Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Auto Camp w Pakostane KARABA

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawellox
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 25.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawellox » 23.05.2013 23:13

Chodzi mi o Camp Karaba.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.05.2013 23:15

pawellox napisał(a):Chodzi mi o Camp Karaba.

Ponieważ cennik jest w linku do kwater - wysyłam go na PW :idea:
pawellox
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 25.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawellox » 24.05.2013 09:13

Dziękuje Panu Januszu.

Mimo tego, że znalazłem cennik orientacyjny, gdyż może być nie aktualny to pozwoliłem sobie go dodać dla wszystkich zainteresowanych.


Tak więc, w sezonie, dorośli płacą 20, - kuna, dzieci 5-15 lat 18 - kuna, auto 20 - kuna, caravan 25-kuna i koszty przyłączenia do sieci 20 - kuna, samochód kempingowy 30 - kuna, namiot 22 - kuna, rower 15 - kuna, autobus 40, - kuna, za zwierzę z nami na kempingu będzie zapłacić za każdy dzień sezonu 10 - kun. Wszystkie inne informacje są dostępne w rozmowie telefonicznej z nami lub wysłać e-mail

Telefon: +38523381422, +38598273530, +38598361002
Fax: +38523381979
pawellox
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 25.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawellox » 04.07.2013 08:59

Wyjazd już w piątek 05-VII-2013r.
Planowany jest na godziny wieczorne, gdyż na pokładzie dzieci, wiek 5 i 11 lat.
Trasa Białystok-Lublin-Rzeszów-Presov-Miskolc-Budapeszt-Zagrzeb-Pakostane Około 1600km.
Nocleg w drodze zaraz za Balatonem, miejscowość Zalakaros.

Jedziemy pod namiot, wszystko jest już przygotowane, pokój zawalony torbami. Czuć emocje.

Myslę, że jak będę miał dostęp do internetu, zrobię relację live. :hut:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.07.2013 09:02

Szerokiej drogi.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 04.07.2013 10:05

pawellox napisał(a):
Myslę, że jak będę miał dostęp do internetu, zrobię relację live. :hut:


Jasne jak najbardziej relacje live są najfajniejsze :) Sam taka prowadziłem 4 lata tamu podczas pierwszego wyjazdu, a po za tym sa swoistym dziennikiem podróży i teraz łatwo czytając to można samemu sobie przypomnieć swoje wakacje. Udanego wypoczynku pełnego słońca i niezapomnianych wrażeń. i Czekamy na relacje.
pawellox
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 25.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawellox » 08.07.2013 20:27

Witam forumowiczów w pięknej Chorwacji.
Po przyjeździe na miejsce okazało się, że nie ma miejsc na Karaba.
Temperatura +33 Widoki śliczne, ale szybka decyzja i jedziemy dalej. Cena za pobyt w KOZARICA około 190zł. ODPADA !!!
Decyzja zapada, że jedziemy do OMIŚ. Tu mamy tylko jedno wolne miejsce, ale zostajemy.
Zakładam nowy watek, aby nie syfić w Karaba.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 08.07.2013 20:43

pawellox napisał(a):Witam forumowiczów w pięknej Chorwacji.
Po przyjeździe na miejsce okazało się, że nie ma miejsc na Karaba.
Temperatura +33 Widoki śliczne, ale szybka decyzja i jedziemy dalej. Cena za pobyt w KOZARICA około 190zł. ODPADA !!!
Decyzja zapada, że jedziemy do OMIŚ. Tu mamy tylko jedno wolne miejsce, ale zostajemy.
Zakładam nowy watek, aby nie syfić w Karaba.


No widzisz camping dzięki forum stal się popularny i miejsc brak. Co do Omis, jeśli zależny Ci na krystalicznej wodzie Adriatyku to polecam jechać dalej bo Omiś ma piaszczyste dno i woda jest nieco mętna, albo zrobić sobie jednodniowy wypad na Makarska do Brelii.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.07.2013 20:56

Karaba to mały kamp na podwórku posesji, więc w pełnym sezonie miejsc brak.
Espino
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Espino » 25.08.2013 15:06

Witam
Jestem z rodzina na kampie KARABA od 17 sierpnia i zostajemy jeszcze do 30 sierpnia.
Od czasu powstania tego tematu minelo juz 4 lata i kamp KARABA zmienił swoje oblicze teraz to stoją tu tylko przyczepy z przybudowkami i wyglada to wszystko na sprzet stacjonarny. Nie wiem czy jest to własność własciela kampu czy tez Słowaków , Słowenców i Czechów którzy w tych przyczepach mieszkaja. Tak więc miejsca dla przyjezdnych brak :( Nam zaoferowano jedyne wolne miejsce prawie tuż w bramie wiazdowej ponieważ nie jest wcale tragiczne wiec zostalismy i stacjonujemy na tym miejscu. Cenowo jest chyba nie zle 4 osoby , wielki namiot + altana , samochod , prad opłata klimatyczna 7 kuna osoba razem daje 186 kuna na dobe. Sanitariaty czyste wszyscy sasiedzi mili :) Cisza spokoj. Blisko do plazy. Ale tak jak pisałem gdybym przyjechal ze znajomymi na dwa namioty to miejsca by nie było bo poprostu cały kamp to stacjonarne przyczepy z altanami i ogrodkami.
Stoi tez na kampie pokaznych rozmiarow budynek z apartamentami w cenie 55 Euro za dobe. Możliwe ze gdybysmy poszukali i polazili po Pakostane to tez mozna by znalezc cos sensownego w podobnej cenie. Kozarika odpada bo ceny z kosmosu ktore przewyzszaja wynajecie apartamentu:)
Napewno nastepnym razem jadac do Chorwacji zaopatrze sie w coś co zastapi zwykłe szpilki i śledzie ktore tu wbic nawet przy pomocy młotka to nie sposob:) wszystko sie wygina i nie wchodzi w podloze:) Ale jak wszyscy wiecie kamulcow jest w kolo duzo wiec namiot stoi poprzywiazywany do poznoszonych owych kamieni:)
My tu jeszcze 5 dni :) aha wifi jest za darmo mam przy namiocie bo nie daleko od recepcji.
Pozdrawiamy.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 26.03.2018 14:57

Jesli zainteresował Cie ta relacja to zapraszam na nastepna pod adresem

https://www.cro.pl/cro-2010-kastel-stari-splitu-camp-bilus-relacja-rwana-t29009.html?hilit=Karaba

:papa: :papa: :papa: :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Auto Camp w Pakostane KARABA - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone