Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bunculuka 2013

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 15.08.2013 11:10

Witam
My już niestety po

W tym roku rozbiliśmy się w lasku w górnej części kampingu a nie jak zawsze za strumykiem
Atmosfera na campingu jak zwykle super
Animacje dla dzieci - tradycyjnie beznadzieja w porównaniu do Uliki a tym bardziej do Valalty
Trafiliśmy na okres wietrzny przez co była faktycznie zimna woda ale za to były fajne fale
Jak przestało wiać to w ciągu 2 dni temperatura wody zrównała się z temperaturą zupy :lol:

Z zauważonych zmian:
Wycięta część starych drzew w naszym ulubionym miejscu za strumykiem
Postawili paskudne niebieskie Mobilhomy na skarpie "tylko dla orłów" psując widok tego zbocza
Na plaży dostawili na full płatnych parasoli z leżakami
Prąd wliczony w miejsce
Nowe miejsce okazało się bardzo fajne, ciche spokojne, praktycznie parcela tylko cena miejsca camp :)
na plaże chodziliśmy na zatoczkę (plaża campingowa zatłoczona i pełna komercja)

Z planowanego 1 tygodnia na Valarcie i 2 tygodni Buncaluki wyszło odwrotnie a to przez naprawdę super ekipę rodaków jaka się zmontowała na Valacie - pozdrowionka Alll :lol:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.09.2013 12:21

W tym roku byliśmy tu od rańca 15.08. do 22.08. Jak zwykle piękne widoki i jak zwykle miejsce za strumyczkiem w cienistym lasku. Coraz wiecej PL. Ceny wysokie zarówno campu jak i sklepu na nim. Również chodziliśmy na zatoczki na wschód campu. Pozdrawiamy wszystkich nowo poznanych, czy to 4 osoby z KR obtrąbione później na A między Pulą w Poreć czy to chłopaków z SK-SB

Do następnego
hitech
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) hitech » 23.09.2013 23:57

Wróciliśmy właśnie z Bunculuki 15-21 wrzesień 2013 , Polecamy nowe domki coś pięknego,
Załączniki:
image.jpg
Szkoda że już koniec
image.jpg
Plażing
image.jpg
Z tarasu
image.jpg
Super otoczenie
image.jpg
Widok z domku
hitech
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) hitech » 24.09.2013 00:09

Domki są super wyposażone i wcale nie są drogie, polecam. Dobrze jest rezerwować i brać last minute.
Załączniki:
image.jpg
Domek i otoczenie
wiegal
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 24.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiegal » 24.09.2013 10:20

Czy nie drogo - pojęcie względne. W sezonie przełom lipiec-sierpień 140 euro za 2 osoby + opłata za sprzątanie to dla mnie bardzo drogo.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.09.2013 14:04

wiegal napisał(a):Czy nie drogo - pojęcie względne. W sezonie przełom lipiec-sierpień 140 euro za 2 osoby + opłata za sprzątanie to dla mnie bardzo drogo.


No niemało w sezonie, to prawda. My nawet nie bierzemy pod uwagę takiego rozwiązania, tym bardziej, że miejsce posadowienia to istna patelnia no i te strome schodki w kierunku plaży. Może poprzednik się pochwali ile płacił za last minute we wrześniu?
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 24.09.2013 14:42

hitech napisał(a):Domki są super wyposażone i wcale nie są drogie, polecam. Dobrze jest rezerwować i brać last minute.

Siemka.
Domki wyglądają znakomicie... widok z okien jest po prostu rewelacyjny. Gdyby nie fakt, że mamy pełny sprzęt kempingowy z przyjemnością skusilibyśmy się na wypoczynek w takich warunkach...
Pozdrawiamy hitech... :papa:
hitech
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) hitech » 24.09.2013 23:26

My zawsze jeździmy pod namiot , uwielbiam campingować mamy cały sprzęt ale namiot po połowie września wydaje się ryzykowny nawet w chorwacji, niezła bura się zdarza. W przyszłości planujemy caravaning, ale po przeliczeniu to ciągnięcie takiej krowy 1000km potem opłata za nią na campie wyjdzie drożej niż domek.
A tu myk myk autkiem dupcia na leżaczek i luzik. We wrzesniu last minute wyszło mnie 200 zł za dobę za domek już ze wszystkim klimatycznym i sprzątaniem, wiecie to za taki standard domku cena jest jak nad bałtykiem. W domku jest absolutnie wsZstko ręczniki pościel pełne wyp kuchni, gaz , mikrowela expres , klima z funkcją grzania, telewizor ( chociaż to najmniej potrzebne), wszystko jest w standardzie hoteli baska , łącznie z kosmetykami hotelowymi. Ale powiem wam , że ja zawsze w chorwacji wydaje mniej kasy niż nad bałtykiem.
Uwaga nie wszystkie domki mają taki fajny widok polecam nr 25, 24,27 bo mają duże tarasy i długo słońce.
Nie podawajcie cen z katalogu tylko zróbcie symulację rezerwacji wtedy zawsze taniej jakoś wychodzi, jak liczyłem to wcześniej też wydawało mi się drogo.

Pozdrawiam serdecznie.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.09.2013 09:22

hitech napisał(a):.... We wrzesniu last minute wyszło mnie 200 zł za dobę za domek już ze wszystkim klimatycznym i sprzątaniem, wiecie to za taki standard domku cena jest jak nad bałtykiem. W domku jest absolutnie wsZstko ręczniki pościel pełne wyp kuchni, gaz , mikrowela expres , klima z funkcją grzania, telewizor ( chociaż to najmniej potrzebne), wszystko jest w standardzie hoteli baska , łącznie z kosmetykami hotelowymi. Ale powiem wam , że ja zawsze w chorwacji wydaje mniej kasy niż nad bałtykiem. ...


No to piękna cena. Z tym last minute to mieliście szczęście czy było więcej tych wolnych domków? U nas terminy pozawakacyjne raczej odpadają gdyż mamy dziecko które uwielbia chodzić do szkoły więc z 1 dniem jest problem co by sobie weekend przedłużyć a co dopiero minimum z tygodniem :) Tak z ciekawości pytam :)
hitech
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) hitech » 25.09.2013 22:10

Wszystkie domki były zajęte ale na bieżąco i z przerwami 1 dniowymi . Bałem się trochę czy w domkach będzie taki sam kontakt z sąsiadami jak w namiotach, ja lubie sobie trochę pogadać. Ale wiecie nawet niemieckie emerytury były bardzo sympatyczne i nie było żadnej bufonady. My bunculukę na razie odwiedzamy bez dzieci (1,5 i 5 lat) ,ale stwierdziliśmy że już w przyszłym roku jedziemy z dzieciarami. Last minute tzn rezerwowałem tydzieńprzed wyjazdem , ale na przyszły rok jade w czerwcu więc już w styczniu zrobie booking .
Nie jestem przyzwyczjony do takiego zachowania bo zawsze braliśmy namiot i jechaliśmy kiedy mieliśmy ochotę i gdzie mieliśmy ochotę, ale widać chyba zramolałem , bo nawet odpowiadał mi ten domek.
Abi
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 05.06.2014 09:41

Witam
Nieumiem znaleść na stronie, czy ktoś moze mi powiedziec ile w tym roku kosztuje wejscie na jeden dzien na srodek, bez noclegu i samochodu? Z góry dzieki :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.06.2014 19:25

Abi napisał(a):Witam
Nieumiem znaleść na stronie, czy ktoś moze mi powiedziec ile w tym roku kosztuje wejscie na jeden dzien na srodek, bez noclegu i samochodu? Z góry dzieki :)


gdzie jeszcze zapytasz o to samo?
Abi
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 05.06.2014 20:45

Tutaj cicho, a znalazlem aktualniejszy temat, az taki problem?
Pantom
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pantom » 08.01.2015 14:41

Witam forumowiczów.
Pisze w takiej sprawie ponieważ planuje w wakacje jechać do bunculuki. Byłem już tam z12 lat temu jak chorwacja nie była taka popularna i ceny były znacznie mniejsze. Faktycznie jest to miejsce które mi zapiera dech w piersiach.
Chcialbym się tylko zorientować jak teraz wygląda ten camping cenowo. Wchodziłem na strone Bunculuki ale z tego cennika który tam jest nie wiele rozumiem.
Czy może ktoś napisać ile wydał za swoje wakacje w tym miejscu. mówie tylko o kosztach campingu.
Ja planuję jechać na około 10 dni - 2 osoby, auto, namiot, dostęp do prądu i chyba tyle. Ciekaw jestem jak to wyjdzie.
Bede bardzo wdzięczny jeśli ktokolwiek sie odezwie. Dziekuje i pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2015 15:07

Pantom napisał(a):Witam forumowiczów.
Pisze w takiej sprawie ponieważ planuje w wakacje jechać do bunculuki. Byłem już tam z12 lat temu jak chorwacja nie była taka popularna i ceny były znacznie mniejsze. Faktycznie jest to miejsce które mi zapiera dech w piersiach.
Chcialbym się tylko zorientować jak teraz wygląda ten camping cenowo. Wchodziłem na strone Bunculuki ale z tego cennika który tam jest nie wiele rozumiem.
Czy może ktoś napisać ile wydał za swoje wakacje w tym miejscu. mówie tylko o kosztach campingu.
Ja planuję jechać na około 10 dni - 2 osoby, auto, namiot, dostęp do prądu i chyba tyle. Ciekaw jestem jak to wyjdzie.
Bede bardzo wdzięczny jeśli ktokolwiek sie odezwie. Dziekuje i pozdrawiam

Witam.

Dawno na kempingach nie byłem :wink: ale może trochę pomogę po odpowiedziach na 2 pytania:

- w jakim terminie ten 10 dniowy pobyt :?:
- chcesz na kempingu parcelę numerowaną czy w dowolnym wolnym miejscu bez numeru :?:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Bunculuka 2013 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone