Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 07.07.2016 12:46

Jestem w Lokvie czy możecie podać gdzie najlepiej zaparkować autko by było najbliżej słynnej plaży Punta Rata. Najlepiej ulice do nawigacji:).Czy z tej plaży prowadzi jakąś promenada do centrum...zapewne jest tu to opisane ale leżę na plaży i ciężko w telefonie przewracać wątki...z góry dzieki
turi
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) turi » 07.07.2016 12:49

kobrat napisał(a):
turi napisał(a):Dzien dobry,

We wrzesniu planujemy tez jechac do Breli, Stomarica. Ze wzgledu na to, ze we wrzesniu juz powinno byc duzo wolnych miejsc oraz z tego wzgledu, ze obecnie jestem w 4 miesiacu ciazy i niewiadomo jak dlugo utrzyma sie moje swietne samopoczucie, nie chcemy rezerwowac kwater teraz, tylko na miejscu wybrac odpowiednie apartamenty. jedziemy z dziecmi, i rozwazamy apartament Luka, Stomarica 22. Czy ktos byl? Moze powiedziec czy jest tam przyjemnie? A moze mozecie polecic inne fajne i stosunkowo niedrogie miejscowki na Stomarica?

najlepiej szukac gdzies blizej wody w Twoim stanie, bo roznica w wysokosci terenu moze byc ponad 60 metrow. We wrzesniu mozna smialo jechac w ciemno i wybierac w kwaterach. :idea:


Dziekuje za odpowiedz, uspokoiles mnie, bo juz myslalam, ze lepiej teraz zarezerwowac i najwyzej ktos pojedzie zamiast mnie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107681
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2016 12:58

amatus1 napisał(a):Jestem w Lokvie czy możecie podać gdzie najlepiej zaparkować autko by było najbliżej słynnej plaży Punta Rata. Najlepiej ulice do nawigacji:).Czy z tej plaży prowadzi jakąś promenada do centrum...zapewne jest tu to opisane ale leżę na plaży i ciężko w telefonie przewracać wątki...z góry dzieki

brela-czy-warto-t22028-615.html#p1746658
No klikaj wieczorem :wink: :papa:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 07.07.2016 13:02

Janusz wieczorem to właśnie chce być w Brelii:) dlatego się pytam. Do 15 leżymy na plaży pomiędzy Lokva a Mimice a o 16 chcemy podjechać do Brelii.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107681
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2016 13:05

amatus1 napisał(a):Janusz wieczorem to właśnie chce być w Brelii:) dlatego się pytam. Do 15 leżymy na plaży pomiędzy Lokva a Mimice a o 16 chcemy podjechać do Brelii.

No to klikaj i wracaj na poprzednią stronę.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107681
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2016 13:09

amatus1 napisał(a):Jestem w Lokvie czy możecie podać gdzie najlepiej zaparkować autko by było najbliżej słynnej plaży Punta Rata. Najlepiej ulice do nawigacji:).Czy z tej plaży prowadzi jakąś promenada do centrum...zapewne jest tu to opisane ale leżę na plaży i ciężko w telefonie przewracać wątki...z góry dzieki

Promenada wzdłuż morza w Breli jest na całej jej długości i ciągnie się do Baška Voda (czego nie masz w Lokvie)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 07.07.2016 13:18

Ok ale czy prowadzi ona do plaży Punta Rata?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107681
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2016 13:36

Promenada nadmorska w Breli prowadzi do każdej plaży.

shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 07.07.2016 17:05

Gdzie i jakie są bankomaty w centrum Breli
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 07.07.2016 19:13

Przy Konzumie jest jeden, lub dwa, nie pamiętam. Ale Centrum Breli jest tak małe, że nie da się ich nie znaleźć :)
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 07.07.2016 19:24

Janusz Bajcer napisał(a):
sarius1990 napisał(a):
banankochan napisał(a):Ja polecam Soline :) byłem rok temu na koniec sierpnia to wolnych kwater pełno, prawie w kazdym domu było wolne miejsce, więc można było przebierać


A jakie ceny w tym hotelu były pod koniec sierpnia?
Jadę też we wrześniu i może bym go wybrał, jak ceny są przystępne.

Mowa jest o dzielnicy Breli - Soline i kwaterach w tej dzielnicy.
Hotel Soline to inna bajka :wink:

https://www.google.pl/maps/@43.3699086,16.9336302,16z




Dokładnie, dzielnica Brela :)
Grzechugno
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzechugno » 11.07.2016 21:25

Witam. Wybieram się 22 lipca do Breli w ciemno. Rok temu byłem w Primosten w podobnym terminie i wszystko przebiegło gładko.

1. Czy znalezienie pokoju dla dwóch osób będzie stanowiło na miejscu problem i czy będzie dużo drożej jak w Primosten, znalazłem wtedy dwójkę za 30 Euro? Gdzie tam szukać?

2. Czy Brela to idealne miejsce do spokojnego cichego wypoczynku we dwoje?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.07.2016 22:50

Grzechugno napisał(a):1. Czy znalezienie pokoju dla dwóch osób będzie stanowiło na miejscu problem
prawdopodobnie tak
Grzechugno napisał(a):i czy będzie dużo drożej jak w Primosten, znalazłem wtedy dwójkę za 30 Euro?
zdecydowanie tak
Grzechugno napisał(a):2. Czy Brela to idealne miejsce do spokojnego cichego wypoczynku we dwoje?
raczej tak, w jej dalszych dzielnicach np. Jardula
Grzechugno
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzechugno » 11.07.2016 22:57

Czy polecasz jednak zmienić kierunek ?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.07.2016 23:02

Grzechugno napisał(a):Czy polecasz jednak zmienić kierunek ?

nie, jakbym mógł jechałbym tam co roku, w kwestii noclegu spróbowałbym znaleźć w Breli (Scit, Jardula, Stomarica, Jakirusa, Podcrkavlje), a jak nie spasi cena to gdzieś na obrzeżu BV
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone