Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Budapeszt - kąpieliska termalne

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.12.2015 16:18

Lednice napisał(a):Najbardziej specyficzne było kąpielisko tureckie Kiraly :roll:
http://en.kiralyfurdo.hu/

Męskie :roll:
Wtedy bez podtekstów seksualnych :roll:
A dzisiaj jak jest, nie wiem

Na stronie piszą, że zapraszają i kobiety, i mężczyzn 8) Widocznie coś się zmieniło.
Buber
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 10.12.2015 16:54

Od jakiegoś czasu te byłe, segregacyjne, posttureckie łaźnie mają 2 - 3 dni przeznaczone na koedukację :wink:.
To jest dobra okazja, żeby cała rodzina zobaczyła dość ciekawe wnętrza.
Mnie zachwyciły te światełka w kopule w Rudas.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.12.2015 17:12

maslinka napisał(a):
Lednice napisał(a):Najbardziej specyficzne było kąpielisko tureckie Kiraly :roll:
http://en.kiralyfurdo.hu/

Męskie :roll:
Wtedy bez podtekstów seksualnych :roll:
A dzisiaj jak jest, nie wiem

Na stronie piszą, że zapraszają i kobiety, i mężczyzn 8) Widocznie coś się zmieniło.

Ale dzieci poniżej 14 lat nie wejdą....

Buber napisał(a):Mnie zachwyciły te światełka w kopule w Rudas.

Też myślę o tym, może będziesz przed mną to byś się informacją podzielił. Chyba, że nas ktoś ubiegnie, co było by ekstra
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Budapeszt - kąpieliska termalne - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021