Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brist

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kombiaczek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 25.07.2010 20:10

Elizasz - super fotka.
Mam do Ciebie pytanko tak poza tematem tego wątku. Czy jechałaś do cro omijając Słowenię. Wszyscy proponują przez Węgry.
Jeśli masz jakiś własnoręcznie sporzadzony plan przejazdu to bardzo proszę o poradę.
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 25.07.2010 22:10

sylvi napisał(a):Popieram - bardzo spokojna miejscowość, spędzimy tam już szóste wakacje. Od sześciu lat wiele się zmieniło, ale i tak jest urokliwie. Małe sklepiki, restauracje, koktajl bar, bar, brak dyskotek w miasteczku, na obrzeżach Pineta. Piękna promenada do Gradacu. Możliwość przejścia wzdłuż wybrzeża do Podaca. Jest też kościół. I jest to super baza wypadowa. Wszędzie blisko! Zdjęcia - ostatnie z Bristu sprzed 4 lat, ale niestety jeszcze nie w formie cyfrowej, później już nie robiliśmy zdjęć w Brist, ponieważ kto fotografuje swój dom ? :)


Chę się wybrać do Gradaca w ciemno w tym roku w połowie sierponia z dziećmi, może jednak pojechać do Biestu? Jak sądzicie można tam szukać w ciemno noclegów, od jakiemo miejsca zacząć?
MONICA00
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) MONICA00 » 26.07.2010 00:56

kombiaczek napisał(a):Elizasz - super fotka.
Mam do Ciebie pytanko tak poza tematem tego wątku. Czy jechałaś do cro omijając Słowenię. Wszyscy proponują przez Węgry.
Jeśli masz jakiś własnoręcznie sporzadzony plan przejazdu to bardzo proszę o poradę.



No właśnie,my też do końca jeszcze nie jesteśmy zdecydowani na trasę...Częściowo pojedziemy zapewne wg trasy "krótkiej" Poznań-Brist wyznaczonej za pomocą
http://www.viamichelin.pl/ ....a czy będzie to dobra decyzja okaże się w czwartek.Wyjazd za 4 dni!

Ja ze swojej strony dodam,iż na pewno po przyjedzie również zdam fotorelację z Bristu :lol:
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 26.07.2010 10:40

kombiaczek napisał(a):Elizasz - super fotka.
Mam do Ciebie pytanko tak poza tematem tego wątku. Czy jechałaś do cro omijając Słowenię. Wszyscy proponują przez Węgry.
Jeśli masz jakiś własnoręcznie sporzadzony plan przejazdu to bardzo proszę o poradę.


Jechaliśmy dotąd 2 razy i za każdym razem przez Słowację i Węgry. Ale za każdym razem była to inna trasa. Tym razem też "po nowemu": Słowacja (ale autostradą) i Węgry (drogą nr 86). Chorwacja=autostrada.
elasz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) elasz » 16.07.2013 11:15

CZY KTOŚ MIESZKAŁ W APARTAMENTACH TILDA W BRIST - WYBIERAM SIĘ POD KONIEC LIPCA I REZERWOWAŁAM PRAKTYCZNIE W CIEMNO, BO ZDJĘCIA ZDJĘCIAMI A NIE ZAWSZE SA ODWZOROWANIEM
Rafi_1_2_3
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 03.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi_1_2_3 » 15.03.2014 08:44

Witam!
W tym roku wybieram się z rodzinką do Brist do apartamentu Senka. Czy może ktoś się podzielić jakimiś wrażeniami z tego miejsca. I oczywiście powracające pytanie o najlepszą drogę z Częstochowy. Pozdrawiam!
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 26.03.2014 00:25

Witam!
My też wybieramy się w tym roku do Bristu do apartamentu Lora.Czy może ktoś był w tych apartamentach lub w pobliżu.
Będę wdzięczny za każdą odpowiedż.
Pozdrawiam.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sobota1982
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 30.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobota1982 » 26.03.2014 21:00

Witam
My natomiast wybraliśmy sobie jako miejsce noclegu apartamenty Olja Veza w Brist Peca 15. Jeżeli ktoś był w pobliżu tego miejsca i wie gdzie to się znajduje dokładnie (nie mogę nigdzie znaleźć tego miejsca "Peca 15") to będę wdzięczny za informacje.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ania_skce
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 05.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania_skce » 01.06.2016 14:49

W tym roku mam zaplanowany wyjazd do Brist do apartamentu Vežić Radovan przy ulicy Peca 13a. Czy może ktos nocował w tym miejscu? Mam jeszcze pytanie czy w Brist jest cos w rodzaju nocy rybackiej czy raczej to zbyt mała miejscowosc na takie imprezy?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107714
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.06.2016 14:57

porto
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 256
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) porto » 05.06.2016 11:09

Witam.
W sierpniu wybieramy się do tej miejscowości, więc mam pytanie - czy w spożywczych jest możliwość płacenia kartą? Wcześniej jeździliśmy do Gradac i tylko raz odwiedziliśmy Brist, ale było to kilka lat temu. Pozdrawiam. :D :D :D
tecza1210
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 03.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tecza1210 » 05.06.2016 11:39

Witam. W markecie studenac jest możliwość płacenia kartą. Przerabialam to rok temu. Pozdrawiam
gebelsik871
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) gebelsik871 » 25.01.2017 11:59

ania_skce napisał(a):W tym roku mam zaplanowany wyjazd do Brist do apartamentu Vežić Radovan przy ulicy Peca 13a. Czy może ktos nocował w tym miejscu? Mam jeszcze pytanie czy w Brist jest cos w rodzaju nocy rybackiej czy raczej to zbyt mała miejscowosc na takie imprezy?

Jeśli to możliwe, proszę o kontakt. Wybieramy sie w tym roku do Brist i własnie do tego apartamentu i chciałam zapytać o wrażenia.
fatbit
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) fatbit » 12.03.2017 11:01

Cześć,
czy możecie mi powiedzieć jak wyglądają plaże w okolicy restauracji Riva? Chcę rezerwować AP przy plaży, a nigdy wcześniej tam nie byłem.
Pozdrawiam,
Paweł
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.03.2017 11:20

fatbit napisał(a):Cześć,
czy możecie mi powiedzieć jak wyglądają plaże w okolicy restauracji Riva? Chcę rezerwować AP przy plaży, a nigdy wcześniej tam nie byłem.
Pozdrawiam,
Paweł

Widać na panoramie tu:
http://www.beachrex.com/en/croatia/dalm ... ch-brist-1

Tu widać molo właśnie przed hotelem Riva:

Brist plaże.JPG
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone