Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brac & Primosten 2011

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 21.03.2012 22:51

Czesiek63 napisał(a):
Gosia i Marek napisał(a):Wycieczka do Supetru. Supertar też fajny, ale Sutivan jakoś dla nas ma lepszy klimat :) Witam wybór i opinia wcale mnie nie dziwi :) skąd ja to znam :!: aaaaaaa awaria samochodu to już norma na chorwackich wakacjach ja rozpocząłem w podobnych okolicznościach pobyt na Hvarze


O to widzę ,ze nie tylko nas takie niespodzianki spotykają:) ale najważniejsze, ze wakacje udane:) no i zawsze nowe doświadczenie:)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18279
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 21.03.2012 22:51

Witajcie :D
Nadrobiłem zaległości i melduję się w Waszej relacji .

Początek przykry ( samochody czasem się psują :? ) , jednak ubezpieczenie w takich sytuacjach pomaga - od tego jest i nie wyobrażam sobie wyjazdów zagranicznych bez takiego ubezpieczenia .
Reszta to już sama poezja 8)
Czekam na ciąg dalszy


Pozdrawiam
Piotr
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 21.03.2012 23:00

Ja również nadrobiłam :D

Z przyjemnością czytam o Sutivanie i o wyspie Brac w ogóle, bo ostatnio bardzo mnie tam zaczęło ciągnąć :)

Fajnie, że wrzuciłaś zdjęcia campu. Wygląda ciekawie :)

Pozdrawiam i czekam na więcej :papa:
dagiesza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 14.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagiesza » 22.03.2012 08:48

:o witam, jeszcze dzisiaj podpytam :lol: jak nazywa się ten mały camp i czy potraficie coś powiedzieć o innych campach w okolicy Sutivanu :?: :roll: :wink:
pozdrav
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 22.03.2012 09:04

piotrf napisał(a):Witajcie :D
Nadrobiłem zaległości i melduję się w Waszej relacji .

Początek przykry ( samochody czasem się psują :? ) , jednak ubezpieczenie w takich sytuacjach pomaga - od tego jest i nie wyobrażam sobie wyjazdów zagranicznych bez takiego ubezpieczenia .
Reszta to już sama poezja 8)
Czekam na ciąg dalszy


Pozdrawiam
Piotr



Witaj, ja już też sobie nie wyobrażam:)
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 22.03.2012 09:05

maslinka napisał(a):Ja również nadrobiłam :D

Z przyjemnością czytam o Sutivanie i o wyspie Brac w ogóle, bo ostatnio bardzo mnie tam zaczęło ciągnąć :)

Fajnie, że wrzuciłaś zdjęcia campu. Wygląda ciekawie :)

Pozdrawiam i czekam na więcej :papa:


Maslinka wiem, ze lubisz wyspy i skałki , na pewno nie będziesz załować:)
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 22.03.2012 09:13

dagiesza napisał(a)::o witam, jeszcze dzisiaj podpytam :lol: jak nazywa się ten mały camp i czy potraficie coś powiedzieć o innych campach w okolicy Sutivanu :?: :roll: :wink:
pozdrav


http://www.sutivan.hr/iznajmljivaci/kamp/index.htm tu jest strona campu i widać nawet kampera:) Z tego co nam wiadomo to jest jedyny camp w Sutivanie. Zjeździliśmy okolice i pytaliśmy ludzi i wszyscy mówili, ze w tej okolicy to tylko tutaj. Pojechaliśmy też do Povlja, ale tam też nie ma.
dagiesza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 14.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagiesza » 22.03.2012 09:52

:lol: dzięki bardzo :wink: mam nadzieję, że zobaczymy się w CRO to opijemy to dobrym winkiem :wink: na cb wołają mnie Misiek :lol: pozdrav
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 22.03.2012 10:32

EithelAmarth napisał(a):Świetne zegarki :)

Zegary, moi drodzy, zegary. Zegarki to na rękę :) Wybaczcie, zboczenie zawodowe.....zegarmistrzem nie jestem, co to to nie :)
Ale fakt fajne, też widziałam takie na Korculi, nawet zdjęcia mam, bo pomysł fajny i chciałam u nas wdrożyć...ale jakoś zesżło i cisza w tym temacie :)

Uwielbiam takie skałkowe plaże i jak widać nawet dzieciom nie straszne :)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 22.03.2012 11:00

Przepraszam :oops:

Świetne zegary :)
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 22.03.2012 12:50

Gosiu i Marku!

Śledzę Waszą relację, bo Brac to jeden z moich tegorocznych planów;)
Chcę troszkę podpytać, najpierw o camp.
Na stronie campu jest zdjęcie na samym końcu, za cennikiem, takie ze strzałką pokazującą lokalizację. I widać na tym zdjęciu murek (to pewnie ten, przez który przeskakiwaliście na plażę, czy tak?) i taki betonowy pomost - chodzi mi o ten po lewej stronie. Opiszcie proszę, która z plaż była "ta lepsza" - ta blisko campu, choć bardziej skalista? Bo ta dalsza wygląda na typowo miejską plażę, pewnie na niej tłoczno.

I jeszcze odnośnie Supetaru i Sutivanu. Czy oprócz przystani nic w Supetarze nie ma ciekawego? Tzn jakieś uliczki (choćby niewiele), starsza zabudowa? A w Sutivanie? Przeczytałam o promenadzie ciągnącej się od Lucice do zatok Likve, Prbuje, Male Tihe i innych - faktycznie jest jakaś promenada? A może chociaż ścieżka spacerowa?

Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy :D
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 22.03.2012 14:28

dagiesza napisał(a)::lol: dzięki bardzo :wink: mam nadzieję, że zobaczymy się w CRO to opijemy to dobrym winkiem :wink: na cb wołają mnie Misiek :lol: pozdrav


ha ha no mam nadzieję,że będzie okazja wypić:)
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 22.03.2012 14:29

Aldonka napisał(a):
EithelAmarth napisał(a):Świetne zegarki :)

Zegary, moi drodzy, zegary. Zegarki to na rękę :) Wybaczcie, zboczenie zawodowe.....zegarmistrzem nie jestem, co to to nie :)
Ale fakt fajne, też widziałam takie na Korculi, nawet zdjęcia mam, bo pomysł fajny i chciałam u nas wdrożyć...ale jakoś zesżło i cisza w tym temacie :)

Uwielbiam takie skałkowe plaże i jak widać nawet dzieciom nie straszne :)


No faktycznie , ze to zegary :) ale tam, wiadomo o co chodzi... :)
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 22.03.2012 14:44

AniaJ. napisał(a):Gosiu i Marku!

Śledzę Waszą relację, bo Brac to jeden z moich tegorocznych planów;)
Chcę troszkę podpytać, najpierw o camp.
Na stronie campu jest zdjęcie na samym końcu, za cennikiem, takie ze strzałką pokazującą lokalizację. I widać na tym zdjęciu murek (to pewnie ten, przez który przeskakiwaliście na plażę, czy tak?) i taki betonowy pomost - chodzi mi o ten po lewej stronie. Opiszcie proszę, która z plaż była "ta lepsza" - ta blisko campu, choć bardziej skalista? Bo ta dalsza wygląda na typowo miejską plażę, pewnie na niej tłoczno.

I jeszcze odnośnie Supetaru i Sutivanu. Czy oprócz przystani nic w Supetarze nie ma ciekawego? Tzn jakieś uliczki (choćby niewiele), starsza zabudowa? A w Sutivanie? Przeczytałam o promenadzie ciągnącej się od Lucice do zatok Likve, Prbuje, Male Tihe i innych - faktycznie jest jakaś promenada? A może chociaż ścieżka spacerowa?

Ania, tego murka na plaży nie widać. Widać takie dwa mury i właśnie tamtędy idziesz na plażę, mijasz ten pomost i dosłownie już jesteś, ale tego na zdjęciu nie widać. Do jest dosłownie minutka drogi, na fotce wydaje się dalej. Plaża miejska to ta, maksymalnie po prawej stronie na zdjęciu, ale tam nie jest fajnie. Bardzo dużo ludzi, ale za to łagodne zejście i drobniutkie, równe kamyczki. A ta plaża obok campu jest super, bo są też miejsca równe na ręczniki i przy murku trochę jakiś małych drzewek, więc można się schować przed słońcem. My z dzieckiem po tych skałach daliśmy radę, więc nie jest tak źle:) Co do Sutivanu i Supetaru to są tam fajne uliczki, na prawdę jest gdzie pospacerować. Supetar też jest bardzo ładny, ale tam za dużo nie zwiedziliśmy , bo umówiliśmy się ze znajomymi z Kołobrzegu i poszliśmy na piwo ... i tak jakoś zeszło:). Tyle o ile. Co do promenady w Sutivanie to nie wiem może nią szliśmy tylko nie wiem za bardzo, ktorą masz na myśli.) Jak się wyjdzie z campingu w prawo też można iść daleko praktycznie promenadą przy samym brzegu, ale tam nic specjalnego nie ma, jedynie wypasione chaty.

Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy :D
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 22.03.2012 14:45

O coś się jakoś do Ciebie mi dopisało :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brac & Primosten 2011 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone