Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Biograd

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcin1234
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 22.10.2008
Biograd

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin1234 » 23.07.2009 07:15

Witam. Czy ktoś może powiedzieć cokolwiek na temat Apartamentu Sandra Miroslava Kraljevića 19 w Biogradzie? Jeśli tam był lub aktualnie jest i mógłby sie wybrać w ramach zwiedzania miasta na ta ulicę bedę wdzięczny za każdą informacje. Ja mam zamiar wynająć apartament A znajdujący się na parterze ale troszką sie wacham. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Pioker
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pioker » 28.07.2011 22:26

marcin1234 napisał(a):Witam. Czy ktoś może powiedzieć cokolwiek na temat Apartamentu Sandra Miroslava Kraljevića 19 w Biogradzie? Jeśli tam był lub aktualnie jest i mógłby sie wybrać w ramach zwiedzania miasta na ta ulicę bedę wdzięczny za każdą informacje. Ja mam zamiar wynająć apartament A znajdujący się na parterze ale troszką sie wacham. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.



Witam,odradzam.Ja zrobiłem u tej baby rezerwację w maju na lipca,oczywiście wpłaciłem zaliczkę 300 euro bo rezerwowałem 3 apartamenty.Co jakiś czas pisałem do kobiety maile z różnymi pytaniami.Odpisywała że wszystko super i że pieniądze szybko doszły...
No ale dzień przed moim wyjazdem na urlop napisała że zamiast 3 apartamentów dostaniemy dwa!!!i to ten drugi u sąsiadów...niby miał być super.Na miejscu go sobie zobaczyłem.Wyglądał jak za czasów komuny...
Musiałem się z Babskiem długo kłócić żeby oddała zaliczkę,na szczęście miałem ze sobą wydrukowane wszystkie jej maile zapewniające że wszystko SUPER i potwierdzenie wpłaty zaliczki z banku.Bez tego chyba bym wiele nie zdziałał...Mamusia tej baby była jeszcze gorsza i bardziej uparta.Dodam jeszcze tyle że Pani Sandra lubi sobie walnąć w gardło i robi to co dzień.Wiem co mówię....rozmawiałem z nią dwa razy przez telefon i dwa razy był nieźle zrobiona.Jeszcze raz odradzam.
domsap
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.08.2015
Re: Biograd- Sandra- ODRADZAM!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) domsap » 03.08.2015 23:15

W dniu przyjazdu nie otrzymaliśmy pokojów. Z zewnątrz od razu widać było, że budynek nie jest taki zadbany jak na zdjęciach. Do środka nas nikt nie wpuścił. Przed drzwiami siedziały dwie kobiety palące papierosy i popijające alkohol. Okazało się, że jedna z nich to kompletnie pijana właścicielka. Pomimo ustalonych cen i wpłaconej przedpłacie (100 euro), właścicielka stwierdziła, że w tym okresie ceny są dużo wyższe a poza tym wszystkie pokoje ma wyprzedane. Zaproponowała, że pójdzie z nami poszukać zakwaterowania w pobliżu- okazało się jednak że warunki były łagodnie mówiąc zupełnie niezgodne z oczekiwanymi i rezerwowanymi. Właścicielka twierdziła, że komunikowała się z nami mailowo w języku niemieckim, a nie zna go w ogóle- nie zna też języka angielskiego. Z Chorwatami często udawało się dogadywać nawet po polsku- z tą panią jednak nie, bo mówiła że nic nie rozumie. Udało nam się z nią dogadać dzięki młodemu chłopakowi z jej rodziny, który miał jej pomagać w sezonie. On był pomocny i widać, że czuł się niezręcznie, jednak nic nie mógł zrobić. Na szczęście z trudem udało się odzyskać wpłaconą zaliczkę. Skończyło się na tym, że udało nam się znaleźć noclegi we własnym zakresie, jednak po męczącej, długiej podróży razem z dziećmi było to bardzo stresujące i niekomfortowe. Wszyscy mieszkańcy w okolicy znali właścicielkę, która już nie jednego turystę oszukała. Pierwszy raz spotkała nas taka sytuacja. Odradzam wszystkim, bo jedyne co mogę jeszcze zrobić, to ostrzec innych.
thomass1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) thomass1 » 16.08.2015 10:33

Szczerze odradzam.Był to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji. Miesiąc przed wyjazdem wpłaciłem u niej zaliczkę. Odpisała że wszystko jest ok. Po przejechaniu 1700 km. zaparkowałem wraz z rodziną obok jej domu bo na parkingu nie było miejsca. Pani Sandra wyszła do nas w stanie delikatnie mówiąc upojenia alkoholowego i oświadczyła że miała awarię (pękła rura w domu) i nie ma dla nas miejsca. Ilość aut pod domem świadczyła o tym że w domu jest full gości. Oddała zaliczkę którą miała już odliczoną i powiedziała że załatwiła nam miejsca w pobliskim hotelu, co okazało się nieprawdą. Moim zdaniem taktyka tej baby polega na tym że przyjmuje rezerwacje jak leci, a jak trafi się ktoś z ulicy kto zapłaci więcej to przyjmuje i ściemnia pozostałym. Zaczęło się robić nerwowo. Na szczęście po kilku godzinach znalazłem super miejscówkę i taniej w oddalonym nieopodal urokliwym Szybeniku :) .
tomton
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 24.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomton » 23.01.2018 15:27

Ooooo bardzo dziękuję za te komentarze.
Szukam dużego domu dla dużej grupy i Pani Sandra wysyłała mi rewelacyjne, aż przerażająco niskie ceny. To mnie skłoniło, żeby poszukać informacji na jej temat i dobrze, że tu trafiłem.
Czyli szukam dalej. Dla 25 osób to nie jest prosta sprawa, ale w Crikvenicy już mi się udało. Szukam alternatywy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.10.2018 21:35

tomton napisał(a):Ooooo bardzo dziękuję za te komentarze.
Szukam dużego domu dla dużej grupy i Pani Sandra wysyłała mi rewelacyjne, aż przerażająco niskie ceny. To mnie skłoniło, żeby poszukać informacji na jej temat i dobrze, że tu trafiłem.
Czyli szukam dalej. Dla 25 osób to nie jest prosta sprawa, ale w Crikvenicy już mi się udało. Szukam alternatywy.


Czy spawa jeszcze aktualna? Jeśli tak, to znam taki dom (z tym, że trochę daleko od plaży, ale właściciele bardzo fajni - nie są alkoholikami). Namiary oczywiście na priv.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone