Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.03.2008 20:43

PAP napisał(a):....nas ciągnie ponownie do rumuńkich górek, Transylwanii, ....

Ale za to ta Transsylwania to miodzio :lol: rejon wart grzechu :wink:

PAP napisał(a):........Obrazek....

PAP - normalnie rozwaliła mnie ta glazurka.....prima sort. Szkoda, że nie remontuje łazienki w tym roku bo inspiracja jak ta lala :idea: :lol:
No to w takim razie również czekam na CD choć nie ukrywam, że z żalem :cry: Była super lektura na chłodne wieczory.
Pozdrav :papa:
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 31.03.2008 20:45

shtriga napisał(a):No będzie przeciez jeszcze o pamiątkach z podróży!!!!!!!!! :lol:


shtriga,

A no tyż będzie, jak MAPA to napisze :wink: :lol: :lol: :lol: ... ale twierdzi, że coś tam ma, więc już bliżej jak dalej :D :D :D ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 31.03.2008 20:50

Renatka66 napisał(a):Ja również czekam z niecierpliwością na opis i zdjęcia pamiątek, ale nie tylko.
Z radością powitałabym również kolejną cudowną relację. :lol: :lol:
PAP kilkakrotnie wspominał swoje poprzednie wyprawy, nie tylko na Bałkany,
więc może nam o nich wkrótce opowie, równie w tak interesujący, pełny refleksji sposób. :papa: :papa:


Renatko,

Co do pamiątek to patrz post wyżej :wink: :) :D ... Co kolejnej relacji to kilka postów wyżej :lol: :lol: :lol: ... Co do innych wypraw, to to jest faktycznie jakiś pomysł na kolejne kilka lub kilkanaście zim :idea: :roll: :D ... chyba, że mnie skleroza wpierw dopadnie :wink: :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 31.03.2008 20:57

Piotrek_B napisał(a):
PAP napisał(a):....nas ciągnie ponownie do rumuńkich górek, Transylwanii, ....

Ale za to ta Transsylwania to miodzio :lol: rejon wart grzechu :wink:


Piotrze,

Ano prawda to :roll: :) ...


Piotrek_B napisał(a):
PAP napisał(a):........Obrazek....

PAP - normalnie rozwaliła mnie ta glazurka.....prima sort. Szkoda, że nie remontuje łazienki w tym roku bo inspiracja jak ta lala :idea: :lol:
No to w takim razie również czekam na CD choć nie ukrywam, że z żalem :cry: Była super lektura na chłodne wieczory.
Pozdrav :papa:


Zdjątko można zapisać w archiwum i na czas kolejnego remontu za kiedyś tam będzie inspiracja jak ta lala :wink: :lol: :lol: ...

A relację możesz zacząć czytać jeszcze raz, bo przypuszczam, że początku już nie pamiętasz, tak dawno to było :wink: :wink: :roll: :lol: :lol: :lol: ...

Pozdrawiam,

PAP
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.03.2008 21:01

PAP napisał(a):...A relację możesz zacząć czytać jeszcze raz, bo przypuszczam, że początku już nie pamiętasz, tak dawno to było :wink: :wink: :roll: :lol: :lol: :lol: ...

No fakt, niby latka uciekają i jak to mówią "starość nie radość, młodość nie wieczność" :wink: :lol:
Wrócić, jeszcze nie raz wrócę do początku ale nie z powodu sklerozy :mrgreen:
Pozdrav :papa:
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 31.03.2008 21:08

Piotrek_B napisał(a):
PAP napisał(a):........Obrazek....

PAP - normalnie rozwaliła mnie ta glazurka.....prima sort. Szkoda, że nie remontuje łazienki w tym roku bo inspiracja jak ta lala :idea: :lol:

Żeby było śmieszniej to dziś taka glazurka znowu wraca do łask i nazywa się fachowo "pop-art" :D . Możnaby rzec że w tym przypadku koło historii zatoczyło koło... :wink: W takich przypadkach mam własne określenie: "underground" - cała Serbia jest po prostu undergroundowa :wink:
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 31.03.2008 21:18

niezawodny napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):
PAP napisał(a):........Obrazek....

PAP - normalnie rozwaliła mnie ta glazurka.....prima sort. Szkoda, że nie remontuje łazienki w tym roku bo inspiracja jak ta lala :idea: :lol:

Żeby było śmieszniej to dziś taka glazurka znowu wraca do łask i nazywa się fachowo "pop-art" :D . Możnaby rzec że w tym przypadku koło historii zatoczyło koło... :wink: W takich przypadkach mam własne określenie: "underground" - cała Serbia jest po prostu undergroundowa :wink:


Panowie,

Dziś zerkałem trochę na hotele w stolicy Mołdawii i z żalem muszę stwierdzić, że takich klimatów jak ten nigdzie nie widziałem ... czyżby to była oznaka, że Mołdawia przegania powoli Serbię w pewnych dziedzinach :?: :wink: :roll: 8O :? ...

Pozdrawiam,

PAP
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 31.03.2008 21:29

PAP napisał(a):Jest godzina 17:30, co oznacza, że forsowanie granicy SRB / H zajęło nam równo 2 godziny 8O ... absolutny rekord na całej trasie tej wyprawy. Zastanawiamy się na ile to my mieliśmy dziś takie 'szczęście', a na ile te powitania w EU tak teraz wyglądają :idea: :?:

Chyba bardziej to drugie. Dopiero napiszecie jakie pamiątki przywieźliście ale ogólnie dobrze że Wam się udało je wszystkie przywieźć :lol:

PAP napisał(a):C.D.N.

PAP, odpocznij sobie od pisania, a jak znowu poczujesz wenę to opisz tą trasę rok wcześniej. Nie będę popędzał ale się ucieszę jak już będzie relacja :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.03.2008 21:42

PAP napisał(a):...Panowie,

Dziś zerkałem trochę na hotele w stolicy Mołdawii i z żalem muszę stwierdzić, że takich klimatów jak ten nigdzie nie widziałem ... czyżby to była oznaka, że Mołdawia przegania powoli Serbię w pewnych dziedzinach :?: :wink: :roll: 8O :? ...

PAP - zapewniam Cię, że są. Nawet takie, że ten serbski to przy nich Marriott :lol:
One po prostu nie mają swoich stron www. Ale z drugiej strony to dobrze :wink:
Widziałem takie przybytki w różnych krajach byłego ZSRR i powiem Ci jedno, takiego syfu w łazienkach i kiblach nie dane mi było wcześniej widzieć :lol: Nie wspominając tego, że mając do dyspozycji takie łazienki mógłbyś trafić na promocję - grzybica gratis :lol:
Ale na całe szczęście powoli się to zmienia i zaczyna tam powstawać dużo nowych hoteli czy hotelików na przyzwoitym poziomie, choć z cenami również powoli doganiają Europe :roll:
Ostatnio edytowano 31.03.2008 21:47 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 2 razy
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 31.03.2008 21:43

PAP-e - mieliśmy ten sam pomysł na wakacje w zeszłym roku :) Czytałem Twoją relację bardzo wnikliwie, utwierdziła mnie w przekonaniu, że Bałkany słusznie rozpalają wyobraźnię. A że teraz zmęczenie "materiału" ? Normalne - przecież byłeś na Bałkanach 6 miesięcy :wink:
Zachęcony Twoją wytrwałością napisałem i ja swoją relację :oops:
Wiem, wiem - ile można o Bałkanach 8O :!:
Ale nasze wędrowanie było odmienne od Waszego, zresztą każdy tworzy własne ścieżki , na tym polega piękno. Dwie rzeczy są tylko niezmienne : logistyka :D i ciekawość świata 8)

Pozdrawiam i czekamy na pamiątki :)
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 31.03.2008 21:57

Piotrek_B napisał(a):
PAP napisał(a):...Panowie,

Dziś zerkałem trochę na hotele w stolicy Mołdawii i z żalem muszę stwierdzić, że takich klimatów jak ten nigdzie nie widziałem ... czyżby to była oznaka, że Mołdawia przegania powoli Serbię w pewnych dziedzinach :?: :wink: :roll: 8O :? ...

PAP - zapewniam Cię, że są. Nawet takie, że ten serbski to przy nich Marriott :lol:
One po prostu nie mają swoich stron www.


Piotrze,

To mnie pocieszyłeś :wink: :lol: ... swoją drogą pamiętam jak z Małżonką w 2002 mieliśmy możność spać w jednym takim obiekcie na Łotwie na pojedyńczym łóżku, bo to był jeden z raptem kilku pokoi zdatnych do użytku, a całe dwa piętra były zamknięte łańcuchem i kłódkami 8O 8O ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 31.03.2008 22:04

zawodowiec napisał(a):
PAP napisał(a):Jest godzina 17:30, co oznacza, że forsowanie granicy SRB / H zajęło nam równo 2 godziny 8O ... absolutny rekord na całej trasie tej wyprawy. Zastanawiamy się na ile to my mieliśmy dziś takie 'szczęście', a na ile te powitania w EU tak teraz wyglądają :idea: :?:

Chyba bardziej to drugie. Dopiero napiszecie jakie pamiątki przywieźliście ale ogólnie dobrze że Wam się udało je wszystkie przywieźć :lol:


zawodowcu,

No, ja czekam na opis twojego powrotu i przeprawy przez granicę Unii :D ...

zawodowiec napisał(a):
PAP napisał(a):C.D.N.

PAP, odpocznij sobie od pisania, a jak znowu poczujesz wenę to opisz tą trasę rok wcześniej. Nie będę popędzał ale się ucieszę jak już będzie relacja :)


Jak już sam Guru relacji nagabuje, to chyba nie mam wyboru :wink: :lol: :lol: :lol: ... ale szczerze mówię, że to dopiero gdzieś w czerwcu będzie :roll: :roll: ...

Pozdrawiam,

PAP
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.03.2008 22:06

PAP napisał(a):....Piotrze,

To mnie pocieszyłeś :wink: :lol: ... swoją drogą pamiętam jak z Małżonką w 2002 mieliśmy możność spać w jednym takim obiekcie na Łotwie na pojedyńczym łóżku, bo to był jeden z raptem kilku pokoi zdatnych do użytku, a całe dwa piętra były zamknięte łańcuchem i kłódkami 8O 8O ...

Nie musisz tak daleko uciekać z czasem, żeby opisać droge przez mękę :lol:
Gdybyś teraz znalazł się np. we Lwowie i spałbyś w hotelu klasy "turystycznej" czy nawet jeszcze gorszej (trudno wyobrazić sobie to ale są takie) to np. cieszyłbyś się jak dziecko jakbyś mógł wejść pod prysznic i się wykąpać. Do dziś we Lwowie woda w kranach jest 2 (słownie: dwa) razy dziennie i to w takich porach, że albo jeszcze śpisz albo jeszcze nie zdążyłeś wrócić z miasta :lol:
Polecam lekturę www.moje.friko.pl o Lwowie (tam znajdziesz też kwieciste opisy warunków sanitarnych :lol: )
Pozdrav :papa:
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 31.03.2008 22:09

plavac napisał(a): Zachęcony Twoją wytrwałością napisałem i ja swoją relację :oops:


plavac,

To gdzież Ci ona :?: ... mam nadzieję, że do jej pisania nie pożyczałeś laptopa od swojego słynnego krajana :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 31.03.2008 22:15

Piotrek_B napisał(a):
PAP napisał(a):....Piotrze,

To mnie pocieszyłeś :wink: :lol: ... swoją drogą pamiętam jak z Małżonką w 2002 mieliśmy możność spać w jednym takim obiekcie na Łotwie na pojedyńczym łóżku, bo to był jeden z raptem kilku pokoi zdatnych do użytku, a całe dwa piętra były zamknięte łańcuchem i kłódkami 8O 8O ...

Nie musisz tak daleko uciekać z czasem, żeby opisać droge przez mękę :lol:
Gdybyś teraz znalazł się np. we Lwowie i spałbyś w hotelu klasy "turystycznej" czy nawet jeszcze gorszej (trudno wyobrazić sobie to ale są takie) to np. cieszyłbyś się jak dziecko jakbyś mógł wejść pod prysznic i się wykąpać. Do dziś we Lwowie woda w kranach jest 2 (słownie: dwa) razy dziennie i to w takich porach, że albo jeszcze śpisz albo jeszcze nie zdążyłeś wrócić z miasta :lol:
Polecam lekturę www.moje.friko.pl o Lwowie (tam znajdziesz też kwieciste opisy warunków sanitarnych :lol: )
Pozdrav :papa:


Piotrze,

Już tak bardziej na poważnie, to dzięki za linka :D ... twoje zachęty do odwiedzenia tego miasta z wiosennego 2007 wypadu też widziałem ... a morał jest taki, że tym razem chcemy pojechać do RO przez UA i spędzić jeden dzień (czyli dwa noclegi) właśnie we Lwowie :D :D ... więc chętnie poczytam ... o hotelach i nie tylko :) ...

Pozdrawiam,

PAP
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 .....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone