć tę wyższą cenę :(

Ten myk w cenniku mnie się bardzo nie podoba tym bardziej, że nie są jasno określone zasadny

I tak oto kolega zadając to samo pytanie w więcej niż 1 temacie musi czytać więcej niż 1 poukładany wątek, gratuluje ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.01.2015 14:39

piotrulex napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):No więc tak -jeśli dobrze odczytuję w cenniku podwójne ceny przy osobie i przy parceli, to koszty pobytu na Bunculuka są bardzo zróżnicowane w zależności od terminu ...


No więc nie

Ceny, dwie ceny są wpisane przy jednym zakresie terminów

Cena zależy od "obłożenia" campingu i niby im mniejsze tym drożej a im większe tym taniej

Nie wiem kto i na jakiej podstawie ocenia czy może jest jakiś system obliczeń czy jest ciasno czy może luźno

Jeśli jest jak piszesz , to pierwszy raz spotykam się z takim cennikiem :roll:
Na tekstylnych takiego nigdy nie było :oczko_usmiech: :idea:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.01.2015 16:16

Janusz Bajcer napisał(a):Jeśli jest jak piszesz , to pierwszy raz spotykam się z takim cennikiem :roll:
Na tekstylnych takiego nigdy nie było :oczko_usmiech: :idea:


Piszę co zrozumiałem z wyjaśnień pracownika recepcji
Pantom
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pantom » 12.01.2015 07:22

Bardzo dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam, i może do zobaczenia na kempingu jakby ktoś jechał w tym roku:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.01.2015 09:07

Pantom napisał(a):Bardzo dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam, i może do zobaczenia na kempingu jakby ktoś jechał w tym roku:)

Jeśli chodzi o mnie, to kemping już nie wchodzi w rachubę, a gdyby zdarzył się powrót :wink: to tylko na tekstylny.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.01.2015 12:05

Janusz Bajcer napisał(a):
Pantom napisał(a):Bardzo dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam, i może do zobaczenia na kempingu jakby ktoś jechał w tym roku:)

Jeśli chodzi o mnie, to kemping już nie wchodzi w rachubę, a gdyby zdarzył się powrót :wink: to tylko na tekstylny.


To czemu wpisujesz się na temacie FKK ? :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.01.2015 12:07

Próbowałem wyjaśnić zawiłości opłat kempingowych.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.01.2015 12:36

Janusz Bajcer napisał(a):Próbowałem wyjaśnić zawiłości opłat kempingowych.


I nie ściągnąłeś majtek, a to błąd :mrgreen: :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.01.2015 18:41

Janusz Bajcer napisał(a):Próbowałem wyjaśnić zawiłości opłat kempingowych.


Janusz często udziela się w N-aszych tematach :)

Janusz, Ty byś wiedział ile ludzi z przypadku pojechało z nami na takie plaże. Najpierw szok, niedowierzanie, wstyd, panika a później sami przez lata jeżdżą na FKK i namawiają kolejnych :)

Boszzzzz, pamiętam kilka lat temu cyrk swojej szwagierki na plaży FKK gdzie była z nami po raz pierwszy, teraz to każdego lata najlepiej opalone cycki w całym urzędzie :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.01.2015 18:57

piotrulex napisał(a):Boszzzzz, pamiętam kilka lat temu cyrk swojej szwagierki na plaży FKK gdzie była z nami po raz pierwszy, teraz to każdego lata najlepiej opalone cycki w całym urzędzie :)

Gdzie ten urząd z cyckani na wierzchu :?: :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.01.2015 19:01

piotrulex napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Próbowałem wyjaśnić zawiłości opłat kempingowych.


Janusz często udziela się w N-aszych tematach :)

Nie ma moderatora do wątków naturystycznych, więc czasem muszę tu wejść w gaciach :oczko_usmiech:
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Bunculuka 2013 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone