Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Booking.com ktoś korzystał?

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
kocisko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 15.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kocisko » 01.12.2013 13:30

W tym roku cały pobyt w Chorwacji w 3 lokalizacjach był załatwiany przez booking i byliśmy zadowoleni. Jak już ktoś wspominał powyżej ważne jest sprawdzenie czy oferują miejsca parkingowe.
gagatek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 14.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gagatek » 01.12.2013 13:32

Korzystałam z booking.com i nie było żadnych problemów - plusem jest polskojęzyczna strona i dokładne opisy każdego obiektu i pokoju oraz warunków pobytu :) jeżeli jest dodatkowa opłata, to zawsze jest to zaznaczone.
Rezerwowałam hotel w Bergamo i jako dodatkową opłatę miałam tzw. klimatyczne ale podczas płacenia w hotelu nic mi nie doliczyli :D
ADAMOS II
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3699
Dołączył(a): 02.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ADAMOS II » 01.12.2013 22:19

Korzystamy z tego od wielu lat,w różnych częściach Europy.Nigdy nie mieliśmy z żadnym hotelem żadnych problemów.Spokojnie można tam rezerwować.
Pozdrawiam
Adam.
piotrmks
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 02.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrmks » 01.12.2013 22:44

Zebrało mi sie już ok 50 noclegów na booking.com.
Ani razu nie zawiodłem sie. oczywiscie nalezy czytac oferty. Jezeli wybieramy dany pokoj to go obejrzyjmy. Bo z reguly hotel jako glowne zdjecie daje pokoj de lux. warto czytac oceny. Noclegi z duza iloscia komentarzy ioceną>8 mozna brac w ciemno.
Jeżeli mozna odwolac nocleg do 2 dni przed przybyciem to faktycznie tak jest.
W razie problemow mozna sie kontaktowac z bookingiem i sluza pomocą.Sa i inne serwisy ale booking ma duza oferte. ceny tez porownywalne. Oczywisccie na miejscu mozna czasami cos wytargowac. Ale booking ma ten plus, że gdy dojezdzasz o 23 to nie szukasz z przerazeniem oczach jakiegos noclegu.
Niestety sa miejsca gdzie ofert jest mało ale widze, ze nawet Chorwaci coraz czesciej sie tam pojawiaja.
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Booking.com ktoś korzystał? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone