Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Aquaparki, baseny, zjeżdżalnie w Chorwacji?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RafałSC
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 04.02.2010 19:14

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Aqua parki buduje się (lub budować będzie) raczej z daleka od morza.. w okolicach Zagrzebia, w Lice, w Hr środkowej .. W tym roku jednak mają otworzyć w Dugopolju (w okolicach Splitu, w pobliżu zjazdu z autostrady do miasta). Szukaj w necie "aquapark dalmatia Dugopolje".
Pozdrawiam

Witam
A może orientujesz się gdzie jest najbliższy basen kryty w okolicach Gradac'a?
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 04.02.2010 20:15

RafałSC napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Aqua parki buduje się (lub budować będzie) raczej z daleka od morza.. w okolicach Zagrzebia, w Lice, w Hr środkowej .. W tym roku jednak mają otworzyć w Dugopolju (w okolicach Splitu, w pobliżu zjazdu z autostrady do miasta). Szukaj w necie "aquapark dalmatia Dugopolje".
Pozdrawiam

Witam

Myślę, że w Makarskiej
Gradski Sportski Centar Makarska

cennik

Pozdrawiam
RafałSC
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 04.02.2010 21:45

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
RafałSC napisał(a):
Pozdrawiam

Witam

Myślę, że w Makarskiej

cennik

Pozdrawiam

dzieki, o to mi chodzilo
new1984
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) new1984 » 04.02.2010 22:22

RafałSC napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
RafałSC napisał(a):
Pozdrawiam

Witam

Myślę, że w Makarskiej

cennik

Pozdrawiam

dzieki, o to mi chodzilo

Jeśli dobrze przetłumaczyłem z wersji angielskiej, jest to basen sportowy, ze sporą widownią. Raczej bez zjeżdżalni, sztucznej rzeki, etc...
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 04.02.2010 22:29

RafałSC nie pytał o aquapark tylko o basen kryty (nie wspominał, że niezbędne są zjeżdzalnie i tym podobne "rozrywki").. zatem obiekt sportowy jaki zaproponowałam, chyba go interesuje.
Pozdrawiam
RafałSC
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 04.02.2010 22:33

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):RafałSC nie pytał o aquapark tylko o basen kryty (nie wspominał, że niezbędne są zjeżdzalnie i tym podobne "rozrywki").. zatem obiekt sportowy jaki zaproponowałam, chyba go interesuje.
Pozdrawiam

Zgadza się 8) Mysle ze za 2 tyg. mogę się tam pojawić :twisted:
pasażer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.02.2010 12:10

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):... "aquapark dalmatia Dugopolje".

http://dugopolje.com/portal/vijesti-mai ... polju.html
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 06.02.2010 12:15

pasażer napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):... "aquapark dalmatia Dugopolje".

http://dugopolje.com/portal/vijesti-mai ... polju.html

Czyli jednak otwarcie latem ale dopiero 2011 r...
germinal88
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) germinal88 » 07.02.2010 23:52

czyli jednak coś mają w planach, szkoda tylko ze dopiero 2011. Troszeczkę przypomina ten w którym bylem w Bulgarii w Nessebar, kolo Sunny Beach

http://www.utazasok.com/files/aquaparadise3_800.jpg
dg
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 08.02.2010 16:41

co sie z tą Chorwacją dzieje 8O ...
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.02.2010 16:50

new1984 napisał(a):Może to głupio zabrzmi, ale... to tak jakby szukać w zimie w Alpach sztucznych stoków narciarskich... :twisted:

Potrzebne są, oczywiście. Ale dla tubylców w zimie.

Mnie sie dziwli ze szukamy w cro campow ze slodka woda. Moze i dziwne ale co ja na to poradze, ze moja zona nie lubi plywac w morzu na dodatek z dosc mocna slona woda. Dobrze jest wiec znalezc jakis kompromis. Sam zreszta po kilku godzinach nurkowania i szukania "skarbow" chetnie uwale sie na basenie. Corka tez lepiej i bezpieczniej sie czuje na wykafelkowanym basnie niz skalistej plazy :D

Tak wiec atrakcji nigdy za wiele :D

Piotr
wielbiciel parkow wodnych :wink:
germinal88
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) germinal88 » 08.02.2010 23:28

ejejej hola hola.. :?

Rozumie, Chorwacja jest piękna, ale nie wiem czy byliście na otwartych obiektach, aqua parki w pełnym słoneczku. Skałki nie daja takiej radochy jak hardkorowe zjeżdżalnie;p tym bardziej że nie są to zamknięte obiekty, przecież trzeba sobie w jakiś sposób urozmaicac wypoczynek.
Jeden pójdzie szukac jaskiń a drugi woli poszalec w aqua parku :twisted: :twisted:

Pozdrawiam wielbiciela parków, oczywiście też z Toruniaa :P :P :P
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.02.2010 09:33

germinal88 napisał(a):ejejej hola hola.. :?

Rozumie, Chorwacja jest piękna, ale nie wiem czy byliście na otwartych obiektach, aqua parki w pełnym słoneczku. Skałki nie daja takiej radochy jak hardkorowe zjeżdżalnie;p tym bardziej że nie są to zamknięte obiekty, przecież trzeba sobie w jakiś sposób urozmaicac wypoczynek.
Jeden pójdzie szukac jaskiń a drugi woli poszalec w aqua parku :twisted: :twisted:

Pozdrawiam wielbiciela parków, oczywiście też z Toruniaa :P :P :P

aaaaaaaaaa

no witam, witam zioma :D
Sisar
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sisar » 12.05.2010 10:59

Pewnie nie chodzi nam o typowy aqua park pod dachem ale jakieś zjeżdżalnie dla dzieci (i nie tylko). Takie coś jak np. przy hotelu Jakov.
2salamandra22
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 21.05.2010 10:17

W Chorwacji to najpiękniejsze jest morze i ta cudownie ciepła unosząca woda. Ale w drodze do Cro mozna zatrzymać się w Słowenii miejscowość Ptuj - fenomenalny aqapark na powietrzu. My w tym roku w drodze powrotnej zatrzymamy się na 2-3 dni koniecznie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

Aquaparki, baseny, zjeżdżalnie w Chorwacji? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019