Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Booking.com ktoś korzystał?

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010
Booking.com ktoś korzystał?

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 30.11.2013 16:59

Witam,
Jak w temacie, znalazłem atrakcyjne oferty zakwaterowania w Italii na powyższej stronie?
Czy ceny tam podane są realnymi bez ukrytych kosztów?
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 30.11.2013 17:08

artur77 napisał(a):Witam,
Jak w temacie, znalazłem atrakcyjne oferty zakwaterowania w Italii na powyższej stronie?
Czy ceny tam podane są realnymi bez ukrytych kosztów?

Korzystałem i jestem zadowolony. Zarezerwowałem przez tą stronę kilka noclegów w Portugalii - wszystko OK, żadnych niespodzianek.

Pozdrawiam,
Wojtek
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 30.11.2013 17:11

artur77 napisał(a):Witam,
Jak w temacie, znalazłem atrakcyjne oferty zakwaterowania w Italii na powyższej stronie?
Czy ceny tam podane są realnymi bez ukrytych kosztów?


Korzystałem na Grecję, Włochy, Macedonię i wszystko gra. Ceny finalne.Polecam jak potrzebujesz niestandardowe terminy, krótkie pobyty itp.
Chorwacja jest nieopłacalna w/g mnie- drogo i wątpliwe lokalizację .
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8598
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 30.11.2013 17:48

Korzystam z booking.com często.
Wprawdzie jeszcze nigdy we Włoszech, ale rezerwowałam już za ich pośrednictwem w Czechach, na Węgrzech, a w tym roku dwa noclegi tranzytowe w Chorwacji. W Polsce weekendowe wypady od chyba trzech lat też załatwiam przez booking.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 30.11.2013 17:59

Korzystałem - Polska, Szwecja, Chorwacja, Słowenia, Węgry - i bardzo polecam ... ale trzeba dokładnie przeczytać ofertę - czasem jest wspomniane trochę dalej i mniejszą czcionką, że za tamto i owo trzeba dopłacić tyle i tyle + kwestia parkowania, gdy jedziemy autem.
No i koniecznie zmienić sobie walutę - na pieniążki kraju do którego jedziemy, bo przelicznik złotówkowy bywa przesadnie optymistyczny...
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 30.11.2013 19:01

Korzystałam - głównie na noclegi tranzytowe - i jestem zadowolona. Również czasami korzystałam /Berlin - apartman/ - wimdu.de :) R.
SgwdYrEira
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4294
Dołączył(a): 18.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) SgwdYrEira » 30.11.2013 19:15

Korzystałem w wielu krajach, nigdy się nie zawiodłem. Co więcej, kilka razy anulowałem rezerwację, nigdy nie obciążono mnie dodatkowymi kosztami. Tylko trzeba zwrócić uwagę czy mamy możliwość bezpłatnej rezygnacji a jeśli tak to do kiedy i na jakich warunkach. Polecam ten sposób rezerwacji noclegów.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8598
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 30.11.2013 19:29

SgwdYrEira napisał(a):Co więcej, kilka razy anulowałem rezerwację, nigdy nie obciążono mnie dodatkowymi kosztami.


I to jest też ogromna zaleta booking.com - możliwość anulowania rezerwacji bez żadnych konsekwencji dla portfela. (choć są też w ofecie najbardziej atrakcyjne cenowo noclegi bez możliwości anulowania). Też przetestowałam na sobie, kiedy nie wypalił nam wylot na Kretę.
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 30.11.2013 19:50

Serdecznie dzięki za duży odzew)
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 30.11.2013 20:13

Buber napisał(a):No i koniecznie zmienić sobie walutę - na pieniążki kraju do którego jedziemy, bo przelicznik złotówkowy bywa przesadnie optymistyczny...

Pewnie dlatego, że nie uwzględnia pazerności banku, który sprzedaje walutę naszej karcie kredytowej.

Co do pytania z pierwszego postu to zawsze płaciłem tyle ile miałem wydrukowane na potwierdzeniu (lepiej je mieć przy sobie jak zgłaszasz się do recepcji).
Oprócz bookingu są i inne serwisy rezerwacyjne. Ja zazwyczaj przepatruję jeszcze venere.
Ostatnio edytowano 30.11.2013 20:19 przez demi-duox, łącznie edytowano 1 raz
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 30.11.2013 20:18

Niedawno skorzystałam pierwszy raz - czy jestem zadowolona będę mogła napisać w okolicy świąt ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.11.2013 20:22

www.wimdu.pl
podobno jest też niezłe.
wiklos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 29.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiklos » 30.11.2013 20:29

W moim wypadku przy dużej liczbie rezerwacji otrzymałem specjalną zniżkę 10% w wielu hotelach. Dlatego warto rezerwowć po założeniu konta w tym serwisie. Dodatkowo konto przechowuje dane o wszystkich rezerwacjach a ponad to otrzymuje się informacje o specjalnych tzw. ukrytych promocjach.
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 30.11.2013 21:12

A ja mam pytanie dotyczące rezerwacji od strony technicznej.

Większość ofert wymaga posiadania karty kredytowej. Mam tylko kartę debetową, ale w tym przypadku ilość ofert jest mocno ograniczona.

I teraz pytanie: Jak rozwiązujecie ten problem ?

Posiadanie karty kredytowej to opłata stała w przypadku gdy w skali roku nie wykona się określonych "sumowo" operacji bezgotówkowych. A posiadanie takiej karty (i płacenie za nią), aby wykorzystać ją raz czy dwa razy w roku jest problematyczne i nieekonomiczne.

A może są karty kredytowe, które leżą w szafie (i czekają na swoją okazję wykorzystania) za które nie trzeba ponosić żadnych miesięcznych czy rocznych kosztów ?

Czytałem też o wirtualnych kartach kredytowych.

Proszę, podpowiedzcie, wyjaśnijcie czy można posiadać kartę kredytową w wersji bez-kosztowej do okazjonalnego wykorzystania choćby w booking.com ?
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 30.11.2013 21:56

golibroda napisał(a):A ja mam pytanie dotyczące rezerwacji od strony technicznej.

Większość ofert wymaga posiadania karty kredytowej. Mam tylko kartę debetową, ale w tym przypadku ilość ofert jest mocno ograniczona.

I teraz pytanie: Jak rozwiązujecie ten problem ?


Wybrałyśmy (z córką) odroczoną płatność (na miejscu) - wyszło chyba 10 zł drożej...
Następna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone