Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska (wyspa Krk)

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 06.02.2009 21:51

a widoki z Baśkowych Gór są super :roll:
Obrazek
i to żaden retusz ani super aparat (zwykła cyfrówka Kodaka)
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 06.02.2009 22:09

jak wcześniej super widok
Obrazek :lol:
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 06.02.2009 22:19

Obrazek
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 06.02.2009 22:26

No i poza plażą można sonie zrobić spacer w góry do zatoczek Vela Luka
Obrazek
Taka wycieczka robi wrażenie 8O
Obrazek
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.02.2009 09:45

Sławek i Bogusia napisał(a):...
Witam to mój pierwszy post na forum i muszę podziękować za zdjęcia kolegi Ciawa (nie ma znaczenia czy upiększane ) ale dzięki tym zdjęciu ostatecznie w zeszłym roku wylądowaliśmy w Baśce :lol: Namiot postawiliśmy na Bunculuce. To był nasz pierwszy wyjazd do Cro i był super. Nie możemy się doczekać przełomu lipca i sierpnia by znowu tam powrócić. Muszę przyznać ze w Sierpniu w Baśce jest niezły tłok i rozbicie się z namiotem na polu np Zablace i wyjście na plaże Txt to mordęga szczerze odradzam.


witam, witam

my w tym roku po raz pierwszy chcemy smugac wlasnie na bunculuke. do tej pory jedynie fkk na istrii. jakie spodpowiedzi dla poczatkujacych? bedziemy tam w w polowie lipca.
Frisco
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Frisco » 09.02.2009 10:34

Pozdrowienia dla miłośników Campingu Bunculuka
Byliśmy na nim w 2004 roku i bardzo miło wspominamy te wakacje.

Pozdrawiamy
Krzysiek i Monika
gg 3234170
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.02.2009 14:41

Frisco napisał(a):Pozdrowienia dla miłośników Campingu Bunculuka
Byliśmy na nim w 2004 roku i bardzo miło wspominamy te wakacje.

Pozdrawiamy
Krzysiek i Monika
gg 3234170


moze jakies uwagi co do kampu. na co uwazac, czego sie spodziewac, co koniecznie zabrac. co Was zaskoczylo na plus czy minus. prosze o opinie
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 09.02.2009 18:24

Witam na Campingu Bunculuka byliśmy w zeszłym roku na początku sierpnia.
Atmosfera super pełna kultura, obsługa bardzo miła, warunki sanitarne ok. 4 sanitariaty z czego 1 ful wypas a 3 normalne (nie było problemu z ciepłą wodą - o dziwo)
Jak na szczyt sezonu to oczywiście dużo ludzi ale bez tragedii
Znaleźliśmy super miejsce pod namiot, blisko plaży 50 m, blisko placu zabaw (dla naszej córy 4 latka- niezła frajda) sklep, i Sanitariaty też blisko. :P no i ładnie zacienione miejsce przez drzewa

Obrazek

Obrazek
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 09.02.2009 18:47

Jeśli chodzi o Rodaków to spotkaliśmy ok 8 rodzin - oczywiście wszyscy spoko ludzie, inne narodowości też bardzo sympatyczni jak pisałem pełna kultura.
Plaża super, woda czysta
Po za plażą należącą do pola 100% nudystyczną jest sporo bardzo malowniczych zatoczek z pięknymi dzikimi plażami - wybór stroju do opalania dowolna ( 90% z ludzi na nich przebywających w strojach nudist) ale już bez przymusu :lol:
Obrazek
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 09.02.2009 19:11

Dotrzeć na nie można linią brzegową (trzeba ubrać dobre buty trekingowe) lub pontonem.

"
Obrazek
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 09.02.2009 19:18

Po dwóch wyprawach pontonem do zatoczek Vela Luka połamałem 4 wiosła :x

Obrazek

Na ter rok już zakupiłem kajak dmuchany Inteka 2 osobowy z porządnymi wiosłami :P to po za dobrymi butami , maską do pływania i płetwami, to podstawa. :lol:

Obrazek

Obrazek
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 09.02.2009 19:52

piotrulex napisał(a):
Frisco napisał(a):Pozdrowienia dla miłośników Campingu Bunculuka
Byliśmy na nim w 2004 roku i bardzo miło wspominamy te wakacje.

Pozdrawiamy
Krzysiek i Monika
gg 3234170


moze jakies uwagi co do kampu. na co uwazac, czego sie spodziewac, co koniecznie zabrac. co Was zaskoczylo na plus czy minus. prosze o opinie


Jak sie patrzy na te zdjęcia i wspomina tę wodę i widoki i ... ech mógł by być już sierpień :cry:

Jeśli chodzi o kamp wszystko ok możesz sie spodziewać tylko dobrego, spokój nie kradną 8) możesz centralnie zostawić rano na skrzynce prądowej do ładowania telefon itp i jak wrócisz z plaży wieczorem to one tam będą na ciebie czekać, namiotu nie musisz zapinać, może sie cały dzień wietrzyć nic ci z niego nie zginie
czyli plusy
Na polu jest samoobsługowy sklep spożywczy typu "Społem" :lol:
ceny trochę droższe niż w miasteczkowych "Społemach"
Jest też warzywniak - ceny kosmos !
Budka z produktami z piekarni - nie mają takiego typowego chleba jak u nas To Wielko Minus :wink:
No i jest restauracja - ceny takie jak na mieście
obsługa tylko i wyłącznie męska :?
ale mają dobre żarcie.
np Piza duża od 35 do 45 kun, danie Ziemaki kotlet z kuraka zestaw sałatek ~ 55 kun -ja sie tym najadałem a jestem wielkich rozmiarów i mało nie jem
no i najważniejsze, rzecz pierwszej potrzeby - Piwo 2 litrowe plastik w "Społem"
nie markowe - 18 kun
a Karlovacko około 24 kun
trzeba liczyć 1 i ½ butli dziennie na plaży by się nie odwodnić – tak bynajmniej żonie argumentowałem 4 litrowe spożycie
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.02.2009 09:23

Sławek i Bogusia napisał(a):Witam na Campingu Bunculuka byliśmy w zeszłym roku na początku sierpnia....


miejsce faktycznie swietne

zalozylem osobny watek o tym zdaje sie swietnym campie w dziale Kempingi. Pozwole sobie zadac wlasnei tam kolejne pytania bo watkow rowznych w wielu dzialach jest sporo i utrudni mi to szukanie pozniej informacji. jesli moge prosic to zapraszam wszystkich serdecznie do dzialu kempingi

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=346580#346580
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Baska (wyspa Krk) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone