Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bułgaria ???

Stolicą Bułgarii jest Sofia – miasto o wyjątkowej historii, którego początki sięgają już starożytności. Gest kręcenia głową w dwie strony Bułgarzy odbierają jako przyznanie racji lub wyrażenie zgody. Odwrotnie niż w pozostałej części Europy! Narodowym kwiatem Bułgarii są róże. Z tego państwa pochodzi aż 50% całkowitej światowej produkcji olejku różanego.
tamtam
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tamtam » 23.04.2011 17:58

radkoski napisał(a):A propos drogi...
Którędy polecicie ewentulanie jechać w strone Burgas, Sozopol-u???

Nie ukrywam że post powyzej :wink: narobił mi ochoty na wyjazd w ten rejon Europy...na razie czekam i czytam opinie ... w necie szukam ciekawych apartamentów ewentualnie hoteli, domków do wynajęcia.
Fakt super drogo widzę że nie jest :)


No tak, jeśli policzyć że *** hotel z Sozopolu na dwa tygodnie od 18.06 do 2.07 za dwójkę chce 1140zł - oferta z booking.com z dzisiaj - to drogo nie jest :D
Wychodzi za hotel ok 40 zł od osoby...
Myślę że w terminie koniec czerwca, początek lipca apartamenty znajdziesz z cenie od 15zł do 25zł za osobę.
Te po 15 to chyba bym odradzał... ale takie za 20-25 zł to już spoko.
tutaj masz linka do apartamentów za 20 zł które znalazłem szukając coś ciekawego
http://pochivka.info/%D0%BF%D0%BE%D1%87 ... 2%D0%B0387

Pozdrav
KOALKA
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 17.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOALKA » 23.04.2011 19:44

WITAM
My byliśmy w Bułgarii 2 lata temu w Słonecznym brzegu za 11 noclegów na 2 os 1200zł apartament z klimą, nowoczesnym z pięknym aneksem kuchennym, 3 basenami, codziennie o 10 sprzątane pokoje pościel w ciągu pobytu 2 razy wymieniona, ręczniki codziennie. Było super w knajpie można było dobrze zjeść za 40zł z piwem na 2 os.
W marketach ceny jak u nas. Polecam piwo Tuborg i Zagorka.
Także godne polecenia.
nazwa aparthotelu to "ROSE"
radkoski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) radkoski » 23.04.2011 20:45

Będę wdzięczny jeśli ktoś ma ciekawe namiary na fajne noclegi, a za porady dzięki...
Mam nadzieje że temat się rozwinie i będzie łatwiej zadecydować gdzie pojechać np Burgas Sozopol...
Ale również jak wygląda ten kraj z pozycji kolesia 3.5 letniego :wink: \
Pzdr
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 23.04.2011 21:00

radkoski napisał(a):Będę wdzięczny jeśli ktoś ma ciekawe namiary na fajne noclegi, a za porady dzięki...
Mam nadzieje że temat się rozwinie i będzie łatwiej zadecydować gdzie pojechać np Burgas Sozopol...
Ale również jak wygląda ten kraj z pozycji kolesia 3.5 letniego :wink: \
Pzdr

Łańcuszek na szyi to Bułgar z bulgaricusa pyta gdzie jechać. :wink:
tamtam
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tamtam » 23.04.2011 21:47

AndrzejJ. napisał(a):
radkoski napisał(a):Będę wdzięczny jeśli ktoś ma ciekawe namiary na fajne noclegi, a za porady dzięki...
Mam nadzieje że temat się rozwinie i będzie łatwiej zadecydować gdzie pojechać np Burgas Sozopol...
Ale również jak wygląda ten kraj z pozycji kolesia 3.5 letniego :wink: \
Pzdr

Łańcuszek na szyi to Bułgar z bulgaricusa pyta gdzie jechać. :wink:


Chcesz powiedzieć że kolega nas wkręca i jest bardzo dobrze obeznany w temacie Bułgarii i jest aktywny na forum bulgaricus'a?
Ewelizarda
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewelizarda » 23.04.2011 22:21

Ja swojego apartamentu szukałam już od sierpnia(nie śmiać się), rozeznanie robiłam i analizowałam za i przeciw. Hotele z all mnie nie interesują, bo nie lubię wstawać i jeść na rozkaz, sniadania zawsze robimy sami, a reszta jedzenia w zależności od zasobności portfela wakacyjnego trochę knajpki, trochę sami. Ale w Chorwacji opcja codziennie obiad w knajpie dla rodziny 4 osobowej to jak dla mnie walnęło nas po kieszeni. W tym roku zamierzamy próbować miejscowej kuchni, bo przyjęłam zasadę, że jak codziennie przy garach stoję, to na wczasach nie gotuję i basta. Byłam w CRO 3 razy pod namiotem, kwatery prywatne3 razy i teraz znalazłam w BG ośrodek jak dla mnie obiecujący, 12 basenów, place zabaw, sztuczna fala i pełno pierdów dla małych i dużych. Mamy zamiar byc zadowoleni. Nasz ap. w pierwszej lini brzegowej, 15 metrów od plazy. Jedziemy przez Serbie bo preferujemy autostrady i nocujemy w Belgradzie. Zaliczka 370 zł, reszta w okolicach maja, a końcówka na miejscu. Podaję linka http://www.apartament24.eu/apartament/b ... ch,43.html
Ewelizarda
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewelizarda » 23.04.2011 22:21

http://www.apartament24.eu/apartament/b ... ch,43.html
Coś się nie wyświetla ale może tak http://www.apartament24.eu/oferty,10,1, ... 0,0,3.html

W każdym razie Śv.Vlas, kompleks Marina View Fort Beach, jak popierniczyłam z linkami to sorry.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 24.04.2011 00:07

tamtam napisał(a):najpiękniejszą drogą wysokogórską świata- Trasa Transfogarską.

Jasne... zaraz najpiękniejszą...

Każdy tak pisze jak coś widział.
A co z tym, czego nie widział??? :roll: :wink:

Odnośnie Bułgarii, to mogę polecić góry, okolice Sofii i rzadko odwiedzane okolice płn-zachodnie (Montana), bo nad morze nie chciało mi się nawet jechać. Wystarczyło mi relacji z Neseberu. Niegdyś oryginalne, stare miasteczka nadmorskie zamieniły się w skomercjalizowane targowiska kupiecko-pamiątkarskie. :twisted: :P :?
radkoski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) radkoski » 24.04.2011 07:30

[/quote]
Łańcuszek na szyi to Bułgar z bulgaricusa pyta gdzie jechać. :wink::[/quote]
[/quote]
Chcesz powiedzieć że kolega nas wkręca i jest bardzo dobrze obeznany w temacie Bułgarii i jest aktywny na forum bulgaricus'a?[/quote]

A propos tej strony...jakoś mało do mnie przemawia...
Kolega nie wkręca bo nie jest nawet tam zalogowany...

Co do postów:
własnie oglądałem apartamenty Sv.Vlas i własnie Marina...ale jakoś się jeszcze zastanawiam czy czasem nie wybrać Sozopolu lub Burgas...
Tez nie mamy zamiaru stać przy garach...(jak zwykle zresztą), o wstawaniu na daną godzinę nawet nie wspominam :wink:

Dzięki za stronkę pobuszuje tam troche i poczekam na opinie bywalców :wink:
Ewelizarda
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewelizarda » 24.04.2011 23:43

Do Sozopola mamy zamiar jeżdzić, do Neseberu też, auto jest na miejscu , więc można pokombinować. Warna delfinarium tez do zaliczenia, planuje Istambuł, ale nie wiem czy z dziećmi damy radę. Natomiast większość rzeczy tak naprawdę co "zalicza" się w Bg to ja juz zaliczyłam , więc nie wiem czy nie skupimy się na plażowaniu i lajtowych wyjazdach po wybrzeżu BG. Jak szukalam miejsca na moje wakacje , to z basenami na plaży były same hotele z all, ja natomiast preferuję póżne śniadania własnej roboty i jedzenie gdzie mamy ochotę w danej chwili. Nic tak nie smakuje jak domowa jajecznica z jajek, a nie z proszku jajecznego w hotelu. I inne takie przetwarzane jedzenie ze śniadania i lunchu na obiad i z obiadu na kolację z reguły w postaci zapiekanek wszelkiego rodzaju. No ale to jest temat na osobny wątek. Posmakujemy na miejscu to zobaczymy. St. Vlas jest takim miejscem (MAM NADZIEJĘ), że nie jest to blokowisko dyskotekowe tak jak SB, tylko jest dalej, kameralniej. Dla rodzin z dziećmi, komentarze dobrze wróżą. A jak będzie naprawdę to okaże sie na miejscu. Ja napewno dam znać i napiszę relację.
radkoski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) radkoski » 25.04.2011 20:44

Własnie chyba zamiast Sv.vlas-u chyba zdecyduje się na Sozopol...ale jak to u mnie czekam do czerwca wtedy zadecyduję...chyba :wink:

Mam nadzieje że będzie kilka wolnych apartamentów :wink:
A jak nie to last minute:) z wynajmem :wink:
radkoski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) radkoski » 27.04.2011 17:16

A moze polecicie jakąś mniejszą miejscowość?
Chętnie z wynajmem domku

Fajnie żeby było to miejsce gdzie jest mniej ludzi ale żeby był klimat: knajpki z jedzeniem, jakieś targowisko itp

Oraz fajna plaża :)
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 406
Dołączył(a): 10.03.2008
Bułgaria

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 04.05.2011 22:04

Witam, przeczytaj sobie ten wątek, ja ze strony holidays lettings zarezerwowałem sobie u Anglika apartament na 2 tygodnie w lipcu za 800 funtów na 7 osób(dwie rodziny) w Garden of Eden w sv. Vlasie.
http://www.bulgaricus.com/forum/viewtopic.php?id=7817
asia475
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) asia475 » 06.05.2011 12:01

Misioł napisał(a):Ewelizarda możesz dać namiar na te apartamenty w Bułgarii gdzie jedziesz? Może być na @ adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dzięki :wink:



Ja też mogę prosić? Dzięki :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 06.05.2011 14:19

W tym roku też jadę do Bułgarii ale rezerwacji nie mam zamiaru robić - bo poco :lol: Stawiam na Primorsko albo Obzor :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bułgaria - България



cron
Bułgaria ??? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone