Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autokarowe rozkłady jazdy do cro.

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Hirilth
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hirilth » 20.04.2010 16:22

Witam,

ja też jestem studentką i już od jakiegoś czasu szukam dobrego dojazdu do Chorwacji. Trudno znaleźć coś do Pula. Sama szukałam samolotu w okolice Rijeki. Najlepiej do Rijeki... ale to prawie niemożliwe, jeśli nie chce się wydawać grubych pieniędzy.

1) Najłatwiej dostać się w tym momencie do Dubrovnika i Splitu. Im szybciej zarezerwowane bilety tym tańsze. Na maj można kupić bilet w dwie strony za niecałe 250zł, ale potem już drożej ze względu na sezon.
http://www.norwegian.com/pl/

2) Tutaj wakacyjna linia autobusowa jednego biura podróży:
http://retman.pl/index.php?go=wyd&sub=6&nort=1

Jeżeli kupicie bilet w dwie strony i na mniej niż 16 dni spędzonych w Chorwacji, to opłata wynosi dokładnie 400zł. W linku są podane miejscowości w których można wysiąść, ale żeby dostać się do Pula powinniście brać pod uwagę Zagreb, Karlovac, ewentualnie Split. Z tym, że jeśli odległość od dnia przyjazdu do dnia wyjazdu jest większa niż 16 dni, bilet kosztuje 600 zł, więc nie jest juz to tak atrakcyjne.

3) Jeśli chcecie spędzić tam więcej niż 16 dni, to opłaca się wybrać inną opcję dojazdu autobusem, o której możecie poczytać tutaj:
http://www.globtourist.com/pliki/transp ... cennik.pdf

Dodatkowo jeśli macie jakieś dodatkowe uprawnienia żeglarskie, to bilet jest tańszy: "Cena za przejazd w dwie strony 395 zł/osobę, w jedną stronę 280 zł/osobę."

4) Został jeszcze pociąg, z przesiadką w Austrii ( w Wiedniu dokładnie), jedzie codziennie po 13 z Gdańska, a o 21:10 z Warszawy Centralnej. Za podróż w dwie strony zapłacicie około 500-600 zł z miejscówkami. Z tym, że nie wiem czy polecałabym tą formę podróżowania :D Wiecej info chyba na: pkp.pl


Ekspertem nie jestem, więc jeśli gdzieś się pomyliłam, to proszę mnie poprawiać. Sama zamierzam jechać do Chorwacji na cały lipiec, więc szukam czegoś taniego i z chęcią dowiedziałabym się o innych środkach transportu.

Pozdrowienia, M.
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 06.02.2011 02:05

Chciałam przeanalizować tegoroczny rozkład jazdy RETMANA, a tu... strona nie działa. Ktoś się orientuje, czy to tylko awaria strony, czy też co podziało się z firmą?

EDIT: Alarm odwołany, z informacji uzyskanych od przedstawiciela biura wynika, że to tylko awaria serwera :) .
dzeeej
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzeeej » 06.04.2011 22:01

Witam, orientuje się ktoś czy jadą jakieś busy z Polski na wyspę KRK, w okolicach maja wybieram się tam właśnie i słyszałem że firma GlobTourist ma albo miała takie busy, jednak teraz nic nie mają na stronce, orientuję się ktoś czy inne firmy albo coś tam dojeżdza?:)

Hvala
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 06.04.2011 22:27

morgana napisał(a):Chciałam przeanalizować tegoroczny rozkład jazdy RETMANA, a tu... strona nie działa. Ktoś się orientuje, czy to tylko awaria strony, czy też co podziało się z firmą?

EDIT: Alarm odwołany, z informacji uzyskanych od przedstawiciela biura wynika, że to tylko awaria serwera :) .

Przejazdy na dzień dzisiejszy zdrożały?
Karol099
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 628
Dołączył(a): 25.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol099 » 08.04.2011 13:03

AndrzejJ. napisał(a):
morgana napisał(a):Chciałam przeanalizować tegoroczny rozkład jazdy RETMANA, a tu... strona nie działa. Ktoś się orientuje, czy to tylko awaria strony, czy też co podziało się z firmą?

EDIT: Alarm odwołany, z informacji uzyskanych od przedstawiciela biura wynika, że to tylko awaria serwera :) .

Przejazdy na dzień dzisiejszy zdrożały?


Cześć Andrzeju :)

przejazdy w tym roku nie zdrożały w stosunku do roku ubiegłego, przynajmniej z tego co ja się orientuje. W tym roku za przejazd do Makarskiej z Poznania i z powrotem płacę 400 zł od osoby.
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 10.04.2011 09:41

AndrzejJ. napisał(a):Przejazdy na dzień dzisiejszy zdrożały?

Przepraszam, że dopiero dziś, ale ciężki tydzień miałam...

Tak, jak napisał Karol, cena przejazdu się póki co nie zmieniła. Z Katowic do Rogoźnicy cena podobna :) .
wojciiech
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojciiech » 10.04.2011 18:46

Witam, planujemy nasz wakacyjny wyjazd, w oko wpadła nam taka oto linia:

http://www.chorwacjaautokarem.pl/linia_ ... wacji.html

Strona wygląda trochę dziwnie, ma ktoś jakieś doświadczenia z tym przewoźnikiem? Bardzo zależy nam, żeby zjechać jak najbardziej na południe, a ten jedzie do Podgory.

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi :wink:

Moje niedopatrzenie, to oferta na 2010 rok :( W 2011 autobus dojeżdza chyba tylko do Splitu. Niestety.
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 23.04.2011 19:24

Może komuś sie przyda:
http://bilety-autokarowe.comeon.pl/
Koszt przejazdu w dwie strony(z Krakowa) dla dwóch osób ok.400zł
Jest to pewna alternatywa dla samochodu(koszty paliwa i winiet-1000zł)
600zł zostaje na przyjemności :lol:
Łukasz 26
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz 26 » 24.04.2011 08:46

Dzięki Stasiek za ten link właśnie poszukiwałem autokaru, bo samoloty niestety za drogie. Trzeba rozważyć za i przeciw, bo ostatnio jechaliśmy autem do Chorwacji, więc na obecna chwile pozostaje nam autokar.
robertnet
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertnet » 04.06.2011 22:07

Witem, orientuje się ktoś odnośnie przejazdów autokarowych do Medulin,
Znacie jakiegoś przewoźnika który tam jeżdzi??
dziękuje z góry za info.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 04.06.2011 22:10

robertnet napisał(a):Witem, orientuje się ktoś odnośnie przejazdów autokarowych do Medulin,
Znacie jakiegoś przewoźnika który tam jeżdzi??
dziękuje z góry za info.

Europol Katowice.
robertnet
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertnet » 06.06.2011 09:31

AndrzejJ. napisał(a):
robertnet napisał(a):Witem, orientuje się ktoś odnośnie przejazdów autokarowych do Medulin,
Znacie jakiegoś przewoźnika który tam jeżdzi??
dziękuje z góry za info.

Europol Katowice.


Niestety ale Europol nie jeżdzi tam.

Czy ktos zna jakiegos przewoznika, który tam jezdzi?
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 06.06.2011 09:59

robertnet napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
robertnet napisał(a):Witem, orientuje się ktoś odnośnie przejazdów autokarowych do Medulin,
Znacie jakiegoś przewoźnika który tam jeżdzi??
dziękuje z góry za info.

Europol Katowice.


Niestety ale Europol nie jeżdzi tam.

Czy ktos zna jakiegos przewoznika, który tam jezdzi?

a ten?
http://www.bpmarco.pl/File/rozklad_jazdy_2011.pdf
robertnet
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertnet » 06.06.2011 10:25

AndrzejJ dzięki za info, ale juz wczesniej do nich dzwoniłem.
Niestety ich terminy wyjazdów nie pokrywaja się z moją rezerwacją.
Widzę, że będe miał problem bo chyba nikt więcej tam nie jezdzi.
wojciiech
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojciiech » 10.07.2011 23:08

Podajecie konkretne strony i przewozników.
Ale czy to nie jest tak, że warunkiem przewozu jest zamówienie noclegu przez w.w. biura podróży?
Pytam - bo szukam na stronach i do takich wniosków prowadzą moje poszukiwania.

Jeśli jest inaczej - będę wdzięczny za oświecenie mnie :wink:

pozdrawiam
Wojtek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Autokarowe rozkłady jazdy do cro. - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone