Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2903
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 12.07.2016 10:37

Brela jest jest klimatyczna ale jak dla nas zbyt dużo ludzi na plaży...nam kojarzy się z Ustka.Fajnie jechać na 1-3 wypadów na plażę bo na dłużej tam bym nie odpoczal. No chyba że na obrzeżach, jakis kameralnych miejscach. My lubimy leżeć nad samą wodą i w czasami w cieniu sosny chować głowę:)
mkj
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkj » 12.07.2016 20:18

Dzięki wielkie za opinie!

Czy ktoś kto już w tym roku był w Breli mógłby napisać coś o cenach w knajpach itp.?
Nie była jeszcze w Chorwacji, więc uwagi mile widziane :)
AdamKraków
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamKraków » 12.07.2016 23:44

Witam Wszystkich serdecznie :)
Jadę z dziewczyną do Breli w terminie 4-10 września, może ktoś z forumowiczów się wybiera i będzie miał ochotę na wspólne zimne piwko?
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.07.2016 23:46

AdamKraków napisał(a):Witam Wszystkich serdecznie :)
Jadę z dziewczyną do Breli w terminie 4-10 września, może ktoś z forumowiczów się wybiera i będzie miał ochotę na wspólne zimne piwko?
Pozdrawiam

Witam
Możesz sprawdzić tutaj >>> kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2016-t49379.html
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 17.07.2016 13:39

mkj napisał(a):Dzięki wielkie za opinie!

Czy ktoś kto już w tym roku był w Breli mógłby napisać coś o cenach w knajpach itp.?
Nie była jeszcze w Chorwacji, więc uwagi mile widziane :)


W Plimie Cievapcici 55 kun, ryby około 80-90 kun, polędwiczki wieprzowe, jagnięcina 80 kun, Piwo 15 kun. W centrum Breli ceny podobne. W Nautice pizza średnio 40 kun (zależy jaka). Czyli ceny spokojnie dla śmiertelników :)
lakizak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakizak » 17.07.2016 14:44

Właśnie w tym roku chcę zahaczyć Plimę mieszkając w Stomaricy
rimo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rimo » 18.07.2016 00:18

Powiem krótko: Brela - byłem tu i naprawdę warto.
Odczucie zapewne dość mocno subiektywne, ponieważ nie mam zbytnio punktów odniesienia bo to pierwszy raz w HR był ale polecam na 100%.

Cisza i spokój (jak na warunki miejscowości nadmorskiej oczywiście i w dodatku na słynnej riwierze), długa i przepiękna zacieniona promenada, blisko do kolejnej znanej miejscowości czyli BV, plaża w sam raz z licznymi skałkami do skakania oraz nurkowania i te widoki na Biokovo niezapomniane.
Wielce prawdopodobne, że kolejny raz znów tutaj.

A przy okazji to w restauracji Volant przy Frankopanskiej Cevapcici są po 75kn, Juha z wołu bodajże za 20kn, miska zieleniny czyli surówki również chyba 20kn. Kelner jak usłyszał, że syn koniecznie chce rosół to złapał się za głowę i stwierdził, że u nich nie ma czegoś takiego. Po czym przyniósł talerze i nalał rosołu z wołu. Zdębiał jak mu powiedzieliśmy, że właśnie o to nam chodziło :-)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11293
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 18.07.2016 08:10

rimo napisał(a):Powiem krótko: Brela - byłem tu i naprawdę warto.
Odczucie zapewne dość mocno subiektywne, ponieważ nie mam zbytnio punktów odniesienia bo to pierwszy raz w HR był ale polecam na 100%.

e tam subiektywne, najprawdziwsza prawda, teraz to tylko Pag może Cię odczarować :)
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 18.07.2016 20:38

Witajcie , czy mogę prosić jakieś namiary na noclegi w miarę dobrej cenie ? . Coś sprawdzonego :)
rimo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rimo » 18.07.2016 23:50

te kiero napisał(a):e tam subiektywne, najprawdziwsza prawda, teraz to tylko Pag może Cię odczarować :)


Racja. Myślę, że coś w tym jest. Pag niestety musi poczekać jeszcze trochę w kolejce. Najpierw poprawka w Breli i zwiedzenie reszty w okolicy. Po locie na Parasailingu mam teraz wielką chrapkę na Zip Line w Omisiu 8)

A może jakiś mały FCB tu założymy czyli Fan Club of Brela :boss: Jak by co to pierwszy jestem :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.07.2016 23:53

rimo napisał(a):A może jakiś mały FCB tu założymy czyli Fan Club of Brela :boss: Jak by co to pierwszy jestem :oczko_usmiech:


:oczko_usmiech:

te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11293
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 19.07.2016 08:22

rimo napisał(a):Racja. Myślę, że coś w tym jest. Pag niestety musi poczekać jeszcze trochę w kolejce. Najpierw poprawka w Breli

zrobiliśmy bardzo podobnie :)
rimo napisał(a):A może jakiś mały FCB tu założymy czyli Fan Club of Brela :boss: Jak by co to pierwszy jestem :oczko_usmiech:

a wiesz że przymierzałem się do tego? jak znajdę trochę więcej czasu to się tym zajmę, jest już pewien zalążek :idea:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.07.2016 08:37

te kiero napisał(a):
rimo napisał(a):A może jakiś mały FCB tu założymy czyli Fan Club of Brela :boss: Jak by co to pierwszy jestem :oczko_usmiech:

a wiesz że przymierzałem się do tego? jak znajdę trochę więcej czasu to się tym zajmę, jest już pewien zalążek :idea:

Też o tym myślałem :wink: :lol:
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 20.07.2016 09:02

Witajcie. Po przeczytaniu kilkudziesięciu stron w tym temacie mam juz jakies wytyczne a mianowicie:
Poszukuje apartamentu nie daleko od plaży(300-500m) z tego co wiem plaże są również żwirkowe z nie dużymi kamieniami i na takiej bym chciał być.
Apartament - macie jakieś godne polecenia za rozsądne pieniądze? Jadę z żoną, córką 7 letnią i jeszcze jedna para jedzie z nami.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2016 09:09

kafarszczak napisał(a):Witajcie. Po przeczytaniu kilkudziesięciu stron w tym temacie mam juz jakies wytyczne a mianowicie:
Poszukuje apartamentu nie daleko od plaży(300-500m)

W Breli 300-500 m od plaży - to będziecie mieli duuuuuużo schodków.
Każde zejście na plażę z górki, każdy powrót pod górkę.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Brela czy warto??? - strona 44
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone