Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Brist

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kombiaczek
Odkrywca
Brist

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 19.07.2010 21:59

Wybieramy się do małej ale ponoć urokliwej miejscowości Brist.
już wyczerpały się informacje na temat tej miejscowości w necie. najczęściej widać tzw. główne plaże. Interesuje nas trochę więcej wiedzy od osób, którzy byli w Brist i mogą się podzielić paroma ciekawymi wskazówkami a najbardziej zależy nam na zdjęciach z tej miejscowości.
Pozdrawiam
gunsior
Globtroter
byłem 2 razy

Nieprzeczytany postnapisał(a) gunsior » 19.07.2010 23:39

Witram Byłem 2 razy w Briscie, Jeżeli chodi o spokój to tylko tam. Najlepsze dyskoteki na makarskiej "Bar Pineta" (mają stronę) Deptak do Gradaca tylko dla pieszych i chyba najdłuzy jaki widziałem w riwierze. Trochę dzikie plaże, setki muszelek, zawsze wolne miejsce. Spozywczak wazywniak, drink dar ze 2 resauracje i to wszystko.
sylvi
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylvi » 20.07.2010 08:57

Popieram - bardzo spokojna miejscowość, spędzimy tam już szóste wakacje. Od sześciu lat wiele się zmieniło, ale i tak jest urokliwie. Małe sklepiki, restauracje, koktajl bar, bar, brak dyskotek w miasteczku, na obrzeżach Pineta. Piękna promenada do Gradacu. Możliwość przejścia wzdłuż wybrzeża do Podaca. Jest też kościół. I jest to super baza wypadowa. Wszędzie blisko! Zdjęcia - ostatnie z Bristu sprzed 4 lat, ale niestety jeszcze nie w formie cyfrowej, później już nie robiliśmy zdjęć w Brist, ponieważ kto fotografuje swój dom ? :)
kombiaczek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 20.07.2010 21:47

Dzięki za poparcie.
A Ty gunsior masz może jakieś fotki z tego miejsca. Z tego co ustaliłem to nasza najbliższa plaża ma być po lewej stronie od tzw. głównej. Są tam skałki. Może też wiesz gdzie się dokładnie znajduje miejsce o nazwie Peca 13 w Brist. Jest to nasza kwaterka i jesteśmy bardzo ciekawi gdzie to jest. Domek dwieście metrów po wjeździe do brist obok jakiegoś transformatora przy głównej drodze.
pozdrawiam
kleeberg
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 20.07.2010 22:47

kombiaczek napisał(a):Wybieramy się do małej ale ponoć urokliwej miejscowości Brist.

a najbardziej zależy nam na zdjęciach z tej miejscowości.

Brist ma swój klimat.
Bardzo dobry wybór! Polecam :lol:

Znalazłem kilka fotek:
Zrobione na spacerze w ubiegłym roku :D

Uliczka nad plażą

Obrazek

Przed kościołem

Obrazek

Widok w stronę Gradac

Obrazek

Pozdrawiam :wink: :papa:
MONICA00
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) MONICA00 » 21.07.2010 12:07

Witam:)Ja tez wybieram się pierwszy raz do Bristu,a dokładnie będziemy mieszkać przy wspominanym kościółku.Wyjazd tuz tuż 29.07-juz się nie moge doczekać.Mam pytanie do tych,którzy byli już w tej miejscowosci odnosnie tamtejszego sklepiku-wiem,że znajduje się 10 m od kościóła (tak nam powiedziala włascicielka apartamentu).Czy ceny w nim są znośne?Znalazłam sklep sieci Konzum w Gradacu -patrząc na gazetke reklamową ceny niewiele droższe jak u nas.Aaa i najbliższa stacja benzynowa?Ponoć w Gradacu?

I ostatnia rzecz-> plaże w okolicy( odjeżdzając od Bristu trochę)są raczej żwirowo-kamieniste z łagodnym zejsciem do wody czy takie typowe dzikie skałki?

:D :lol: :lol:
Ostatnio edytowano 21.07.2010 12:33 przez MONICA00, łącznie edytowano 1 raz
MONICA00
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) MONICA00 » 21.07.2010 12:09

Aaaa i jeszcze jedno pytanie-jaką trasą jedziecie wybierając sie do Bristu?
:oops:
gunsior
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) gunsior » 22.07.2010 11:11

Sklepik jest mały nie sieciowy w podanej miejscowości. Stacja jest w gradacu INA, ale wydaje mi się, że ceny są wyższe niż na autostradzie
kombiaczek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 24.07.2010 12:57

MONICA00 napisał(a):Aaaa i jeszcze jedno pytanie-jaką trasą jedziecie wybierając sie do Bristu?
:oops:

Dołączam się do pytania MONICA00.
kombiaczek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 24.07.2010 13:14

kleeberg napisał(a):
kombiaczek napisał(a):Wybieramy się do małej ale ponoć urokliwej miejscowości Brist.

a najbardziej zależy nam na zdjęciach z tej miejscowości.

Brist ma swój klimat.
Bardzo dobry wybór! Polecam :lol:

Znalazłem kilka fotek:
Zrobione na spacerze w ubiegłym roku :D

Uliczka nad plażą

Obrazek

Przed kościołem

Obrazek

Widok w stronę Gradac

Obrazek

Pozdrawiam :wink: :papa:

Dzięki za zdjęcia.
Gdzieś je już widziałem chyba na innych postach. Mała miejscowość ale coś w sobie ma. Zobaczymy - wyjazd już za 7 dni.
Pozdrawiam.
Ania W
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 24.07.2010 13:40

kombiaczku mam prośbę... jestem już po tegorocznych wakacjach i jak wszytko będzie dobrze myślę spędzić kolejny urlop właśnie w tej miejscowości. :)
Proszę po powrocie z wakacji wrzuć kilka fotek: jak wygląda plaża, promenada. :-)

Chciałabym się Z Tobą skontaktować, mam kilka osobistych pytań.
Będę bardzo wdzięczna.

Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Życzę udanego i niezapomnianego urlopu. :papa:
Elizasz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 24.07.2010 13:44

To moje ulubione zdjęcie z Bristu :) Pozytywne wrażenie na mnie zrobiła ta miejscowość, a niedaleko domu ze zdjęcia kolegi jest knajpka z pysznymi drinkami :lol:
Lubiłam tam spacerować z Podacy, a to zdjęcie powstało podczas ostatniego spacerku o 7.00 :)

Obrazek
Ania W
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 24.07.2010 13:50

Elizasz bardzo ładne zdjęcie... :)

Czy mogłabyś się ze mną skontaktować na gg lub na podanego maila....Już myślę o kolejnych wakacjach i zbieram cenne informacje. :)
Dorothea1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 24.07.2010 17:22

(Już myślę o kolejnych wakacjach i zbieram cenne informacje.)

To tak samo jak ja,juz jestem po urlopie w Chorwacji i zaczynam szukać cos na przyszły rok.Brist jest ciekawą propozycją.
kombiaczek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 25.07.2010 20:06

Jak wrócę to z pewnością zdam relację na forum i oczywiście będą fotki. Specjalnie zakupiliśmy nowy aparat. Będzie tesowany. Już trwa odliczanie. wyjazd z Legnicy w sobotę.
pozdrawiam wszystkich
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne