Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Blace u ujścia Neretvy

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lara73
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lara73 » 09.01.2012 23:59

Cześć.
Najwięcej kwater z Blace jest na stronie (jak wpiszesz w google) klek info blace.
Tam można coś wybrać. Jeśli masz pytania, to pisz. Nie znam nazw apartamentów, ale większość znam z widzenia. Powiem, czy warto.
W zatoczce dom kupili od mamy naszej gospodyni Polacy. Fajnie wyposażony, nowo wyremontowany (wiem, bo mój syn chodził tam do znajomych), ale do plaży z 500m. Do wody- czyli portu pewnie 5m. Nie patrz na to- tam nie jest fajnie.
A właściwie to Blace ma 3 zatoki. Pierwsza- port, druga- villa ante, szkoła, kościół (na plaży), bar-też z kwaterami, i trzecia zatoka z villą Kocak-ładnie, ale wszędzie daleko i jużbetonowe pomosty.
Jeśli mogę w czymś pomóc- to będzie mi miło.
W okolicy mamy wszystko zjeżdżone. Mogę nawet podać gdzie warto jeść i co jest warte obejrzenia- wg naszej, sporej grupy.
Jeśli jechałbyś do Villa Ante, podam ci więcej wiadomości o gospodarzach.
Pozdrawiam.
lara73
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lara73 » 10.01.2012 00:10

Jeszcze jedno.
W villa Ante można trafić na wesoły turnus. My takim właśnie jesteśmy.
Pamiętam Czecha 2 lata temu, jak krzyczał z balkonu, że on chce spać. My do niego- zamknij okno, a on, że jego córka ma alergię na klimę i okna nie zamknie. Różni ludzie, różne wymagania. Ja wcześniej pisałam, że Blace, to spokojne miejsce- ale nie tak do końca. Chcesz świętego spokoju wybierz robinsonadę.
To miejsce klimatyczne- z małą ilością turystów. Ale miejscowi też nie chodzą spać o 22.00.
Pozdrawiam.
kukris
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 24.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kukris » 10.01.2012 16:29

lara73 napisał(a):Jeszcze jedno.
W villa Ante można trafić na wesoły turnus. My takim właśnie jesteśmy.
Pamiętam Czecha 2 lata temu, jak krzyczał z balkonu, że on chce spać. My do niego- zamknij okno, a on, że jego córka ma alergię na klimę i okna nie zamknie. Różni ludzie, różne wymagania. Ja wcześniej pisałam, że Blace, to spokojne miejsce- ale nie tak do końca. Chcesz świętego spokoju wybierz robinsonadę.
To miejsce klimatyczne- z małą ilością turystów. Ale miejscowi też nie chodzą spać o 22.00.
Pozdrawiam.

Lara73!
Dzięki, że się odnalazłaś na forum ! UF !!!
Prawie w ostatnim momencie !
Po lekturze Twoich postów...
Odpuszczam Blace !
Wybór pomiędzy "fetorkiem" w zatoczce, a "wesołym turnusem", to ponad moje siły !
Wpadnę do Blace w drodze na, lub z Półwyspu.
"Zatunelowcy" mnie nie przestraszyli !
Jeszcze raz dzięki !
BLACE
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) BLACE » 14.01.2012 20:59

POLECAM W BLACE WILLE BARTULOVIC WŁAŚCICIELE PRZEMILI CZĘSTOWALI OWOCAMI WINEM WARUNKI BARDZO DOBRE PARKING POD DOMEM TYLKO DO PLAŻY 300 M A DO MORZA 10M
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.01.2012 21:05

Zmień czcionkę; nie wiem, po kiego wrzeszczysz... :wink:
kukris
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 24.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kukris » 15.01.2012 00:08

BLACE napisał(a):POLECAM W BLACE WILLE BARTULOVIC WŁAŚCICIELE PRZEMILI CZĘSTOWALI OWOCAMI WINEM WARUNKI BARDZO DOBRE PARKING POD DOMEM TYLKO DO PLAŻY 300 M A DO MORZA 10M
lara73 twierdzi, że tam czadzi rybami !!! :lol:
lara73
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lara73 » 18.01.2012 13:08

Cześć.
śmierdzi w porcie i to tylko czasami, tak jak już pisałam.
Większość villi jest gdzie indziej, a tam jest czyściutko. Jak pisali przedmówcy- plaża sprzątana jest codziennie. I żadnego smrodu- tylko zapach morza. I piękne widoki. Wysepka na wprost plaży. Piękna i zatrzymuje fale, więc nawet jak wieje, to dzieciaki spokojnie mogą pływać.
I jeszcze raz piszę: to nie Makarska itp., ale to nie jest dziura, gdzie zupełnie nic się nie dzieje. Jeśli są ludzie- to nie będzie kompletnej ciszy. A że wieczorem ktoś usiądzie na tarasie i czasem coś zaśpiewa, czy głośniej się zaśmieje- to chyba norma na wakacjach.
No chyba, że nie dla wszystkich.
Jeszcze raz pozdrawiam
kukris
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 24.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kukris » 18.01.2012 19:39

lara73
Witam i jeszcze raz dziękuję za wszystkie informacje na temat Blace.
Bardzo mi pomogły podjąć decyzję o poszukiwaniu innej miejscówki.
Wcześniej pisałem, że podjąłem się organizacji wyjazdu dla 3 rodzin. Dwie będą gościły w Chorwacji po raz pierwszy i po lekturze Twoich postów po prostu "wymiękły". Dlaczego ?
Poszukiwania zakwaterowania zmierzały w kierunku znalezienia miejsca w którym oferowane jest zakwaterowanie tylko dla 3 rodzin (w celu uniknięcia "wesołych turnusów") Wstępnie mieliśmy zakotwiczyć w Apartmani Bartulovic .
W niej apartamenty tylko dla 3 rodzin, więc OK ! Tylko....., że Willa leży jak piszesz " w porcie".
Jak widzisz całe szczęście (dla mnie),że opisałaś swoje wrażenia. Po pierwsze, mogłem z nimi zapoznać moich współtowarzyszy, po drugie zaś hm.....wiem już, że wakacje 2013 będę planował tylko dla swojej familii.
tomkat
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomkat » 27.02.2012 11:53

Witam serdecznie! Wybieram się z rodzinką do Blace 4 sierpnia. Napiszcie proszę co warto zwiedzić w okolicy (Medjugorie i Dubrownik na 100%) ale może są jakieś urokliwe miasteczka z niezbyt drogim żarełkiem? Może ktoś podrzuci co warto z miejscowych smakołyków spróbować i ewentualnie gdzie :)
EDIT: No i dupa blada :( właśnie dostałem maila, że właściciel zaklepał miejsce dla swoich stałych klientów :(:(:( Muszę szukać czegoś innego dla 3 osób :evil:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.02.2012 17:40

Medjugorie na 100% możesz sobie darować.
Za to Mostar wręcz przeciwnie!
tomkat
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomkat » 28.02.2012 18:44

FUX napisał(a):Medjugorie na 100% możesz sobie darować.
Za to Mostar wręcz przeciwnie!

Dzięki FUX, ale nastąpiła zmiana planów ze względu na odwołanie rezerwacji, przenoszę się na Ciovo i stamtąd będę robił wypady. Muszę jeszcze poczytać co warto zobaczyć w rejonie 100 km :)
marfipl
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 07.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) marfipl » 16.06.2013 19:56

Ktoś tu żyje? Halo :))
Kontynuacja: po 3 pobytach w villa ante w zeszłym roku postanowiliśmy jechać w inne miejsce. Padło na Mandre na Pagu. Apartamentowiec przy samym morzu, ale plaża fatalna, szczególnie dpa dzieci. Poza tym zdziwił nas zupełny brak zainteresowania klientem ze strony właściciela. Jak w hotelu - paszporty, kasa i tyle. Fakt: czyściutko i warunki mieszkaniowe super.
I co z tego wyszło? To, że w tym roku znaowu Blace i villa ante. Będzie to nasz 9 wyjazd do cro i po kilku miejscówkach zdecydowanie jesteśmy za villa ante. Wesoły turnus? A jaki ma być, nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mnie tam uciszał po 22. Nawet dzieciaki z boiska wracały o 1 w nocy. Oczywiście w granicach rozsądku, ale jedziemy się rozerwać, a nie chodzić spać z kurami.
Jedziemy w 2 połowie lipca. Ktoś się wybiera? :))
kukris
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 24.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kukris » 16.06.2013 21:22

Cześć marfipl !
Jak fajnie , że mnie obudziłeś !!!!
Zupełnie zapomniałem o Blace !!!
Już zamówiłem (10 minut temu) miejscówkę.
Jadę niestety dopiero pod koniec sierpnia.
Jeszcze raz dzięki za przypomnienie !
W ubiegłym roku Blace przegrało z Borkiem i Dingaćem!
(CUDO POLECAM !)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 16.06.2013 21:54

Nie będą jeżdzić gdyż zimna woda z Naretwy wpadająca do morza obniża jego temperaturę.
kukris
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 24.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kukris » 19.06.2013 17:48

Ja też nie pojadę.
Spóźniłem się z rezerwacją :(
Wszystko przez niespodziewaną (i wymuszoną) zmianę terminu urlopu.
Najpierw miejscówki na Pagu "wyszły", a teraz Blace. :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Blace u ujścia Neretvy - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone