Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska (wyspa Krk)

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dick45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 29.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dick45 » 29.07.2008 13:10

Pytanie czy w Baśce oddany jest już nowy hotel W ub.roku we wrześniu gdy wyjeżdzałem stary był rozbierany i gospodarz twierdził że nowy będzie gotowy na ten sezon.Może jakieś fotki nowego hotelu
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 29.07.2008 13:34

Ciawa piękne wyglądające, bardzo dobrze zakomponowane zdjęcia, wspaniale się ogląda - Dzięki :D .
Renatka66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 306
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renatka66 » 29.07.2008 21:05

Na Krk nie byłam, ale zdjęcia zachęcają do odwiedzenia. To zasługa miejsca, czy dobrego fotografa :?: :?:
Chyba i jedno i drugie... :D
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 18.08.2008 12:14

Ciawa
- byłeś na fkk Bunculuka po zachodzie słońca - tylko jedno ujęcie z tego miejsca ? (przedostatnia fotka). A morze masz coś jeszcze z tej nadwyraz wspaniałej, malowniczej plaży?
Pozdrawiam
Komodna
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 07.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Komodna » 20.08.2008 23:21

Wszystko pięknie tylko gdzie te tysiące ludzi które zalegają na tej plaży??? :D :P
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.11.2008 14:40

kopaj napisał(a):Ciawa
- byłeś na fkk Bunculuka po zachodzie słońca - tylko jedno ujęcie z tego miejsca ? (przedostatnia fotka). A morze masz coś jeszcze z tej nadwyraz wspaniałej, malowniczej plaży?
Pozdrawiam


czyzbys sie tam wybieral?

my mamy w planie w 2009 i w wolnych chwilach bede zbieral info

1. plitvickie
2. bunculuka
3. ulika (moze dla porownania na 1 nocke koversada czy valalta)
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 12.11.2008 20:09

Na Bunculuce byłem kilka razy i zawsze tam będę wracał z radością. Oczywiście Ulika (chyba na 1 miejscu) i Plitwickie też biorę pod uwagę
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.11.2008 21:43

kopaj napisał(a):Na Bunculuce byłem kilka razy i zawsze tam będę wracał z radością. Oczywiście Ulika (chyba na 1 miejscu) i Plitwickie też biorę pod uwagę


juz Cie znalazlem w innych postach i wiem, ze tam juz byliscie. bede w zwiazku z tym potrzebowal wiecej informacji itd. Macie moze w planie 2009 rok?

u nas tak:
- plitvice z 1 maks 2 dni
- bunculuka z 1 maks 2 dni
- ulika wypoczywanie i ewentualnie koversada czy valalta na 1 dzien dla porownania

jesli masz z bunculuki czy okolic jakies bezosobowe zdjecia lecz oddajace warunki na kampie i bezposrednia okolice to poprosze na maila

ps. kolejna impreza saunowa w Lodzi o ktorej pisalem Ci ostatnio zapowiada sie najprawdopodobniej na 17-go stycznia ... - caly wielki aqupark jak fkk tylko dla nas :D
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 12.11.2008 22:48

Tak jak ci ostatnio pisałem Ulika bardzo nam sią podobała, dlatego w 2009 chyba tam wrócimy.
Fotek z Bunculuki mam dużo. Jak znajdę trochę wiecej czasu to poszperam i wyślę ci na priv
Dzięki za zaproszenie do Łodzi
pozdrawiam
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.11.2008 16:04

kopaj napisał(a):Tak jak ci ostatnio pisałem Ulika bardzo nam sią podobała, dlatego w 2009 chyba tam wrócimy.
Fotek z Bunculuki mam dużo. Jak znajdę trochę wiecej czasu to poszperam i wyślę ci na priv
Dzięki za zaproszenie do Łodzi
pozdrawiam


to moze uda nam sie tam spotkac :)

na maila tego samego co mi wczesniej wysylales zdjecia np. gradu

z kampu to my chyba tylko cyfrowe zdjecia jaszczurek mamy

zreszta cykne pustego co byc mial ku pamieci
zielony
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zielony » 18.01.2009 13:25

Witam serdecznie wszystkich cromaniaków,
poniżej link do mojej galerii z wyjazdu do Baśka.
http://picasaweb.google.pl/jurekt74/Cho ... directlink
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 18.01.2009 13:53

Wyspa Krk według mnie bardzo ładna..śliczne widoki..ja wrócę tam na pewno..
Zdjęcia bardzo ładne :)
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 19.01.2009 23:30

A mnie się bardzo zdjęcia podobają, do tego stopnia, że zaczynam się zastanawiać nad zmianą miejsca przeznaczenia w 2009 r ;)
Świetne ujęcia, szczególnie sobie jakoś zapamiętałam to miasteczko z ceramiki :D
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 06.02.2009 21:23

[img][img]http://lh6.ggpht.com/_Kxn4QvO179U/SYxrKfDYVzI/AAAAAAAAACc/r1FX-KZsPY8/s800/100_0865.JPG[/img]
Witam to mój pierwszy post na forum i muszę podziękować za zdjęcia kolegi Ciawa (nie ma znaczenia czy upiększane ) ale dzięki tym zdjęciu ostatecznie w zeszłym roku wylądowaliśmy w Baśce :lol: Namiot postawiliśmy na Bunculuce. To był nasz pierwszy wyjazd do Cro i był super. Nie możemy się doczekać przełomu lipca i sierpnia by znowu tam powrócić. Muszę przyznać ze w Sierpniu w Baśce jest niezły tłok i rozbicie się z namiotem na polu np Zablace i wyjście na plaże Txt to mordęga szczerze odradzam.
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 06.02.2009 21:38

Obrazek
Sorki ale ucze sie wklejać dopiero :oops: zdjęcia na forum
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Baska (wyspa Krk) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone