Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualne przewodniki, mapy

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stonek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stonek » 12.06.2009 14:28

Zamówiłem 07.06 a dziś 8O 12.06 dostałem pokaźnych rozmiarów kopertę w nienaruszonym stanie, jeszcze nie zdążyłem wszystkiego przejrzeć, jest co czytać :D i mapa samochodowo-turystyczna też jest :wink:
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008
potrzebna mapa z planem ulic Orebicia

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 12.06.2009 17:58

witam serdecznie,
i mam pytanie czy ktoś może posiada dokładny plan Orebićia-taki z nazwami ulic.Szukałam na forum, były podawane linki do planów tego miasta, ale jest tam zaznacozna tylko główna ulica, a chciałabym odnaleźć lokalizację kwater, które zarezerwowaliśmy ze znajomymi.
Pozdrawiam!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.06.2009 18:17

TU masz plan Orebica.
W górnym lewym rogu wpisujesz ulice wg podanego wzoru i powinno wystarczyć
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 12.06.2009 19:02

dziękuję, ale w Orebiciu nie znajduje mi tych ulic:
Bana Stepana Jelacicia 85-widze ,ze to główna ulica Orebicia, tylko nie wiem z któreej strony wypadnie numer 85, natomiast
Krajla Zvonimira 10 w ogóle takiej ulicy nie pkazuje w Orebiciu, czy ja nie umiem skorzystac z tej mapy?
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 12.06.2009 19:51

Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka. Koperta jak nówka. W środku mnóstwo materiałów. Jeszcze nie przeczytałem ale "z grubsza" pooglądałem. Jest mapa, katalog z regionami (PL i GB), katalog z hotelami, katalog z campingami, wykaz imprez na 2009 itd.
Ciekawy materiał, dużo fotek i bardzo ładnie wydane.
Warto wysłać maila. :)
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 12.06.2009 20:59

Też zamówiłem teraz i w tamtym roku zobaczymy co tym razem dostane bo poprzednią kopertę tez miałem konkretnie sfatygowaną :wink:
pam
Croentuzjasta
Posty: 242
Dołączył(a): 26.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pam » 12.06.2009 21:07

Dostałem w środę. Ale nic specjalnego tam nie było. To samo można dostać przy przekraczaniu granicy, albo w kazdym punkcie informacji turystytcznej na miejscu.
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 13.06.2009 23:14

I ja także zamówiłam mapę i również, po ok. 2 tyg. oczekiwania, otrzymałam uszkodzoną zafoliowaną kopertę z mapą i innymi informatorami. Poszłam jednak "po bandzie" :lol: i napisałam z zapytaniem, czy może koszulki z logo mają na sprzedaż. Przesympatyczna pani odpisała, że nie prowadzą sprzedaży, ale mogą mi koszulki przysłać. Dostałam free paczkę kurierską z koszulkami dla całej naszej gromadki wyjeżdżającej plus worki płócienne- wszystko z logo, długopisy, zapachy lawendowe. Promocje mają na medal! www.chorwacja.hr
vazyl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 15.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) vazyl » 15.06.2009 07:23

Dostałem w piątek. Kilka dużych i kolorowych folderów, ze trzy małe i mapa, lub coś co jest namiastką mapy. Akurat z tej ostatniej pozycji jestem rozczarowany. Jak się poszuka na forum to można znaleźć linki do dużo fajniejszych map, a na tym mi najbardziej zależało. Koperta była cała mimi prawie dwutygodniowego czasu oczekiwania.
WINI69
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WINI69 » 16.06.2009 11:44

lubczyk38 napisał(a):dziękuję, ale w Orebiciu nie znajduje mi tych ulic:
Bana Stepana Jelacicia 85-widze ,ze to główna ulica Orebicia, tylko nie wiem z któreej strony wypadnie numer 85, natomiast
Krajla Zvonimira 10 w ogóle takiej ulicy nie pkazuje w Orebiciu, czy ja nie umiem skorzystac z tej mapy?


Witam. Akurat mam mapkę Orebića ulica Bena Jelacicia to główna a co do
Zvonimira to czwarta w lewo zaraz przy boisku licząc od plaży trstnica jadąc od strony Donja Banda co do numeracji to na miejscu zobaczysz.
Pozdrawiam Wini.
Basia O.
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 25.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basia O. » 16.06.2009 14:46

Wczoraj dostałam przesyłkę , zamówiłam tydzień temu i przyszła szybko i nienaruszona. Polecam!
Aniutka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aniutka » 16.06.2009 15:45

Ja czekałam przeszło dwa tygodnie, ale się w końcu doczekałam. :)
pawulon_
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 19.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawulon_ » 19.06.2009 16:37

i ja wysłałem prośbę, lecz niestety późno trochę, 29.06 wyjeżdżam :]
pam
Croentuzjasta
Posty: 242
Dołączył(a): 26.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pam » 19.06.2009 17:52

pawulon_ napisał(a):i ja wysłałem prośbę, lecz niestety późno trochę, 29.06 wyjeżdżam :]


Nic się nie martw. To samo dostaniesz na granicy, a jak nie będzie, to w każdej informacji turystycznej. I do tego miejscowe mapki i informatory.
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 20.06.2009 11:24

Dzięki Wini69, jutro wyjeżdżamy.Pewnie na miejscu wszystko sie okaże gdzie będą nasze kwatery.
Pozdrawiam!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Aktualne przewodniki, mapy - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone